EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
Sasuke...res vama ne želim pokvariti zabave ampak mislim,da si se malo nizko spustil.

To je tema sv4 in ne pravopis oz.slovenščina.
Zelo lepo in očarljivo je brati tvoj popolni pravopis ,ki pa mislim da je prestopil meje zdravega okusa. Z njim si poizkušal poniževati sogovornika, kar pa na žalost ne sodi sem v to temo.

Torej če nimaš nič bolj pametnega za napisat...te naprošam da izlivaj svoje zadete blodje raje v dnevnik (jih vsaj nikomur ne bo potrebno brati).


L.p. kira27


Kira tebe bi pa res rad spoznal v živo :D
 

kira27

Member
Reaction score
0
Tokrat sem se potrDudil

ČEprva mam sam OS sem človek tko mi je mama dejala. IN nben SUši mi ne bo tega vzel:)

Ni panike Kira, človk je vsega navajen v življenju. Tudi takšnih modelov. Od jeze sem šel drve cepat, kjer slovnica ni pomembna. :D


Osebno mislim ,da je panika. To nakladanje,ki sem ga prebrala iz strani Sasuke je za moje pojme(morda se motim) indirektno žaljenje. vrjamem pa tudi ,da bo gladko spregledano zaradi vzdevka, ki je napisan pod imenom.

Vojak si 1000x pozitivnejša oseba od prefinjenega ,vase zaljubljenega Sasuke...

Sasuke tebi se v naprej opravičujem za žalitev(če to tako smatraš) ampak še vedno vztrajam pri tem da si prekoračil mejo.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Ej Vojak, čeprav ni bilo povsem brezhibno - ampak tole kar si napisal je pa velik korak naprej! Torej se da, če le želiš! Bravo. Jaz sem zadovoljen, pustim te pri miru. Se opravičujem za prej.


@Kira: Imaš pa popolnoma prav in res me je zaneslo. Ta tema je o S4, čeprav je pospammana. Se opravičujem. Navsezadnje se mi ni šlo za poniževanje, ampak rad imam, če se kdo pogovarja z mano, da se vsaj potrudi napisat v kultuvirani slovenščini.

Redko komu kaj zamerim, ampak ti spet pritrdim: Imaš prav. Žal, imam tudi samo to 'hibo', da se imam za nekaj več. Nevem zakaj, verjetno mi je v življenju preveč lahko med ljudmi oz. zjutraj vedno stopim na dobro nogo.

In ne, definitivno se mi ne gre za nobeno žaljenje, ampak samo za odnos. Kot sem omenil, rad imam, da moj sogovorec govori oz. se vsaj potrudi govoriti v naši lepi slovenščini. Nič drugo.
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Res hvala iz srca za pozitivne misli in pohvalo Sasuke. Res sem se potrudil in uspel doseči tvoja merila okusa.

Predlagam ti, ko zjutraj stopiš na dobro nogo:D, da pomisliš na ljudi okoli sebe. Mogoče, ko si navzoč njim ni lahko:) Vsekakor ima vsakdo svoj pogled na življenje. In nekdo zna slovnično pravilno pisat, drugi iskreno kracat. :)

Z moje strani ni zamere, sprejmem pa opravičilo. Opravičiti se je vrednota in priznati, da imaš tudi kakšno napako:)
Zatorej zaključimo tole kracanje prosim, ker sem zdaj že res utrujen od brezhibnega pisanja:D
 

DeletedUser

Guest
Zdaj pa dovolj! Vsak nasleden komentar, ki se ne bo navezoval na temo Svet 4 EoW & SPQR proti tebi bo kaznovan kot spam komentar! Če kdo ne ve kaj pomeni besedica "noob" naj prosim naredi novo temo v rubriki "vprašanja".

Lp, Tribuno
Forum Moderator
 

DeletedUser

Guest
@Kira: Imaš pa popolnoma prav in res me je zaneslo. Ta tema je o S4, čeprav je pospammana. Se opravičujem. Navsezadnje se mi ni šlo za poniževanje, ampak rad imam, če se kdo pogovarja z mano, da se vsaj potrudi napisat v kultuvirani slovenščini.

Redko komu kaj zamerim, ampak ti spet pritrdim: Imaš prav. Žal, imam tudi samo to 'hibo', da se imam za nekaj več. Nevem zakaj, verjetno mi je v življenju preveč lahko med ljudmi oz. zjutraj vedno stopim na dobro nogo.

In ne, definitivno se mi ne gre za nobeno žaljenje, ampak samo za odnos. Kot sem omenil, rad imam, da moj sogovorec govori oz. se vsaj potrudi govoriti v naši XXXXXXXXXXXXX slovenščini. Nič drugo. [/COLOR]


podpis pod ta post!


edit: SPQR & EOW! da bo "moderator" zadovoljn, če že zadovoljen ni. ;))
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
vodstvo plemena vas optuzuje sledecih krsitev zavetnjstva med nami in vami (EoW)
1.prekinili ste diplomatske odnose z nami
2.ukinili ste skupni forum
3.ukinili ste skupni nacrtovalec zavzemanja vasi
4.z nasimi sovrazniki INKOH STE KONCALI VOJNO,KI JE BIL NAS SKUPEN SOVRAZNIK IN S TEM PLEMENOM SKLENILI NNP IN JIM OBLJUBLJI SODELOVANJE Z POSILJANJEM OKREPITEV KO BODO POD NASIMI NAPADI.
TAKO DA VODSTVO SMATRA,DA STE IZIGRALI NASE POSTENJE IN IZDALI ZAVEZNISTVO,RADI BI LE ZVEDELI,CE JE TO GHOSTFACE ODOBRIL IN UKAZAL ALI TI KOT (ladymia) DIPLOMATKA.S TEM SMATRAMO,DA SI Z NAMI ŽELITE VOJNE.KAR SI TAKO MOČNO ZELITE,BOSTE DOBILI.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
a gumica je že spakiral kovčke in si pripravil izgovor za to da bo jo lahko sred vojne popihal? BTW: Kot je bilo že povedano gumica in poštenje ni nikoli šlo skupaj.
 

DeletedUser

Guest
Ja res,je spakiral svoje stvari,ker bo jih rabil v EoW novih vaseh.

a spet bo šel na lov za neaktivnimi vasmi, slišim da internali, neaktivci in barb vasi že trepečejo ob omembi imena calimero. Hm.... nisem pa še slišal da bi se ga kdo od aktivnih bal, zakaj misliš da je tako?
 

DeletedUser

Guest
vodstvo plemena vas optuzuje sledecih krsitev zavetnjstva med nami in vami (EoW)
1.prekinili ste diplomatske odnose z nami
2.ukinili ste skupni forum
3.ukinili ste skupni nacrtovalec zavzemanja vasi
4.z nasimi sovrazniki INKOH STE KONCALI VOJNO,KI JE BIL NAS SKUPEN SOVRAZNIK IN S TEM PLEMENOM SKLENILI NNP IN JIM OBLJUBLJI SODELOVANJE Z POSILJANJEM OKREPITEV KO BODO POD NASIMI NAPADI.
TAKO DA VODSTVO SMATRA,DA STE IZIGRALI NASE POSTENJE IN IZDALI ZAVEZNISTVO,RADI BI LE ZVEDELI,CE JE TO GHOSTFACE ODOBRIL IN UKAZAL ALI TI KOT (ladymia) DIPLOMATKA.S TEM SMATRAMO,DA SI Z NAMI ŽELITE VOJNE.KAR SI TAKO MOČNO ZELITE,BOSTE DOBILI.

Odgovori na te 4 trditve.

1.
Nismo prekinili diplomatskih odnosov ker smo še zdaj v pogovorih. smo samo degradirali zavezniški status zaradi groženj calimerota z vojno in izzivanj
2.
skupni forum je ukinil nekdo izmed vaših članov z pravicami za moderiranje foruma. sem dobil vprašanje če bomo še imeli skupni forum preden je bil odstranjen in je bil moj odgovor ne, ker skupni forum nima nobene veze, malo za tem je bil vseeno odstranjen in glede na to da noben član vodstva ni odstranil tega, je edini odgovor da ga je odstranil nekdo izmed vas.
3.
Skupni načrtovalec smo ukinli ker ste začeli zavzemat vasi ki smo jih mi rezervirali, tako da ne vem zakaj bi naj sploh še načrtovalec bil z vami.
4.
Naše diplomacije ne razlagam nikomur zato ne morem komentirat tega.

Poštenje, zavezništvo in tako naprej. Žal calimero ti ne veš kaj to pomeni. Če si zaveznik moraš zavezniku zaupati, ne da govoriš da zaupaš le meni in še mogoče nekaj igralcem, 95% ostalim pa ne in si zato puščaš obrambo doma, medtem ko so tvoji soigralci na drugi strani pod napadi inkoha, zraven pa še nas prosite za obrambo da vam pošljemo. Z malo zdrave pameti lahko vsak ugotovi bistroumni nesmisel. Poštenje je nekaj za kar moraš delati nekaj časa in ti tega nisi dojel do zdaj. 1. 7. smo se jaz, ti calimero, lisjak in xman pogovarjali na skypeju in si že takrat grozil z vojno. Jaz sem mojim soigralcem povedal da je možnost da pride do vojne medtem ko tvoji še v nedeljo niso vedeli, čeprav si takrat (3. 7.) že govoril da je vojna neizbežna. Moje posredno izzivanje je bilo samo v tem, da sem zvišal limit rezervacij ker nisem želel da bi SPQR SPET pobiral vasi na katerih smo mi izgubili ogromno vojske in časa. Tako je bilo na sredini K54 (poglejte mejo kako se je prestavila v levo, ko je SPQR rezerviral barbarske vasi od igralca ki smo ga nukali dolgo časa in je nehal z igranjem, za sabo pa pustil barbarke, takrat smo bili dogovorjeni da je meja 478 navpično, za SHOPove vasi pa ni meje, tega se očitno niso držali čeprav sem rekel da naj umaknejo rezervacije). Zdaj je iz takšnih ali drugačnih razlogov nehal z igranjem maresi (ne glede na to zakaj je nehal, mi smo ga naredili za najboljšega v obrambnih točkah tako da ne morete rečt da ste zaslužni za karkoli pri njem. imeli ste veliko poskusov da bi ga noblali pa raje ne bom govoril o vaši taktiki kako ste se ga lotili. da, dva tedna in pol smo napadali brez noblov in ogromno nukov se je vračalo, ko pa smo začeli prevzemat vasi pa so nastale barbarke), takrat ste me ti, lisjak in xman klicali po skypeju da naj umaknemo rezervacije na teh vaseh in da delamo polmesec nad vami. Seveda da delamo polmesec ko pa ni več drugega za prevzemat. V glavnem nisem umaknil rezervacij naših članov ko je xman jokal da bi rad imel nekaj teh vasi zato so se začele grožnje in nakladanja brez da bi me kdo poslušal kaj imam za povedati, zato sem pogovor zapustil. To se je dogajalo 1. 7. večer, in še isti čas je calimero začel pisati našim članom in jih vabiti k sebi v pleme. Drug dan so bile grožnje da če si upam v vojno glede na to da bomo takoj prvi dan zgubili 1300 vasi brez boja. Žal ne ve calimero da smo si lojalni drug drugem, če pa bi tudi igralci odšli, bi še vedno ostali bili tukaj da bi se lepo zabavali z vami.

Od pondeljka do sobote sem bil odsoten in očitno nihče ni upal napovedati vojne, drugače bi se to zgodilo že v ponedeljek večer ko še vaši člani sploh niso vedeli da groziš z vojno in bi jih mi, zahrbtneži, napadli ko so mislili da smo še vedno v normalnih odnosih. Danes ste vi napovedali vojno tako da se je tudi uradno začelo. Želim vam vso srečo, podlo igro pa upam da boš pustil ti, calimero, na strani. Ostali vem da ne igrajo kot ti. Škoda da se je tako izteklo ker sem že res upal da bo končno počasi konec sveta. Tudi to kar pišeš v okrožnicah svojem plemenu ni za komentirat. Pranje možganov svojim sočlanom in spet bodo dobili samo tarče koga je treba napadat, zavzemali pa boste vi ki ste v vodstvu in vedno skupaj na skypeju. Ko bodo vaši člani to ugotovili me zanima če bodo še vedno tako navdušeni nad načinom vodenja. Nekateri so že in cel čas se dogajajo odhodi iz SPQR tako da to še zdaleč ni končano.

Vse kar sem napisal je okrajšano ker so tukaj bile še različne sočne besede največjega voditelja sveta 4 nekaterim našim članom in članicam. Tudi osebne grožnje so bile ki pa žal ne žanjejo uspeha pri nas.

Lep dan še naprej.
 

DeletedUser

Guest
Zgornje glede zaslug za moj ODD ne bo čisto držalo, saj če bi bilo tako kot pišeš, potem ne bi imel skoraj 500 noblov "na vesti", ki imajo ponavadi vsaj kakšno močnejše spremstvo zraven...In da, dokler sem bil aktiven, sem vam veselje do rušenja v kakšni bolj oddaljeni vasi pustil - pri cca 200 napadih je ponavadi bila polovica fejkov in logično je, da za vseh 300 vasi nisem imel dovolj obrambe. Je pač bilo potrebno premikat malo bolj intenzivno :) Proti celemu plemenu se je pač težje ubranit, sploh pa ste mi moralo zbili takrat, ko ste začeli zavzemati barbare zraven mojih vasi - do takrat pa je bilo bojevanje prav luštno...

Nehal pa sem iz drugih razlogov, čeprav je bilo res zanimivo zadnjih 5-6 mesecev, ko se nas je par preostalih "trmastih" v SHOPu branilo praktično pred vsemi plemeni iz TOP10.....Zdaj bo s4 vsaj malo bolj zanimiv za pogledat :)
 

DeletedUser

Guest
In ?

Misliš, da se nekateri po zobeh mečejo tako kot ti ? Saj se vidi, da si obseden s tem...Vrjetno je to tvoja služba, z vasmi pa položnice plačuješ al kaj. Eni res niste čist prisebni ;)

Žal je temu tako. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Poštenje, zavezništvo in tako naprej. Žal calimero ti ne veš kaj to pomeni.
Nikoli ni in dvomim da kdaj bo.

Če si zaveznik moraš zavezniku zaupati, ne da govoriš da zaupaš le meni in še mogoče nekaj igralcem, 95% ostalim pa ne in si zato puščaš obrambo doma, medtem ko so tvoji soigralci na drugi strani pod napadi inkoha, zraven pa še nas prosite za obrambo da vam pošljemo.
:D to je calimerotov standard, isto kot noblanje neaktivcev, barb vasi in internalov.

imeli ste veliko poskusov da bi ga noblali pa raje ne bom govoril o vaši taktiki kako ste se ga lotili.
Zagotovo so dobili na zs samo kdaj morajo nuke poslat, to je calimerotova taktika ala special ;)

ko je xman jokal da bi rad imel nekaj teh vasi zato so se začele grožnje in nakladanja brez da bi me kdo poslušal kaj imam za povedati, zato sem pogovor zapustil.
calimero in grožnje so standard, saj drugega skoraj neve, sem prepričan da nisi ravno bil presenečen.

Drug dan so bile grožnje da če si upam v vojno glede na to da bomo takoj prvi dan zgubili 1300 vasi brez boja
calimero saj čudeži se dogajajo, samo tako veliki pa spet ne.

Želim vam vso srečo, podlo igro pa upam da boš pustil ti, calimero, na strani.
odkrito povedano dvomim, ker je to že skoraj kot dihanje za calimerota

Tudi to kar pišeš v okrožnicah svojem plemenu ni za komentirat.
haha verjamem, v vsaki njegovi okrožnici je verjetno 50% laži zraven.

Ko bodo vaši člani to ugotovili me zanima če bodo še vedno tako navdušeni nad načinom vodenja.
žal so nekateri brezupni primerki, ampak glede na to da so nekateri končno ugotovili kakšen je calimero v resnici še mogoče obstaja tudi za druge upanje.

Vse kar sem napisal je okrajšano ker so tukaj bile še različne sočne besede največjega voditelja sveta 4 nekaterim našim članom in članicam. Tudi osebne grožnje so bile ki pa žal ne žanjejo uspeha pri nas.
spet nekaj nad čem nisem niti malo presenečen.

Veliko sreče vsem v anti calimero coaliciji, in calimero prosim podrudi se in vsak en teden zdrži preden ga pobrišeš kot je tvoj standard ko postane vroče.

:)Calimero vam je ze eno vas vzel:D

celo, čaki bom šel po ginesovo knigo rekordov /not.
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Če poznamo pomen besede 'noob' pomeni, da se moderno izražamo? Ker je beseda 'noob' morda v modi?

Slučajno maš 'cajt' ? Res redkost slišat take izraze od nekoga, ki zapored pošlje dva sporočila na Forumu. Ti imaš definitivno preveč časa, ki ga zapravljaš tukaj in se pomenkuješ z menoj, ki sem krepko nad tvojo inteligtnostjo ravnjo, predvsem pa slovnično.
Ni nič narobe. Jaz imam čas, lahko se meniva. No razloži mi prvič moja prva dva vprašanja. Hvala.

Ha ha, kje pa si izgubil dvojino v tej tvoji visoki slovnični ravni? Napiše se: moji prvi dve vprašanji.! Pa še bi našel slovnične napake, npr.: "ki sem krepko nad tvojo inteligtnostjo ravnjo" Ta beseda niti približno ne spada v ta stavek, pravilna bi bila "inteligenčno". Sicer je po forumih veliko slovničnih nepravilnosti, a me niti malo ne motijo, ko pa se nekdo hvali, kako slovnico obvlada, nato pa v naslednjem trenutku napiše ničkoliko slovničnih napak, pa moram komentirati, čeprav pozno.
 

lev11

Member
Reaction score
0
Originalen komentar od ghostface Poglej komentar
Poštenje, zavezništvo in tako naprej. Žal calimero ti ne veš kaj to pomeni.

Saj si se sam pustil nategnit
Ko sem te opozoril pa si me odganjal
Pri spoznanju resnice si pa nehal igrat
svet 4 je bil EOW-ju dan na pladnju samo za svoje pleme bi bilo potrebno skrbet
 

DeletedUser

Guest
Nehal pa sem iz drugih razlogov, čeprav je bilo res zanimivo zadnjih 5-6 mesecev, ko se nas je par preostalih "trmastih" v SHOPu branilo praktično pred vsemi plemeni iz TOP10.....Zdaj bo s4 vsaj malo bolj zanimiv za pogledat :)

@ghostface kapa dol maresiju kam je prilezel in res žalostno se mi zdi kako je končal si4.
le vprašaj ga kdo ga je prvi znoblal... pa takrat še nisem bil spqr.
prvi branilec na si4 - Bai Mei (danes znan kot sm0ki) ga je znoblal. in kakšna sporočila je pisal. še danes se vprašam zakaj ga nisem prijavil podpori...
 

DeletedUser

Guest
@ghostface kapa dol maresiju kam je prilezel in res žalostno se mi zdi kako je končal si4.
le vprašaj ga kdo ga je prvi znoblal... pa takrat še nisem bil spqr.
prvi branilec na si4 - Bai Mei (danes znan kot sm0ki) ga je znoblal. in kakšna sporočila je pisal. še danes se vprašam zakaj ga nisem prijavil podpori...

hmm, sicer lep uvod :rolleyes:, ampak, a si ziher da ostalo drži? Da me nisi s kom drugim zamenjal?
 
Top