Enakovrednost

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Prvo kot prvo ne vem, če je to sploh pravilna tema no lahko rečemo, da imam neke vrste vprašanje. No bom naprej povedal o čem se gre.
Torej na svet 13 sem se registriral pred 3-4imi dnevi ne vem točno kdaj ampak danes nekje ob 12 uri mi je potekla zaščita. Sem že pred nekaj leti igral na angleških svetovih, kjer mi je dokaj uspevalo, tako da nekaj malega izkušenj že imam. Na tem svetu nimam nobenega zaveznika, s katerim bi si lahko pomagala. Torej moj problem je to, da danes jaz lepo z okoli 400 točkami začnem farmat ljudi mojih točk seveda in potem čez nekaj ur vidim neke napade na vidiku. Seveda igralec z okoli 1000 več točkami me začne bombat čisto zraven mene. Mislim sem si, vredu bom pošiljal enote drugam, skrivališče imam nagrajeno, pa bom sčasoma poizkusil graditi več kot bogih 300 enot ki jih imam sedaj, da mu bom lahko kos. Ampak potem začne napadati z ovni ter rušiti vsepovprek. In kaj naj naredim zdaj? Lahka si ga poknem v rit... Ni moj namen zdej tuki neki jokat, da bi me nehal napadat ali pa kaj podobnega. Samo pravim, da bi bilo dobro, da bi vsaj na začetku naredili neko blokado ter napadanje med enakovrednimi igralci. Res zelo rad igram tole igro, ampak tole pa enostavno popizdim, ko se en spravlja na začetnike, naj pali enga ki mu je enakovredn. Zdej bote rekl, da sem farma... ampak farma je za mene tist ko se že preda ter se sploh ne trudi branit svojega naselja. Jaz pa vlagam veliko časa in truda ampak jih vseeno dobim po P! :)

Še enkrat moj namen ni bilo jokat tule, izrazil sem samo svoje mnenje, lahko pa poda kdo kakšen predlog kako se rešiti tega, če ne bom šel počet kaj bol pametnega. :D

Lep pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Je določena številka oziroma razmerje med napadalcem in branilcem da se lahko med seboj tolčeta ...
tak da ne vidim problema zakaj bi se to moralo karkoli spreminjat ...
Če bi imel vsaj malo mozaka bi si dal kmetijo na 15 vojsko dajal ven in naenkrat bum vse notr skličeš in vklopiš milico ;D Pol mu pa vse scvraš ;P
Milica v začetni fazi razvoja zelo pomaga + ni TAKO zelo majhna ;D
Tak da sams e določi kak se boš tresel napadalca :p
Razmerje pa naj se ne sprminja ;)
Tako da tvoja ideja o začetni blokadi ( whatever že ) JE NESMISELNA
Vse se da rešit , sam znat je treba :p

lep pozdrav

pravzaprav to je na .si problem, ker so manjši svetovi in je malo število igralcev in se še manjša. Na drugih serverjih se lahko prijavijš na rimu in imaš možnost uspet.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dobro, hvala za odgovora:) Bom poizkusil nekaj naredit :D

jaz ti tako povem, če neboš mogel uspet, se prijavi na začetku na nov svet ali pa idi na .net igrat, kjer boš tudi pozneje imel možnost. Ker kot sem napisal je to napaka na .si in dvomim da se bo odpravila. Blokada napadanja na začetku tudi ni rešitev.
 

DeletedUser

Guest
jaz ti tako povem, če neboš mogel uspet, se prijavi na začetku na nov svet ali pa idi na .net igrat, kjer boš tudi pozneje imel možnost. Ker kot sem napisal je to napaka na .si in dvomim da se bo odpravila. Blokada napadanja na začetku tudi ni rešitev.

Drugače nisem mislil čisto blokado, ampak tako da recimo do bi se vsaj na začetku lahko napadali med sabo tist, ki imajo do nekje 500 točk ampak sej ni važno.. Vredu hvala za pomoč vsem! :)

Lepo se imejte. Lp
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Taka omejitev obstaja (v razliki točk), vendar šele pri večjih razlikah. Predlagam, veliko skrivališče, nadgrajevanje zidu, obrambna vojska, glede na to s kakšno napada napadalec. Če je več pehote mečevalce, če je več konjenice suličarje in težko konjenico ter lokostrelce po potrebi. Preverite v simulatorju, kaj se vam najbolje obnese. Pomaga vam lahko tudi premium, za hitrejšo izgradnjo zidu, kakšna obrambna zastava. Preden napade, porabite vse surovine, da vam jih nič ne odnese. Če ne napada z ovni lahko umaknete vojsko, dokler nimate dovolj velike, da ga premagate. Če ne bo dobil nič surovin, se mu ne bo izplačalo napadati vas. Še posebej če bo imel poleg tega velike izgube na primer od vaše milice in zidu.
Če res ne gre drugače pa ponoven začetek.
 
Top