Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

DeletedUser

Guest
Tokrat pa nebo šlo tako v "easy!"

Navodila:
Uporabniki foruma znižujejo določeno število za ena (-1). Cilj igre je, da pridete do števila 0 in zmagate. Vendar člani ekipe Vojne plemen (forum + in-game) vam lahko število dvignejo. Igra se igra tako dolgo, dokler uporabniki ne pridejo do št. 0 ali se predajo.

Primer:
[SPOIL]Janezek: 33
Metka: 32
Jože: 31

-SoToFlow: :D 233

Janezek: 232
Metka: 231
Jože: 230

SoToFlow: 345

itd...[/SPOIL]

Pravila:
  1. Dovoljeno je zniževanje števila samo za eno enoto (-1)
  2. Prepovedno je pisanje zaporednih prispevkov
  3. Člani ekipe lahko neomejeno dvignejo ali znižujejo števila
Nagrada:
Uporabnik, ki napiše št. 0 in tako premaga ekipo bo prejel nagrado presenečenja!

Začnemo z 2000 - Ha!
Za ostale mode: v kolikor boste znižali števila tako, da bodo uporabniki hitro zmagali boste sami poskrbeli za nagrado presenečenja.
 

DeletedUser

Guest
1999


Upam da bo tokrat za zmagovalca drugačna nagrada. Vidite da buco dolgo premišljuje...
 

DeletedUser

Guest
1999


Upam da bo tokrat za zmagovalca drugačna nagrada. Vidite da buco dolgo premišljuje...

Ni bil problem v Bucotu, temveč v moji lenobi. :eek: Buco ima naziv, ki ga je želel. Želeni naziv je bil prekratek, zato je napisan zgolj v oklepajo, ostalo pa sem dodal.

Za dobro voljo bom zvišal samo za 500 (!). Spammerji - ne bo šlo tako lahko tokrat. Prisilili vas bomo v predajo.

Kje sem ostal? Aja... 2499
 

DeletedUser

Guest
Reve, pejte enkrat da lahko zvišate največ za dva če mate dovol jajc pa da začnemo pri 800...
 

DeletedUser

Guest
fora je da vi NE morete zmagat, mi pa lahko...torej lahko igramo dokler vsi ne pocrkamo ali dokler mi ne zmagamo :D
 

DeletedUser

Guest
1225!
kaj???

ps: prosim pisi phoenix ne pa feniks.

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Chopper ma dokler ni starih spamerjev tu se ni treba bat lih :p
1498
 
Top