Ekipa

Kateri član ekipe se vam zdi, da vestno opravlja svoje delo?

  • Motorka (Community Manager)

    Votes: 6 11.5%
  • MrShadow (ingame administrator)

    Votes: 11 21.2%
  • Domen xd (ingame moderator)

    Votes: 4 7.7%
  • -SoToFlow (forum super moderator)

    Votes: 18 34.6%
  • Chopper (forum super moderator)

    Votes: 7 13.5%
  • flako (forum super moderator)

    Votes: 24 46.2%
  • sandi90 (ingame moderator)

    Votes: 3 5.8%

  • Total voters
    52
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Imate možnosti izbrati več kot enega kandidata.

Povejte svoje mnenje. V tej temi je dovoljeno vse, razen očitnega žaljenje in drugega spodkopavanja podpore oz. ekipe. Vseeno se vrdržite spamanja in dvojnih postov!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dajte glasovati, tudi še tisti, ki niste.

Poglejte si tudi drugo temo, kjer lahko glasujete o kakovosti Slovenskega sveta.
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Rad bi povedal da mi je najljubši od teh flako.Izbral sem ga zato ker se mi zdi da najbolje razume komentarje igralcev ki kaj napišejo ali skritizirajo. Piše pa kratko in zame dovolj jedrnato da ga razumem.
 

DeletedUser

Guest
Rad bi povedal da mi je najljubši od teh flako.Izbral sem ga zato ker se mi zdi da najbolje razume komentarje igralcev ki kaj napišejo ali skritizirajo. Piše pa kratko in zame dovolj jedrnato da ga razumem.

Končno nekdo, ki se je opogumil, še kakšen prostovolec?
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Če lahko pripomnim mi je pa najmanj ljub motorka zaradi določenih razlogov ...
pa nebi rad govoril o tem hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Motorka (Community Manager): Po mojem mnenju v zadnjem času svoje delo opravlja korektno, vendar prepočasi odgovarja na tickete, čaka se tudi po par dni.

MrShadow (ingame administrator): Po navodilih CM-ja, opravlja svoje naloge zelo dobro.

Domen xd (ingame moderator): Svoje delo verjetno opravlja dobro, ampak na forumu ga ni za opazit.

-SoToFlow (forum super moderator): Svoje naloge, zelo dobro opravlja, odgovarja vsem uporabnikom foruma in skrbi za red in čistočo na našem ljubem Forumu.

Chopper (forum super moderator): Opravlja enake naloge, kot sotoflow. Le manj pozornosti posveča forumu, kot sotoflow.

flako (forum super moderator): Kot je eevil king napisal, svoje delo opravlja zelo dobro, odgovori v par stavkih. In ne naklada po domače :)

sandi90 (ingame moderator): Se opravicujem, ampak prvič slišim sploh zanj, na forumu ga nikoli nisem zaznal. Mogoče bi pa moral vse strani pregledati.

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi pokritiziral Motorko.Pri njem se čaka po več dni da odgovori na ''vprašanje podpori'', ko pa odgovori temo takoj zaklene.
Blokiral me na svetu 2, ker naj bi igral 2 računa, sem pa igral jaz enega, brat pa drugega, ampak je brat enemu napisal da lahko me pač prosi da naredim kaj...res je bilo čudno, ampak blokiranje je bilo trajno, ni se bilo mogoče zmeniti nič da bi en račun odblokirali, drugega pa odklenili...
Pohvalil pa bi nekoga ki mi je odgovoril na ticket preden se je svet 9 začel.NubLover.
Temeljit odgovor, res se je potrudil...
Ostali svoje delo opravljajo kot je treba :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
me zanima kdo je glasovav za skrhano sekiro a.k.a. motorko oz. kaj ga je prepričalo v to.. če izuzamemo ritolizništvo in podobne zadeve
 

DeletedUser

Guest
v tej anketi pa nisem glasoval, ker je nepopolna - ne morem dati minusov
 
Status
Not open for further replies.
Top