Dual/trial s15

DeletedUser

Guest
Iščem igralca za igranje S15. Potrebujem enega dopoldanskega in enega popoldanskega. Naj bojo vsak neke izkušnje z igranjem, obvezen skype. Račun bo vojaško usmerjen, tudi za zlatnike bo poskrbljeno.
 

woley837

Member
Reaction score
0
kaj pa kateri račun...bo premium skos gor....??? mal moraš tudi sebe in račun opisat!!!
 

DeletedUser

Guest
Daj pusti otroka na miru ni nič zagrešil misliš da si zdej "SVJETSKI BOG" ker so vsi odlični igralci odšli in nastopaš ti ? a daj ne ga srat pa nehi kritizirat človeka.
 

DeletedUser

Guest
Kaj bi rad, da na forumu napišem življenepis al kaj ? :D Če te kaj zanima piši sporočilo.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Daj pusti otroka na miru ni nič zagrešil misliš da si zdej "SVJETSKI BOG" ker so vsi odlični igralci odšli in nastopaš ti ? a daj ne ga srat pa nehi kritizirat človeka.

pa ti res nisi normalen, samo povem mu kako se piše, vsi bi samo zahtevali nekaj, nič pa ponujali!!! mater, sem ti reku prid igrat s15 pa boš vidu kdo je boljši, do takrat pa samo drži jezik za zobmi!!!
 

DeletedUser

Guest
Do takrat pa sploh ne bom tiho im imam pravico povedat svoje mnenje.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Zakaj je vedno potrebno iskati razlog za prepir? Naj the godfather1 v miru najde soigralca.
 

DeletedUser

Guest
Ker tale dadl misli da je bog tukaj in ga je treba v red spravit.
 

DeletedUser

Guest
Ker tale dadl misli da je bog tukaj in ga je treba v red spravit.

Kaj dadl misli, ve samo on in ima vso pravico misliti kar hoče! Kar pa se tiče "spravljanja v red", pa to presega vaše pravice (in pravice ostalih uporabnikov) na tem forumu. Kot je napisal že Chopper "Zakaj je vedno potrebno iskati razlog za prepir?"? Raje poskusite s konstruktivno debato (velja za vse), s katero boste mogoče dosegli kakšne pozitivne rezultate.
 

DeletedUser

Guest
Jaz čakam sam da mi stistnete ban pa da ne vidim več tega forumua nikol v lajfu.
 
Top