EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
Bai Mei bo kar pravi nick.
Na si4 si začel skoraj na sredi sveta ampak nisi prišel do druge vasi. Si moral prej začet znova... :p
Šele ko si se preselil na drugo stran sveta in začel znova si s shopom začel rast.
 

DeletedUser

Guest
Bai Mei bo kar pravi nick.
Na si4 si začel skoraj na sredi sveta ampak nisi prišel do druge vasi. Si moral prej začet znova... :p
Šele ko si se preselil na drugo stran sveta in začel znova si s shopom začel rast.

sej zanimiva teorija, ampak FYI - nisem začel s SHOPom, ampak sem igral precej časa v BASHu;)
 

DeletedUser

Guest
sej zanimiva teorija, ampak FYI - nisem začel s SHOPom, ampak sem igral precej časa v BASHu;)

Obrni kot želiš. Dejstvo je, da si bil znoblan še preden si do prvega plemiča prišel.
Kolikor vem si si4 zaključil, razen če se ne skrivaš za kakim drugim nickom.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Obrni kot želiš. Dejstvo je, da si bil znoblan še preden si do prvega plemiča prišel.
Kolikor vem si si4 zaključil, razen če se ne skrivaš za kakim drugim nickom.:cool:

Mojo statistiko najdeš na:

http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&id=65185


Poglej, preuči, razmisli, še enkrat razmisli in (ne)komentiraj, razen če boš čutil veliko potrebo po tem, da še naprej pokažeš, kako zelo skrbno si izbral svoje ime. Zaenkrat ga več kot dostojno zastopaš, Loko....
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Nikoli ni in dvomim da kdaj bo.

Pernati, ti si še slabši od njega.


:D to je calimerotov standard, isto kot noblanje neaktivcev, barb vasi in internalov.

No za noblanje neaktivcev za tebe ne morem reči, barb vasi ste jih začeli.


Zagotovo so dobili na zs samo kdaj morajo nuke poslat, to je calimerotova taktika ala special ;)

Tvoja taktika je da zveš katere tarce imajo zavezniki, da naprej posredujes..

calimero in grožnje so standard, saj drugega skoraj neve, sem prepričan da nisi ravno bil presenečen.


calimero saj čudeži se dogajajo, samo tako veliki pa spet ne.


odkrito povedano dvomim, ker je to že skoraj kot dihanje za calimerota


haha verjamem, v vsaki njegovi okrožnici je verjetno 50% laži zraven.

Klankon oz. ubijalec ali pernati v vsaki tvoji okroznici je 100% laži zraven + hinavscine.


žal so nekateri brezupni primerki, ampak glede na to da so nekateri končno ugotovili kakšen je calimero v resnici še mogoče obstaja tudi za druge upanje.

Žal nekateri brezupni primerki bodo se spoznali kdo si ti v resnici in kakšna oseba si, tukaj pljuvas po calimerotu, si pa sam 10 krat hujsi od njega, kar mene in 50 drugih niti malo ne preseneča.

spet nekaj nad čem nisem niti malo presenečen.

Veliko sreče vsem v anti calimero coaliciji, in calimero prosim podrudi se in vsak en teden zdrži preden ga pobrišeš kot je tvoj standard ko postane vroče.

Veliko sreče tebi v tvoji anti coaliciji, ti se vsaj potrudi in priznaj da si zahrbtno igral..

celo, čaki bom šel po ginesovo knigo rekordov /not.

Mislim pa da boš edini ti klankon prišel v ginesovo knjigo rekordov, zahtbtnih dejanj..
 

DeletedUser

Guest
Mojo statistiko najdeš na:

http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&id=65185


Poglej, preuči, razmisli, še enkrat razmisli in (ne)komentiraj, razen če boš čutil veliko potrebo po tem, da še naprej pokažeš, kako zelo skrbno si izbral svoje ime. Zaenkrat ga več kot dostojno zastopaš, Loko....


V bistvu se za tem nickom skriva Bai Mei in če te res zanima igram sm0ki na si4.
Nick maresi je začel na si4 na K55 kot sosed seba28 in Bai Meia. Šele po ponovnem začetku se je maresi znašel na SZ sveta.
 

DeletedUser

Guest
V bistvu se za tem nickom skriva Bai Mei in če te res zanima igram sm0ki na si4.
Nick maresi je začel na si4 na K55 kot sosed seba28 in Bai Meia. Šele po ponovnem začetku se je maresi znašel na SZ sveta.

Uff, volja do te debate me počasi mineva...:hmm:

Če mi poveš konkretno do česa bi želel priti s temi komentarji, ti lahko pomagam in pospešiva do konca...
 
Top