Dolgo me ni bilo..

DeletedUser

Guest
He he danes sem se pa nasmejal ko gledam svoj twstats na w21 in slučajno pogledam pod komentarje:
posted by Matija Korvin at 19th February 2011 - 23:27:38 Vote up! 0 Vote down!
Everybody, BEWARE of this player. He is a well known traitor. He was in leadership of one tribe (koh) on slovenian server (svet1) and he forced his tribe into war with another major tribe (tmp), very soon after the war begun he switched sides (he's claiming he sold his account to the best buyer, but that's his version, in any case he screwed his former tribemates).

Bottom line, he is not to be trusted or counted on!

http://si.twstats.com/si1/index.php?page=player&id=802

Res me zanima kdo je tako zavzet ...in bdw temu se na w21 (kopiral sem v interni forum) smejijo. Že tako in tako je mnenje večino igralcev mednarodnih negativno o lokalnih strežnikih....zakaj je razvidno iz tega komentarja :)))

Kot da je komu mar o tem kaj sem tudi če neupravičeno delal na nekem lokalnem strežniku :)
Matija get a life
Lepo pa da se me še spominš po dveh mesecih :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zelo zanimivo... Hehe, Kdo pa je slovenski matija? kdo ve kaj?Da ga malo povprašamo o občutkih... hehe
 

DeletedUser

Guest
oh saj lahko iz tega kak je komentar napisan sklepaš kje je. Takšni "pametni" ljudje so zelo redki.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, ziher je kak iz TMP-ja, ki je bil prenoblan...
Mah, ne se sekirat lahko samo rečemo, svaka mu čast... :)
Da gre to pisat na Mednardonem forumu, potem mislim, da je slovenija sam še na slabšem...
Zaradi takih, kot je on, ne takih, ki naj bi izdali pleme in se podali v vojno z drugimi...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
...
Da gre to pisat na Mednardonem forumu, potem mislim, da je slovenija sam še na slabšem...
...


Ni forum, ampak komentar igralca na TWstatih. Sicer pa nevem kaj ma to veze zdej z dogajanjem na S1.

Dolgo me ni bilo.. na srečo :)
 

DeletedUser

Guest
Jap, kakorkoli, Slovenijo za bv spravlja na slabo luč, a lejga, kdo se bo oziral na take noobe?
Odgovor:
Ostali Noobi! :D
 

DeletedUser

Guest
OK, zdej si me pa nasmeju hehe:D Slovenija je že na slabi luči, z n00bi ali brez. :)
Tist z odgovorom si pa falil... ali pač ne :)
Kdo pa se ozira za noobi?
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, ziher je kak iz TMP-ja, ki je bil prenoblan...
Mah, ne se sekirat lahko samo rečemo, svaka mu čast... :)
Da gre to pisat na Mednardonem forumu, potem mislim, da je slovenija sam še na slabšem...
Zaradi takih, kot je on, ne takih, ki naj bi izdali pleme in se podali v vojno z drugimi...

deny mi nimamo takih članov med sabo. Vemo pa vsi kdo je večino noobovskega dela sveta vzel med sebe.
 

DeletedUser

Guest
Ja glede tega se ne strinjam, kdo je pobral vse člane?
Samo noobi bi bežali v ostale plemena in izdali svoje pleme, no JB tega nikoli ni dobil...
Takrat so le odšli kamor so hoteli, ker je JB takrat propadal, seveda ker nas je večina ravno takrat nehalo igrat! :D
 

DeletedUser

Guest
Ja glede tega se ne strinjam, kdo je pobral vse člane?
Samo noobi bi bežali v ostale plemena in izdali svoje pleme, no JB tega nikoli ni dobil...
Takrat so le odšli kamor so hoteli, ker je JB takrat propadal, seveda ker nas je večina ravno takrat nehalo igrat! :D

nisi prebral, ampak samo nekaj po svoje mutiš. Preberi si še enkrat kaj sem napisal. Nevem kaj je sploh JB potrebno omenjat, ker ga jaz nisem mel niti v mislih.
 

DeletedUser

Guest
Jap sej jz pa dodaj... :D
Ma wem, da si mislil KOH... :)
XmigX kaj je z piknikom, a bo še kakšen...?
 

DeletedUser

Guest
a je kak piknik bil?
Preveč je bilo govorjenja potem ko pa naj bi bil pa noben ni imel časa...no je pa res da je bil tist dan dež tko da smo imel smolo
Seveda se lahko še naredi samo zdaj nisem več v "teamu" :)))
 

DeletedUser

Guest
HEHE, Wem, sam ravno zato pa sem napisal... :)
Res je bilo škoda...
Organizacija je sama 10tka a ljudje so zafrknili...
Ja X, kje s pa hodil?
 

DeletedUser

Guest
Po w21 in gostilnah pohajkuje :p

Lepo, da si se oglasil, hehe..
 

DeletedUser

Guest
ja zdaj si lahko privoščim malo bolj mirno igranje ko je ostal le en svet :)
 

Highlander

Member
Reaction score
0
zanimivo, da se smejijo temu kar je napisal kdor koli pač je,....
jaz bi se kljub vsemu zamislil na njihovem mestu, .........enkrat ...... vedno .......

lp
 

DeletedUser

Guest
Glej kdo se je javil!
Naš nekdanji šefe! :D
Jap, če govorimo o X-u potem bi bilo bolje o tebi, tebe še BOLJ dolgo ni bilo slišat, videt, ...
Kako si šefe? :)
 

Highlander

Member
Reaction score
0
hehe
sem bolj ali manj skoz prisoten, le da se ne udeležujem debat na tem forumu....., umaknil sem se iz politike VP in šel v penzion
no včasih me tudi zanese :)
tebe se da pa kr brati, kot da bi malo pogrešal svet1 :)
lp
 

DeletedUser

Guest
Hehe to pa res... :D
Zelo ga pogrešam, sem dojel, da sem se zmotil, ko sem rekel, da ne bo časa po 1. septembru pa kjub temu imam kar dosti časa... :(
Fora je to, da sem še vedno v formi spammerje, čeprav nekoliko manj!
Ni več tistih spammejev, kot so bili včasih... :)
Nisem še rekle zadnje besede glede sveta 1! :D
 
Top