EyesOfWar- Nova Elita?

gx15

Member
Reaction score
1
Fantje, dajmo ostati na nivoju in držite se teme. Lahko pa na vašo željo odprem tudi kakšno temo besedni dvoboj "Kdo je boljši?" ali "Kdo več ve?" ipd....vendar to spada pod spam....upam, da sem s tem povedala vse.


Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5

Ni slaba ideja, vsaj forum bi bil malo bolj živ kot je sedaj.... Pa še drugi bi se malo nasmejali ko bi brali komentarje.... Zato kar določiti pravila tiste teme ki morajo biti malo manj stroga da se bodo lahko res vživeli v to :D
 

DeletedUser

Guest
se popolnoma strinjam... taksno temo bi rabili... ceprav ze vnaprej vidim glavne zvezde le te... edino kar me skrbi je, da bo to spam, tako da tema bo morala biti tam ustvarjena, in ne pod s5... vsaj po moje... naj mod pove svoje...
 

gx15

Member
Reaction score
1
se popolnoma strinjam... taksno temo bi rabili... ceprav ze vnaprej vidim glavne zvezde le te... edino kar me skrbi je, da bo to spam, tako da tema bo morala biti tam ustvarjena, in ne pod s5... vsaj po moje... naj mod pove svoje...

Samo še zmeraj je veliko bolje da bi bilo ustvarjeno tukaj tudi če bo veliko Spama ker ne bere veliko ljudi Spam foruma... Če pa bo Lily to dovolila je vse odvisno od nje :)
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
gx15 dne 17.12. ob 13:50
pravkar sem opazil, da mi je iz skladišča pobralo vse surovine... pisal sem podpori in vprašal če je to napaka.. ampak so odgovorili z ne..

To lahko pomeni samo to da so se PALČKI vrnili..

Verjetno ste vsi bolj novi in nevete kaj to pomeni... naj vam razložim kako se je to začelo...

Na net. se je pred nekaj leti odprl čisto drugačen server, ki je bil totalno namejen sreči, razvijalci te igre so si izmislile Dwarfs-palčke ki kradejo surovine naključnim igralcem in jih prenesejo nekomu drugemo ki se mu potem skladišče napolni do konca. Ker pa s tem igralci niso bili zadovoljeni so to ukinili vendar so še povedail. ˝7 dwarfes will return and the Game of luck will continue˝ v prevodu 7 palčkev se bo vrnilo in s tem se bodo igre na srečo začele. Zato sem takoj posumil da so se vrnili saj je to 7 različica in to lahko pomenia ponovni priod PALČKEV

mislim pa da vem kako lahko zavzarujete surovine..
- Zid vam nebo pomagal pa tudi vojaki ne, nujno je treba nagraditi skrivališče ddo konca vendar to še zmeraj ne skrije vseh surovin povečati si je treba tržnico ter spraviti tja ponudbe surovine pa čimprej porabite, Vojsko in Zid pa omejite saj tistim z veliko vojske in velikim zidom največkrat kradejo da lahko dajo tistim ki imajo malo vojske...

Tako da premislite...


TUKAJ SO TVOJI PALČKI

Ma ti si mi car hahaah :)
 

DeletedUser

Guest
glede branja spama se strinja... malo nas je aktivnih tam... tako da... lily uslisi besede ubogih "kmetov"-(tako nas je motorka poimenoval v onem o gratis premiumu hahahah) in dovoli taksno temo...
 

DeletedUser

Guest
glede branja spama se strinja... malo nas je aktivnih tam... tako da... lily uslisi besede ubogih "kmetov"-(tako nas je motorka poimenoval v onem o gratis premiumu hahahah) in dovoli taksno temo...

se boš moral kar na Grobija zakaj takega obrnit, čeprav močno dvomim da bo dovolil. Oz. sem 100% da nebo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vsekakor imam obcutek da nebo dovolil... spam mu ni vsec.. .ne vem zakaj??:confused::confused::confused:
bomo videli... mogoce najdemo kaksno resitev ki bo ugajala vsem...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Drugače pa ni nuje da vpletemo Grobija v to, ker je moderatorka za ta svet Lily, če pa je pa vsak po 5 everčkev in ga lepo podkupimo :D
 

DeletedUser

Guest
Drugače pa ni nuje da vpletemo Grobija v to, ker je moderatorka za ta svet Lily, če pa je pa vsak po 5 everčkev in ga lepo podkupimo :D

Grobi = Forum Admin = Mods boss. 5€ a si nor?, ti hočeš da Grobi obogati?
 

DeletedUser

Guest
5€ a si nor?, ti hočeš da Grobi obogati?
v tem praznicnem casu si vsak zasluzi malo pozornosti...

drugace... bi bili aktivni ce bi se ta tema ustvarla v spam forumu? resno vprasanje,... samo me je strah da je off topic...

EDIT:
zmanjšamo kvoto na 50 centov :confused:

no ja... kako bi rekel... knjigovodska vrednost ne laze...
 
Top