Dragi BZJV

DeletedUser

Guest
Zdravo

Torej bzjv prvo, da vam čestitam za par naših ponoblanih vasi. :( Nas vodite :O Čist groza...

Naše stanje do sedaj:
losing.jpg


Vendar kakor je prišla za Hitlerja zima bo tudi za vas prišla. Morda bo že med poletjem.

winner-theme.gif

lo-fva.gif



No no prehiteval ne bom ampak provociram pa lahko.


Za konec pa še ena pesmica za bzjv:

http://www.youtube.com/watch?v=dKGDTK2pKEo



Lp M (in cel FVA). See ya on the battlefield.

Our song: http://www.youtube.com/watch?v=5FM5Akcjraw
 

DeletedUser

Guest
Tako je na koncu zmaga pleme s srcem, BZJV ima samo prevelik Ego in veliko igralcev ;)
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
jaz nevem zakaj pol sploh pisete da ste bolsi ce vas bzjv tolce ?

jaz ce bi bil v fva bi raje vec zavzemu kot pa tolko govoril :D

pa pol lahko govoris da ste bolsi pa jaz vem da ste bolsi in bol timski san nevem pa zakaj vas bzjv zavzema ? :D
 

DeletedUser

Guest
Sine, to je mišljeno kot provokacija. Vojna se je pa komaj začela, tako, da bodimo potrpežljivi ;)
 

natalija

Member
Reaction score
0
jaz nevem zakaj pol sploh pisete da ste bolsi ce vas bzjv tolce ?

jaz ce bi bil v fva bi raje vec zavzemu kot pa tolko govoril :D

pa pol lahko govoris da ste bolsi pa jaz vem da ste bolsi in bol timski san nevem pa zakaj vas bzjv zavzema ? :D


:D Vsak ima svoj stil. Mi imamo posebnega. :D
 

DeletedUser

Guest
Noob ?

Daj ne zezej se no. Saj niti ne veš kaj pomeni noob. Kako boš pa vedel, ko še vsak vidend domaj čakaš na risanke. Preden se sploh začneš pogovarjat odrasti, kajti mi se ne bomo spuščali na tvoj nivo. :p

Vrjetno ti prstki delajo le za pametovanje po forumčku...ko se zahteva kaj druga (MALO VEČ ZNANJA NA SPLOŠNO) pa možgančki čudežno odpovedo. :rolleyes:

Zresni se in ne govori kar v tri krasne. ;)


Lp
 

DeletedUser

Guest
Noob ?

Daj ne zezej se no. Saj niti ne veš kaj pomeni noob. Kako boš pa vedel, ko še vsak vidend domaj čakaš na risanke. Preden se sploh začneš pogovarjat odrasti, kajti mi se ne bomo spuščali na tvoj nivo. :p

Vrjetno ti prstki delajo le za pametovanje po forumčku...ko se zahteva kaj druga (MALO VEČ ZNANJA NA SPLOŠNO) pa možgančki čudežno odpovedo. :rolleyes:

Zresni se in ne govori kar v tri krasne. ;)


Lp


hehehe nekdo mi je fauš ker sem popularen (visits)
jaz bolj vem kaj je n00b kot ti
ti pa use misliš resno
pfff :cool::cool::p:p:)
n00b
 

DeletedUser

Guest
Veš, če si popularen ker pišeš oslarije, ti nisem prav nič "fauš".
Hmm...si že predstavljam zakaj veš, kaj pomeni noob. Vrjetno ti to vsak drugi pove, ko prebere tvoj komentar. :D

Resno kakor za koga; vsekakor pa ne pišem oslarij kot ti. ;)

Infra
 

DeletedUser

Guest
Veš, če si popularen ker pišeš oslarije, ti nisem prav nič "fauš".
Hmm...si že predstavljam zakaj veš, kaj pomeni noob. Vrjetno ti to vsak drugi pove, ko prebere tvoj komentar. :D

Resno kakor za koga; vsekakor pa ne pišem oslarij kot ti. ;)

Infra

ZKJ Pa bi pisu oslarije?? sej itk masm tak mal postovž
mam pa fuuul več visitsou kt ti


btw če slučajno še sam neveš kaj je n00b si poglej v urban dictionary (tuki sem ugotovu kaj pomeni n00b že pred nekaj časa)
 
Last edited by a moderator:
Top