"Forumi za člane vredne zaupanja"

DeletedUser

Guest
Besedilo v naslovu je očitno nova funkcionalnost oz. nova pravica, ki jo lahko plemenska aristokracija dodeli igralcu.

Zanima me, kakšna je razlika med to opcijo in tisto staro za skrite forume?
 

DeletedUser

Guest
Še vedno se uporabljata obe različici - Skriti forumi ter Forumi za člane vredne zaupanja.

Skriti forumi so forumi za vodstvo triba, za tiste, ki naj bi odločali o dejanjih plemena.

Forumi za člane vredne zaupanja pa se meni zdi bolj simbolno kot da ima neko pomembno funkcijo. pač privilegije za dostop le-tega dodelijo članom za katere vedo da jim lahko zaupajo (mogoče svojim dobrim prijateljem) pa četudi niso v vodstvu plemena.

kaj pa se na obeh tipih forumov pogovarjajo člani, je pa popolnoma njihova stvar :D
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Jaz bi ti recimo priporocil, AtaSmrk, ce bos kdaj podeljeval taksne privilegije, da jih storis po naslednjem vzoru.

Torej Zaupanje privilegij, ti je dober, kadar med vojno rekrutas igralce. Novim rekrutim ne bos pac podevljeval ta privilegij "Zaupnosti", da ne bi videli kje imate napisane nacrte za napade in obrambo - pac neves ce jim se lahko zaupas.

Za Skrite Forume je pa pac splosno znano - koncil. Tukaj pa so pac debate tistih, ki imajo najvecje privilegije v Plemenu.


 

DeletedUser

Guest
Torej Zaupanje privilegij, ti je dober, kadar med vojno rekrutas igralce. Novim rekrutim ne bos pac podevljeval ta privilegij "Zaupnosti", da ne bi videli kje imate napisane nacrte za napade in obrambo - pac neves ce jim se lahko zaupas.

Za Skrite Forume je pa pac splosno znano - koncil. Tukaj pa so pac debate tistih, ki imajo najvecje privilegije v Plemenu.
Ahh... vidiš, nisem na to pomisli, to bi bla dobra ideja! Pa ravno zdaj to potrebujem, ker se eden izmed boljših igralcev na serverju poteguje za vstop k nam.

Sem spregledal ker gre tu za obratno logiko - skriti privilegij se ne dodeli nobenemu razen nekaterim, zaupanje pa očitno vsem razen nekaterim :)


Omenil si koncil - to je tud ideja. Trenutno uporabljamo besedo Svet, ki je pa sinonimka svetu kot world :confused:



EDIT: no to je lahko le ena od možnosti. Druga bi pa lahko bila postavitev Team leaders foruma. To je nekakšna vmesna stopnja med običajnim članom in članom Sveta oz. Koncila.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Tudi to. Imas veliko moznosti, pac katera ti pade na pamet.

Jaz bi recimo dodelil ta "Zaupanje" privilegij tistim, ki organizirajo napade / obrambe ipd.

Zato, da bi imeli recimo neko Forum Sekcijo, kjer bi preizkusali, kako bi izgledal njihov post in da vse pripravijo kot mora biti.

Torej kot neka "Test" sekcija. Tudi ena moznost.
 

DeletedUser

Guest
Tisti, ki jim daš to možnost so vbistvu kot neke vrste poslanci, torej lahko odločajo, ne morejo pa ničesar narediti.

Samo eno vprašanje, a so to dodali tudi na angleškem, nemškem in ostalih serverjih?
 

TheTilen

Member
Reaction score
0
Skriti forum-kot je napisal Sasuke. Forum za zaupanje vredne člane pa je , da to pravico dodeliš igralcem, ki jim popolnoma zaupaš.Tam se debatira o napadih ali kaj podobnega.

Lp, TheTilen
 
Top