Forum Svet 1 - Spremembe

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Predlagam naslednje:

Naj se zbrise sekcija "Predstavitev Plemen" in se doda "Splosna Debata o Svetu 1" kot posebej Forum sekcija (tukaj bi bile razne "Oceni Avatar" mogoce kaksni SIG Shopi ipd.)


Predstavite Plemen pa je vbistvu PnP in je najboljse da je to kot OSNOVA Svet 1 Foruma in ne kot posebej sekcija. Tako da samo zbrisite "Predstavitev Plemen".

edit: Narobe sem prebral oz. nisem prebral opisa pod sekcijo "Predstavitev Plemen". Nisem vedel da je to za rekrutanje igralcev. Ampak ime je definitivno narobe, predstavitev plemen je PnP in ne vabila za igralce. Dajte to zamenjat v "Rekrutanje igralcev" ali kaj podobnega.


Kaj pravite?
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Mislim da v opisu foruma dovolj jasno piše:
"Ta forum je namenjena predstavitvam plemen, ki iščejo nove člane v igralnem svetu 1."
Mislim da je naslov dokaj smiseln, saj se plemena predstavijo in to po navadi pomeni da iščejo igralce. Ne vem zakaj bi se predstavljalo pleme ki ne potrebuje igralcev.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Uh Grobi,

tu pa si malo... Glavni namen sekcije Svetov (Worldov) je namrec PnP. PnP = Post and Pictures.

Kar pomeni za predstavljanje Plemen.

Pleme predstavis z PnP.
Vojno napoves z PnP.


Zato so vbistvu te sekcije Svet 1 Svet 2 Svet 3 itd.

Poglej malo na .net, taksno konstrukcijo imam jaz v mislih.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
1. Ne vidim zakaj se zdi naslov foruma tako sporen? To je vse samo igra in mislim da je ne rabiš vzeti preveč resno.

2. Zakaj bi se morali po vsem zgledovati po .net?
Mislim da je to .si server in forum.

3. Ja vem zakaj so vse te sekcije (svet 1, svet 2, svet 3, itd..).

4. Konstitucijo po .net? Kaj ti mešaš jabolka pa hruške...ali reporte pa pošto? Rekrutanje in iskanje plemena ni isto in tudi ne vidim razloga, da bi bilo vse v enem forumu.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

@Grobi: Kakor zelis. :)


@Fluxde: Saj je vredu. Jaz ne iscem prepira, samo sem dal predlog, kak se meni zdi boljse. Ni problema. :)
 

DeletedUser

Guest
Saj ni problema vedno pride do nasprotij jaz to razumem =) dvomim pa da bodo razumeli tudi vsi ostali clani.

Zgleda pa res neokusno :D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Imava samo odprto debato o predlogu. Lahko pa poveš svoje mnenje.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Jaz mislim da tak nacin debate je cist vredu :)


In upam da smo s tem tudi vzpodbudili ostale uporabinke, da odprejo kaksne predloge za nas :)

Kot vidite, ni potrebno, da bo vas predlog sprejet, bo pa vsekakore prediskutiran!
 

DeletedUser

Guest
Moje mnjenje je da se igre res ne sme jemat prevec resno , vendar vi kot moratorji pa morate (mislim bilo bi razumljivo da date vse od sebe) , ker mislim da ste si sami izbrali to "delo" in vasa dolznos je da skrbite za ugodje in moralo 6000 igralcev ,ki so sedaj prisotni na serverju.

Glede fouma in razdeljenosti, podobnosti .net serverju mi je vseeno ceprav mi ugaja podobn forum kot na .net serverju ker sem navajen od tam.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
na .net večinoma dobivajo pozitivne odgovore na urejenost foruma tako da nas je kr nekaj ki sprejemamo njegovo obliko. načeloma mi je pa vseeno kakšna je struktura, če je le urejen in berljiv(beri slovnično sprejemljiv)
 
Top