FF ali BZJV?

Katero pleme bo zmagovalec si5?

  • FF

    Votes: 21 50.0%
  • BZJV

    Votes: 21 50.0%

  • Total voters
    42
  • Poll closed .

DeletedUser

Guest
Mikelus, prijatelj moj, a ti nikoli ne spremeniš mnenja? Ti zagotovim, da ga drugi spremenimo glede na spremenjeno realnost ali pa takrat ko razumemo, da smo sprejeli napačno odločitev. Poleg instinkta tudi zaradi tega nekatere živali v divjini preživijo, druge pa ne. Tudi čutila imajo prav zaradi dojemanja in sprejemanja realnosti in prilagajanja na spremenjene razmere.

Ko kamen (FF) pada, je jasno, da bo tudi padel. Seveda pa lahko o padajočem kamnu filozofsko razmišljamo. Npr lahko ugotovimo, da bo samo navidezno padel na tla ali da je stvar dojemanja vezana na smer časa in hitrosti padanja (gibanja) predmeta. V primeru, da bi se gibal hitreje od svetlobe bi celo znanstveno lahko dokazali, da je padel na tla prej kot je začel padati... to je, da bi padel v preteklost (prihodnost)....

ah, te ne bom več moril, glavno je, da pogledaš na lestvico in priznaš sebi in drugim, da je BZJV pač precej boljši. Lahko pa si optimist in verjameš da bo jutri drugače... Ker pa trdiš da je FF danes boljši, pa za to nimaš niobenega drugega argumenta kot samo to, da statistika ne pokaže vsega....

zdej pa moram spet na WC.... bom mislu nate!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
res moram par stvari priznati-ki pa se bzjv ne tičejo ubistvu bi jih razveselile da priznam da vodijo v statistiki, vendar tule o tem nebomo razpravlali.
 

DeletedUser

Guest
no, vidiš da gre. Prvi korak je narejen. Zdaj se zavedaš da veš kdo je boljši.

S tem si najbolj razveselil svojo bit in malo prizadel svoj ego.

Še nekaj korakov v pravo smer, pa boš razumel, da ponavadi tisti, ki je po statistiki boljši tudi po statistiki zmaga. Morda bi bilo bolje, da se začneš zavzemati, da bo FF po statistiki sicer izgubil, bo pa lahko moralni zmagovalec....

Ja, do danes je vedno zmagal tisti, ki je bil po statistiki boljši.... se pa strinjam, da to ni vse... jaz na primer živim od ljubezni za ljubezen ;) punce me majo rade, jaz pa njih. Življenje je lahko lepo, tudi ko boste izgubili na si5!
 

DeletedUser

Guest
no, vidiš da gre. Prvi korak je narejen. Zdaj se zavedaš da veš kdo je boljši.

S tem si najbolj razveselil svojo bit in malo prizadel svoj ego.

Še nekaj korakov v pravo smer, pa boš razumel, da ponavadi tisti, ki je po statistiki boljši tudi po statistiki zmaga. Morda bi bilo bolje, da se začneš zavzemati, da bo FF po statistiki sicer izgubil, bo pa lahko moralni zmagovalec....

Ja, do danes je vedno zmagal tisti, ki je bil po statistiki boljši.... se pa strinjam, da to ni vse... jaz na primer živim od ljubezni za ljubezen ;) punce me majo rade, jaz pa njih. Življenje je lahko lepo, tudi ko boste izgubili na si5!

Sam teb se res vid da ne poznaš zgodovine s5 :D FVA je po statistiki polovico vojne krepko vodil proti BZJV tako da preveri ozadje svoji komentarjev predno se oglašaš s tako samoiniciativnostjo...seveda spet vsi vemo da za zaslužke BZJV nisi ti zaslužen niti 1% :p
 

DeletedUser

Guest
Statistike prve polovice vojne, začetka sveta in podobne so dobre samo za to, da se jih zvije in pospravi tja, kamor sonce ne posije... na koncu se šteje mrtve .. zmagovalec pa je tisto PLEME ki izpolni predpisane pogoje. Tako pač je.. točk za vmesni rezultat in umetniški vtis zaenkrat NI. Zato je vsako nabijanje o tem, kako je pleme A zmagalo, najboljše pa je bilo pleme B, povsem mimo. In naučite se že enkrat dostojanstveno zmagovat in izgubljat, konec koncev je tole samo igra.
 

DeletedUser

Guest
Statistike prve polovice vojne, začetka sveta in podobne so dobre samo za to, da se jih zvije in pospravi tja, kamor sonce ne posije... na koncu se šteje mrtve .. zmagovalec pa je tisto PLEME ki izpolni predpisane pogoje. Tako pač je.. točk za vmesni rezultat in umetniški vtis zaenkrat NI. Zato je vsako nabijanje o tem, kako je pleme A zmagalo, najboljše pa je bilo pleme B, povsem mimo. In naučite se že enkrat dostojanstveno zmagovat in izgubljat, konec koncev je tole samo igra.


tak je to ja :)
 

DeletedUser

Guest
Statistike prve polovice vojne, začetka sveta in podobne so dobre samo za to, da se jih zvije in pospravi tja, kamor sonce ne posije... na koncu se šteje mrtve .. zmagovalec pa je tisto PLEME ki izpolni predpisane pogoje. Tako pač je.. točk za vmesni rezultat in umetniški vtis zaenkrat NI. Zato je vsako nabijanje o tem, kako je pleme A zmagalo, najboljše pa je bilo pleme B, povsem mimo. In naučite se že enkrat dostojanstveno zmagovat in izgubljat, konec koncev je tole samo igra.

končno je nekdo rekel bobu bob...
 
Top