EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
Eto povedal si vse,da še jaz dam tukaj svoj zadnji komentar...na to temo.
CRUEL vem da sem te presenetil ampak kaj meni in SHOPU pomaga da ti nimaš časa,a vidiš tu je Calimero zmagal,bil je vodja in je imel čas pa čeprav je jedel vse neaktivne in barbarke(to igra dovoljuje)....
Bil je vodja imel je čas pa čeprav so vse drugi napravili,kaj pa napravi nekdo od činov v vojni,nič...da ukaz vse pa opravi vojska....in če ta čin nima več časa se vojska zmede in izgubi bitko....SE MOTIM?
Ne jokajte sedaj kaj smo bili v SHOPU sposobni,bili smo veliko,ampak ko ni časa v vodstvu gre vse navzdol,torej bitko smo že zdavnaj zgubili....In ne vem odkod ideja da še vedno tolčete kako bi bilo če bi bilo...?????????????????????
Kaj torej?Če ste videli kako je en igralec zanič in jemlje le barbarke,zakaj ga niste potolkli že na začetku?še posebej ker je bil vodja???????????????????????????????
Skratka,kdo pač zmaga na svetu 4 SPQR je napravil poglavitno vlogo in pleme držal na kupu,mi smo pa vem da smo se borili pač klonili in enkrat naj se prizna da če bi bili sposobni bi bili prvi,pa nismo in tu ni izgovor(tudi jaz ga nisem imel)ČAS....Igra je narejena pač za take da zmagajo tisti ki imajo čas in voljo,Calimero je pač igral svojo igro(tudi jaz sem bil nanj jezen kot ris) in neglede kaj je delal na prejšnjih svetovih,je tukaj igral in nihče se ga ni lotil(zakaj?,zato ker je lažje kritizirat kot napravit napad),sam z lord sebotom sva edina ki sva odšla v epicenter plemena SPQR in če bi imel še takrat kdo drug jajca bi lahko zmleli pleme iz centra,pa ni jih imel nihče......
Torej tole pisanje in hvalisanje samega sebe in izgovor ni bilo časa odpade,saj bistvo igre je biti na vp čim več,le taki pa zmagujejo......

Pa brez zamere,LP

nevem od kod tebi ideja da ocenjuješ sposobnost nekoga po tem koliko časa ima -.-
 

DeletedUser

Guest
nevem od kod tebi ideja da ocenjuješ sposobnost nekoga po tem koliko časa ima -.-

O en ki vidim da ima veliko časa....
No pol pa kr v akcijo:)
Objavi rezultat ko boš prišel z plemenom na sv.4 na 1 mesto in bil tam vodja....
Potem mi boš dokazal....
Prosim ubijalec brez čudnih komentarjev,ker te res nisem prosil za še eno neumno mnenje...
 

DeletedUser

Guest
O en ki vidim da ima veliko časa....
No pol pa kr v akcijo:)
Objavi rezultat ko boš prišel z plemenom na sv.4 na 1 mesto in bil tam vodja....
Potem mi boš dokazal....
Prosim ubijalec brez čudnih komentarjev,ker te res nisem prosil za še eno neumno mnenje...

ah daj noob skuliraj se, mislim da se ni treba nikomur takim noobom kot si ti dokazovat.
 

DeletedUser

Guest
ah daj noob skuliraj se, mislim da se ni treba nikomur takim noobom kot si ti dokazovat.


Ampak očitno še vedno hočeš da z samohvalo dosežeš da te ljudje cenijo,ja kdo je sedaj tukaj noob????
Sam se hvališ,sam dokazuješ nekaj kar nisi storil in ne vem zakaj to počenjaš?
Razloži vsem kaj je bistvo tvojega pisanja?Ali imaš kakšne velike ambicije ali pa želiš le nekoga ponižat do konca....??????
Glej Calimero je banan ti si bil banan in če pogledava calimero si ni zaslužil bana ti pa si si zaslužil malo dlje časa mirovanja,tudi to dokazuje še kako se vodstvo vp(podpora)vmešava v to igro,pa se ne bi smela...
Zaradi tega napisanega bom verjetno tudi sam banan,ampak bom kopiral in se pritožil če se to zgodi,ker ni pošteno...
Lej potemtakem je tole žalitev:ah daj noob skuliraj se, ....
Podpora prosim banajte....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Noob ni žaljitev ;) Je pač izraz v igri in je popolnoma dovoljen.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Izraz Noob je rezulat igre Vp. Mi lahko pojasniš pomen noob..Ne vem kaj sploh to pomeni. Noob ufff...Salah plis help me ker resnično ne razumem kaj je dovoljeno in kje to piše :)

Lp
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
In je Svet padel pod noge tem mogočnimsamohvalnimhinavskimnarcisoidnim plemenom? Ali pa se je obrestoval naš stari domovinski rek: 'Le vkup' le vkup' uboga gmajna!' ?
 

vojak00

Member
Reaction score
0
besedo Noob uporabljao Noobi sami kreteni..zdaj pa banajte še men ... dost mam .. tolk pametnih tele ... in mderno se izražajo ful:D..ma daj

Ej stari saj je sam lajf...vsi ste noobi .. vsi smo noobi ... hočeš al nočeš...sledi kaj?


Noob je ukinjen:D

idite spat in noobirat v sanjah

ma daj sasuke...slučajno mam cajt in takega prešerna kot si ti še nisem prebral..očitno si gospoda eh...kam gre ta igra...mah ljudje vsi se nam smejijo mi pa na polno ..okej pa vlimo še mal olja na ogenj...sam da je vkup gmajna...adijo pamet....


p.s.

se je komu posvetlo kaj mislim(by nikola teslo)

[mod=Tribuno]Združena zaporedna posta[/mod]
 
Last edited by a moderator:

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Če poznamo pomen besede 'noob' pomeni, da se moderno izražamo? Ker je beseda 'noob' morda v modi?

Slučajno maš 'cajt' ? Res redkost slišat take izraze od nekoga, ki zapored pošlje dva sporočila na Forumu. Ti imaš definitivno preveč časa, ki ga zapravljaš tukaj in se pomenkuješ z menoj, ki sem krepko nad tvojo inteligtnostjo ravnjo, predvsem pa slovnično.

Ni nič narobe. Jaz imam čas, lahko se meniva. No razloži mi prvič moja prva dva vprašanja. Hvala.
 
Last edited:

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Ja. Lahko ti pojasnim, kaj pomeni beseda 'noob'. Ampak še prej bi te rad kaj naučil, da boš deloval bolj pameten v družbi:

Tako, kot si ti tvoril svoj stavek, je definitivno napačno. Ljudje te bodo imeli za idiota, bedaka, nekaj temu podobnega. Ker se enostavno ne želiš potruditi, da bi se izrazil v našem lepem slovenskem jeziku.

Takole poskusi:
'Ali bi mi lahko ti pojasnil, kaj pomeni beseda 'noob'?'
Pridevnik 'moderno' lahko izpustiš, saj beseda 'noob' vsekakor ni moderna in noben ni rekel, da je moderna - le ti. Ko po nečem sprašuješ, moraš vprašat tako, da vprašaš le osnovo nečesa, kar te zanima -> v tvojem primeru je to beseda 'noob'. Tako da se moraš potruditi in enostavno pozabiti na svojo tezo, da je beseda 'noob' moderna.


Beseda 'noob' je prevzeta beseda in sicer spada med citatne besede, lahko pa je tudi tujka (= to je v primeru površnosti večine populacij, ki se ne držijo slovničnih pravil).
Zakaj je citatna beseda?
Ker jo zapisujemo v angleščini 'noob' (kot npr. First Lady). Tujka pa je zato, ker jo mi radi pišemo tudi kot 'nub' kjer pa že spremenimo zapis in pričnemo sklanjat po naše ( npr. dva nuba).

Sama beseda pa etimološko izhaja iz besede 'newbie', ki je spet angleška beseda in pomeni 'začetnik / novinec'. Izraz 'noob' se je razširil po gaming svetu, že takrat, davno pred 10+ leti, v obdobju prvega Counter Strike-a.


Upam, da sem ti pomagal.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
No dragi moji tole je prešlo vse meje...soditi po forumu kdo je intelegenten kdo butast, kdo je človek in kdo ni to je mimo. Sasuke naj ti odgovorim. Nimam se za pametnega, nikakor rad pa živim. Nimam rad prepirov in tale virtulala mi ni vse. Slučajno kdaj me zmotijo modeli, ki pišejo prehitro. O lejga zlomka tudi jaz pišem prehitro ... vsi smo ljudje. Soditi je lahko. Še lažke je obsojati napake, svoje napake. In to ne odobravam pri tej igri. Takšne izpade in spodrslaje človeka, ko mu dejasnko zmanjla idej. Intelegenca je stvar posameznika. Me prav zanima, če boš poslal kdaj šefa v kurac če ti bo rekel da si kreten slovnici, pišem v temi ker otrok spančka:D...in se ne obremenjujem da bi navdihnil tebe in tvojo perfekicjo v s v pravopisju. Če razbereš pomen veš kaj mislim...ostalo me ne zanima:D
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Prav to je! Težko je razbrat pomen tvojega besedila, če je napisano kakor da ga je napisal nekdo, ki za osnovno šolo sploh slišal ni!

In presojati je eno, govorita dejstvo pa je drugo. Inteligenca se izraža na več plateh našega življenja in ena izmed teh je, da se znamo pravilno slovnično izražat. To je najpomembnejši korak nasploh, če želiš, da te ljudje resno jemljejo. Da se boš lahko menil normalno, tudi z mano, čeprav ti trenutno to NI pomembno - ampak enkrat ti bo. Ampak se ne boš potrudil in vztrajal pri svojem nivoju.

Navsezadnje ti lahko govoriš kakor želiš, jaz tu nikogar ne obsojam, ampak samo ti poskušam pomagati, da ti pojasnim določene zadeve, morda te kaj naučim in predvsem za to, da svetujem ljudem - če že lahko.

In ti lahko imaš svoje 'normalno' življenje, le jaz ne bom vprašal, kaj je za tebe normalno življenje - sem pa vesel, da si ti zadovoljen s tem nivojem življenja. In ne bom svojega šefa v 'kurac' poslal - zakaj bi? Saj pa je moj šef in verjetno ve več od mene...ali kako?

Glej tako se lahko zmeniva, če mi napišeš malo daljše besedilo (kot tvoje sporočilo odzgoraj) tako, da se res potrudiš v pisavi in jezikovni pravilnost, ti jaz obljubim, da ti bom nehal težit, saj ti ne težim vbistvu, le tako sedaj izgleda -> vem da ti je vseeno, če ti težim ali ne, ampak vseeno upam, da se boš potrudil, četudi samo zaradi 'izziva'.

Torej zgornje sporočilo preoblikuj slovnično pravilno, da bo sporočilo ostalo enako in jaz bom še bolj srečen, kot sem. Lahko tudi jutri, ker je sedaj že pozno in tudi meni peša izrazoslovje.

 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
ej super sasuke..(v naprej se ti opravičujem za slovnične napake)

Vidim da me bodo imeli za bedaka zdaj ali celo idiota. Res hvala ti za tvoje opazke, ki kažejo tvoj splošen odnos do ljudi. Kapa dol. Toliko znanja pa tako manj razumevanja. Ej res nisem vedel kaj pomeni noob. Še dobro da sem na kablu prklopljnen. Upsa vejco sem pozabu...:D Eh sasuke...hvala ti ti si dokaz več, tole sranje nebo končano prec

LP
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Torej ne bo nič iz moje ponudbe? Škoda. Sem upal, da se boš potrudil in mi pokazal, da veš veliko več, kot tukaj pokažeš. Zakaj pa ne? Saj če je svet virtualen, še ne pomeni, da ne izraža tvoje znanje / sposobnosti! Seveda jih lahko! Po drugi strani, zakaj pa bi nekdo, ki je sposoben za nekaj, nalašč se prek virtualnega sveta obnašal kot idiot? Tu ni logike, tako da tale 'maska' interneta nobenega ne rešuje več - tako kot se tu obnašaš se tudi v resničnem svetu -> je pa res, da si preko interneta morda malo več upamo povedati, kot bi sicer nekomu v obraz, ki ga načeloma ne poznaš.


No ja, škoda, da propadla ponudba. Sem se že veselil. Mogoče drugič!
 

vojak00

Member
Reaction score
0
:D

Dragi sasuke(beri veli S)

Sori za moje zmote v slovnici, ki so te prizadele. Bilo mi je v veselje se pogovarjati s tabo. Seveda se počutim kot idiot, ker nimam leksikona zraven. Kapa dol, priznam dober si. Pa ti priznaš, da so boljši še kot ti? Živlejnje gre naprej. hvala za ponudbo. Eno je pogovor, razumevanje...drugo zajebancija. Če si hotel si razumel. Tvojih strogih načel se le drži glede slovnice. Naj sodi čevlje le kopitar...to ti je znazno. Mogoče sem spet kaj narobe napisl, se opravičujem vsem. Nerad salbo vplivam na mladino. Upam, da nisem naredil preveč napak. Mogoče sem idiot. Vendar se mogoče tega zavedam. Slabše je če si idiot pa se tega ne zavedaš. Obnašaš se skoz isto in je lahko razbrati kam pes taco moli. Povem kar mislim, sigurno je manj zavor. To je logično. Vendar, ker mam svoje zavore se ne bom spustil tja kamor želiš:D.
 

kira27

Member
Reaction score
0
Sasuke...res vama ne želim pokvariti zabave ampak mislim,da si se malo nizko spustil.

To je tema sv4 in ne pravopis oz.slovenščina.
Zelo lepo in očarljivo je brati tvoj popolni pravopis ,ki pa mislim da je prestopil meje zdravega okusa. Z njim si poizkušal poniževati sogovornika, kar pa na žalost ne sodi sem v to temo.

Torej če nimaš nič bolj pametnega za napisat...te naprošam da izlivaj svoje zadete blodje raje v dnevnik (jih vsaj nikomur ne bo potrebno brati).


L.p. kira27
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Tokrat sem se potrDudil

ČEprva mam sam OS sem človek tko mi je mama dejala. IN nben SUši mi ne bo tega vzel:)

Ni panike Kira, človk je vsega navajen v življenju. Tudi takšnih modelov. Od jeze sem šel drve cepat, kjer slovnica ni pomembna. :D
 
Top