Ekipa proti ostalim - 5. izziv za spamerje!

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Čestitke zmagovalcu Mr. Anonymousu! Izbrali pa smo tudi nekaj uporabnikov, ki so v zadnjih trenutkih dali največ od sebe - prejeli bodi manjšo tolažilno nagrado.

Prosim, če mi naslednji uporabniki posredujete uporabniško ime na katerega želite, da bodo nakazane premium pike ter vsi, ki želite forum naziv ga prosim pripnite - (TUrbo-geni5, Banislaf, okostnjak, Vulpes, six12)

Lep pozdrav,
ekipa Vojna plemen

Kaj pa tisti ki na knocu niso veliko prispevali, so pa nasplošno skos sodelovali? hehe
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
wawwww a naziv bom dobila ulalala

ok moj naziv naj bo ahhh ne rabm ga hihihihi

koliko pp bomo pa dobili ?


čestitke vsem


bomo še zmagovali
 
Last edited:

Chopper

Member
Reaction score
0
Kot sem napisal, vsi, ki ste bili omenjeni kot nagrajenci mi preko zasebnega sporočila pošljite uporabniško ime, na katerega naj bo nakazana nagrada.

Lep pozdrav,
Chopper :)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
jao pišite chopperju da ste med glavnimi kateri so sodelovali, povejte ime računa kam naj vam dajo te točke, in bodo dali. Vsaj upam. Jaz sm že pisal ampak še nism pogledu če so ble nakazane.
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
jao pišite chopperju da ste med glavnimi kateri so sodelovali, povejte ime računa kam naj vam dajo te točke, in bodo dali. Vsaj upam. Jaz sm že pisal ampak še nism pogledu če so ble nakazane.

pisal sem pred enim tednom, mogoče več
;)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Imena so bila pred nekaj dnevi posredovana naprej. Nekateri imate PP že na računu, nekateri pa ga boste dobili v kratkem.

Lep pozdrav,
Chopper
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
tudi jaz sem že pisala, hehehehe aha v kratkem bodo, to se pravi ta teden, vaš delovni čas je pa od do ?
 
Top