EyesOfWar- Nova Elita?

gx15

Member
Reaction score
1
No vem da sem bil prej v najbolšem plemenu, a sem se odločil da bom malo pogledal še taktiko drugih top plemen.

V tej temi vam bom opisal kako deluje še eno izmed elitnih plemen na tem svetu in upam da vam bo to pomagalo pri nadanji igri

1. Iščite prijatelje, če nimate prijateljev ste slab igralec :O

[SPOIL]
EPICFAIL.png
[/SPOIL]

2. Poleg prijateljev kot posamezniki sprejmite še veliko zavzeništvov saj je to edina rešitev

[SPOIL]
Epic.png
[/SPOIL]

3. Samohvala-to je zelo pomembne posebej če si tako dober se moraš pohvaliti

[SPOIL]
LMAOF.png
[/SPOIL]

4. Surovine: Tudi če še ne oreš pošiljati, prosi za njih in upaj da ti bo božiček kaj prinesel

[SPOIL]
REcourcesFail.png
[/SPOIL]

5. Nuke- Če še niste vedel se za Nuke uporablja vojska... Tako da če ste mislili kmetiljo naponiti z zelenjavo an to kar pozabite

[SPOIL]
DOUBLEFAIL.png
[/SPOIL]

6. KO boste imeli vojsko (najprej nagrajujte svoje zgradbe in delaljte izključno na njih) bodo začeli napadati do takrat pa zavezniki..

[SPOIL]
Armyfail.png
[/SPOIL]

7. Hmm. kaj je bolje kot si rezerverati vas v prvih 3 dnevih in boš tako vedel da je vas že tvoja.

[SPOIL]
WTF.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
gx15 vse pohvale od mene :)

a mi narediš uslugo pa greš še WAR obiskati? :D

p.s. na keri celini se te najde?
 

DeletedUser

Guest
Sam tebi se pa tudi da to delati.

Sej, to se je tako al tako vedelo že prej, kako je v teh plemenih, tako da je se mi zdi vse skupaj totalno nesmiselno...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Vzame mi 10min da to naredim ali pa še manj.....

Drugače pa te nihče ne prosi da si ogledaš to ;)
 

DeletedUser

Guest
Sej, to se je tako al tako vedelo že prej, kako je v teh plemenih, tako da je se mi zdi vse skupaj totalno nesmiselno...

zakaj nesmiselno? Mislim da je čist lepo poživelo forum.
 

DeletedUser

Guest
gx15 svaka čast:D
pejt še km pa tole nared:p
me prou zanima kakšni noobi so še na temu svetu:p
 

DeletedUser

Guest
gx15

Odlično sestavljeno (opisa obeh plemen), zelo me je nasmejalo....tudi igram na sv5 malo za hec ;)...nisem se še pridružila nobenemu plemenu, ker vem kako je z noobi, ampak kar sem pa izvedela od tebe pa je preseglo mojo domišljijo:eek:.

Skratka upam da bo še več takšnih opisov plemen tukaj na forumu :D.
 

DeletedUser

Guest
haha gx15 svaka ti čast res ej čestitam.
pa dj probi še kej dobrih plemen najdit ka res nevem kirmu bi se prdružu ka se mi usi zdijo noobi:p
 

DeletedUser

Guest
gx15 okoli strašiš s palčki vohuniš po plemenih in potem to objaviš na forumih.
 

DeletedUser

Guest
gx15 okoli strašiš s palčki vohuniš po plemenih in potem to objaviš na forumih.

a ti se tudi bojiš da bo naslednje tvoje pleme? Kolko vidim po profilu plemena niste nič boljši od tistih kaj jih je predstavil do zdaj.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Sem že bil pri njih in kot je rekel ubijalec niste nič boljš razlika je v tem da niste pisali nič takšnega ker nimate aktivnosti kar je še huje kot pri drugih ki igrajo z veseljem in so vsaj aktivni na forumih, drugače pa imaš lahko svoje mnenje ker je vse le igra in se ne mislim prepirati :D
 

DeletedUser

Guest
LOOL hud prvi post! Sem se kar pošteno nasmejal. Tole pa še posebej:

DOUBLEFAIL.png


Fajn bi blo telim mal pojasnit da ni čisto tako kot je janezek napisal :D:D

noobe bomo ZN00BLALI :D:D
 
Top