Farm skripa

DeletedUser

Guest
Mene zanima če je že narejena farm skripta za s8, jo malo pogrešam :p
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
men normalno dela samn me pa zanima zakaj nas napadajo bonusne vasi to je bilo na začetku ko smo še meli zaščito videl sem par raportov teh napadov
 

DeletedUser

Guest
hehe..ja to je še en božični dodatek VP, v osnovi naj bi bil prikaz kaj moraš narediti, če te nekdo napade. Pa moram reči, da na žalost zgrešen met. Še izkušeni igralci so umikali in spraševali kaj je zdej to..hehe pa potem ne bi zmedlo začetnikov..
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
nisem začetnik ampak star iskušen igralec vojne plemen saj sem igral tud na tujih svetovih
 

DeletedUser

Guest
hehe..ja to je še en božični dodatek VP, v osnovi naj bi bil prikaz kaj moraš narediti, če te nekdo napade. Pa moram reči, da na žalost zgrešen met. Še izkušeni igralci so umikali in spraševali kaj je zdej to..hehe pa potem ne bi zmedlo začetnikov..

očitno ne bereš pozorno..lih to sem napisal, da je bil to strel v prazno, ker je zmedlo tudi izkušene igralce..pa ne bit takoj užaljen..hehe
 

janci89

Member
Reaction score
0
men normalno dela samn me pa zanima zakaj nas napadajo bonusne vasi to je bilo na začetku ko smo še meli zaščito videl sem par raportov teh napadov

daj če jo maš...jo lahko tu objaviš :), ker jaz sem svojo zatepel nikjer :eek:
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
okej.. res usi pisete i skripti farmanje, nuben pa jo ne postav... dejte tuki postavt prosim vas ... pa ne postavljat linkov do katere lahko prides ddo te skripte...
pa lahko bi jo mal razlozil glede na to, da jo bom prvic uporabu (pa nism zacetnik btw)
 
Top