Dolgo me ni bilo..

DeletedUser

Guest
zanimivo, da se smejijo temu kar je napisal kdor koli pač je,....
jaz bi se kljub vsemu zamislil na njihovem mestu, .........enkrat ...... vedno .......

lp

Jah Uroš kdo se ne bi smejal temu da nekdo igro tako resno jemlje da gre celo na mednarodnem pisati o nekem lokalnem svetu.
Pač se je obrnilo ti si zapustil w21 jaz s1...tko pač je.
Ne razumem(in nikoli ne bom) pa da nekateri (med drugim tudi ti) jemljejo igro tako resno, da prekinejo kontakte izven nje.
Sam sem imel marsikatere "konflikte" v igri in z vsemi se še vedno lahko normalno pogovarjam pa naj bo to fluxe, nf, ubijalec ali katerikoli drugi s katerim sem bil v konfliktu v igri.

Kar se pa igre tiče pa ne vem ali sem jaz slabše naredil ali si ti? Pogreval pa ne bi rad zato se tudi vzdržim opisa kako in kaj je bilo razen če kdo to želi :)
 

Highlander

Member
Reaction score
0
kot je nekdo v neki drugi temi že napisal, igro in RL igra/živi ista oseba, razen tistih, ki imajo dve osebnosti, mogoče celo več osebnosti,...........
torej podobne stvari, ki delaš v igri, delaš tudi v RL
kaj hočem pol debatirat :(

kak sem jaz zapustil w21 in ti s1 pa prosim sploh ne omenjaj v istem stavku, ker jaz sem samo nehal igrat in nisem delal potem svako jakih pizdarij in igral užaljenčka itd.


lp
 

DeletedUser

Guest
in spet smo pri istem: NEKATERI NE ZNATE LOČIT RL OD IGRE.
Še enkrat razložim:
Če je nekdo hinavec, ko igra karte zato da bi zmagal potem je tudi v RL hinavec?
Potemtakem je vsak pokeraš lažnivec in hinavec in blefer v RL? Ker igraš poker in kot sem videl ne slabo si verjetno sam sebi jamo skopal s tem kar si napisal?
Žal jaz zelo ločim RL od igre. In čeprav bi mogoče v tem primeru tudi v RL enako naredil če bi se nekdo ne držal dogovora.
Še enkrat: edini pogoj za račun je bil da se ga ne ponobla(tist pogovor na skype da naj se naredi z računom karkoli je bil dejansko predno smo se dogovorili da račun prevzame Irka kateri sem rekel da naj ninja ne pride zraven niti ene vasi...koliko jih je vzel pa se vidi). Kaj so naredili v KOH in kaj v PnP pa kaže dejanska statistika.
Sicer slaba primerjava ampak nekako v RL bi tudi hotel da v kolikor bi bil lastnik neke firme, da kljub temu da bi jo predal drugemu bi želel zagotoviti da ostanejo v firmi isti zaposleni. Tako je tudi z računom in glede vasi.

Sicer pa ne bluzi. Užaljenčka si igral ti.
Ko sem rekel da bi igrala dual in da bi svoj račun dal drugemu si rekel da ne, ko sem rekel da bom končal in da želim da se račun igra si bil pa takoj za to opcijo. Kdo je sedaj dvoličnež?

BDW če to kar praviš drži potem bognedaj da bi bil ti kapitan gusarske ladje....verjetno bi šel spat ko bi se fight začel :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
X nekdo ki igra karte ni hinavec, blefer morda. Ampak to počne z enim razlogom - željo po zmagi. Ti pa si potem naknadno izdal na miljone informacij, celo mungota kar iskreno povedano ti ni bilo treba ampak si. Javno si še vse napisal. To je isto kot v osnovni šoli, ko sta se 2 stepla in tretji tožibaba je pa tekel po profesorico, da ju zatoži in da sta sankcionirana. Lahko bi končal, lahko bi dal račun tmp-ju ampak ni ti rabilo vseh informacij izdati. Isto bi 90% naredilo v igri. V rl se boš skregal z zelo dobrim prijateljem a naslednja stvar ki boš govoril ostalim bo: je impotenten, firmo mu vodi žena ker sam je ne more itd... Če tako reagiraš v igri je 90%, da boš tudi v rl pa brez zamere ne ciljam nate ampak tako pač je. ;)
 

DeletedUser

Guest
matjaž mislim da bi kot mod se lahko zadržal komentiranja na to temo, ki je že prešla v diskusijo RLfa in ne več igre. Kakšen je nekdo v igri, in kakšen je kdo v RL nima nobene veze. Vsak igra tako kot se je naučil, in glede na razpoloženje tistega trenutka, ko igra.
 

DeletedUser

Guest
X nekdo ki igra karte ni hinavec, blefer morda. Ampak to počne z enim razlogom - željo po zmagi. Ti pa si potem naknadno izdal na miljone informacij, celo mungota kar iskreno povedano ti ni bilo treba ampak si. Javno si še vse napisal. To je isto kot v osnovni šoli, ko sta se 2 stepla in tretji tožibaba je pa tekel po profesorico, da ju zatoži in da sta sankcionirana. Lahko bi končal, lahko bi dal račun tmp-ju ampak ni ti rabilo vseh informacij izdati. Isto bi 90% naredilo v igri. V rl se boš skregal z zelo dobrim prijateljem a naslednja stvar ki boš govoril ostalim bo: je impotenten, firmo mu vodi žena ker sam je ne more itd... Če tako reagiraš v igri je 90%, da boš tudi v rl pa brez zamere ne ciljam nate ampak tako pač je. ;)

Tudi jaz sem imel željo: ko te nekdo izda, ga ti nazaj. Torej želja po maščevanju. Ampak ne mislim se opravičevati in sploh ne zagovarjati. Tisti, ki vedo celotno zgodbo vedo kaj bi naredili na mojem mestu. Seveda zdaj lahko o tem debatiramo neskončno. Seveda me bo zdaj KOH pljuval(tudi jaz bi) ampak če bi vsak malo nevtralno pogledal bi razumel. Dejstvo pa je da sem igral nekaj svetov in npr tudi skupaj z Urošem. In bile so podobne situacije in podobno sem končal nekatere svetove ter predal vasi brez problema, nikjer nisem kaj podobnega naredil. Potem se človek mora vprašati zakaj sem to tukaj naredil. Nekje je moral biti razlog? Tako na w21 kot na S1 sem(sem bil) v prvorangiranem plemenu in igram totalno različno. Kot noč in dan. Zakaj? No to je tisto kar se je potrebno vprašat?

Mogoče še ena modrost za konec:
»Dober vodja je nekdo, ki vodi čredo, da ta niti ne opazi, da je vodena.«
(Nelson Mandela)
 
Top