EyesOfWar- Nova Elita?

DeletedUser

Guest
to sem napisal ,ker matjazinho ni verjel ,da gx15 nima pojma v vojni plemen se enxrat preberi

lahko 10X pa se nebo pomen spremenil. Glede gx15 pa kolko ma pojma o vp, jaz nevem a zagotovo vem da ga ima več od tebe.
 

DeletedUser

Guest
sepravi tudi več od tebe ane ,ker ga ti itak nimas ubijalc na forum si se prijavil čist pod drugim imenom no dej povej kako ti je ime na s1
 

DeletedUser

Guest
sepravi tudi več od tebe ane ,ker ga ti itak nimas ubijalc na forum si se prijavil čist pod drugim imenom no dej povej kako ti je ime na s1

Klankon če nisi tolko živ, da bi link v profilu kliknil, pravtako ti bi skoraj vsak vedel povedat, ni nobena skrivnost. Drugače pa ne me s tabo primerjat, ker dvomim da gx15 in Matjazhinu do kolen sežeš, kaj šele kateremu drugemu izkušenemu igralcu. Moje ime na forumu je od mojega originalnega accounta.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sepravi tudi več od tebe ane ,ker ga ti itak nimas ubijalc na forum si se prijavil čist pod drugim imenom no dej povej kako ti je ime na s1

Prosim ne delaj klovna iz sebe in se raje ugrizni v jezik preden komentiraš o stvareh, o katerih nimaš pojma...
 

DeletedUser

Guest
tribuno... vem da nimam veze z to temo... vendar... ce te nisem zamenjal z nekom drugim... si ti... "klovn" (tvoje besede) in to najvecje klase... tak da...
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Dej rokometaš, mislim da te je že cel forum sit, tebe in tvojih neumnih izjav, tako da se raje ne oglašaj...
 

DeletedUser

Guest
se strinjam gorazd godzila se je oglasil .tvojih komentarjev so pa res vsi siti si že kdaj probal kaj pametnega napisat??
 

DeletedUser

Guest
se strinjam gorazd godzila se je oglasil .tvojih komentarjev so pa res vsi siti si že kdaj probal kaj pametnega napisat??

če se ne motim, in to se ne, je že veliko več pametnega napisal od tebe. Saj ti nisi niti enega stavka. Drugače pa mislim da je tema o noobovskem plemenu EOW in ne kdo je boljši, pametnejši itd., tako da bi lepo bilo da bi se vrnili nazaj na to temo.
 

DeletedUser

Guest
zarad mene

haahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahaha

se opravicujem modom za spam... samo si bil vredn kazenske tocke...

EDIT: in kaj se lahko pricakujem kaksne taksne elite ali je avtor teh prispevkov koncal svojo kariero? ker res so zanimivi... hehe
 

DeletedUser

Guest
Fantje, dajmo ostati na nivoju in držite se teme. Lahko pa na vašo željo odprem tudi kakšno temo besedni dvoboj "Kdo je boljši?" ali "Kdo več ve?" ipd....vendar to spada pod spam....upam, da sem s tem povedala vse.


Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
vem,da to ne spada v to temo in ,da je to spam sam kok bi blo dolgčas ,če nebi blo ubijalca:D ja dejte kkšno tako temo odprt
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
rokometaš, ko boš dopolnil 12 let da boš razumel določene pojme, ter besede in ko boš doumel kako se igra to igro,
takrat boš lahko govoril kdo je slab, kdo je dober, dokler pa teh stvari ne dosežeš , pa kar spammaj neumnosti, sam ne ostalim pameti solit :)
 

DeletedUser

Guest
Vsak naslednji poster, ki se ne bo držal teme bo kaznovan!

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
hm js sem 12 let že pred parimi leti dopolnil dolgčas je pa je treba mal v spam ni nobene zanimive teme
 

DeletedUser

Guest
hm js sem 12 let že pred parimi leti dopolnil dolgčas je pa je treba mal v spam ni nobene zanimive teme


[mod=bosko28]Vsakdo ima opcijo odpreti zanimivo temo, v kolikor rabi kdo pomoč pri tem, smo moderatorji vedno na voljo.[/mod]
 
Top