Funny PNP- pleme -D-

DeletedUser

Guest
ne žalite projev, če sotoflowa označiš kot proja užališ vsakega sposobnega igralca na vseh servejih.
 

gx15

Member
Reaction score
1
vem da je mislo gx15 sarkastično, sam vi niste bili, niste , in nikoli ne boste proji , pleme maniac pa bo eno prvih propadlo :D

Nisem bil sarkastičen :D samo naredil sem tako, da bo spet mislil kako je dober :p
medtem ko ima not povno vohunov.. tudi med vodjami :D
 

DeletedUser

Guest
Seveda nam izkušenejši igralci povejo svoje izkušnje, in nam noobom pomagajo z sestavo vojske v vaseh
[SPOIL]
pnp-4.png

[/SPOIL]

Uff, le od kje je jemal tele izjave o vojski - verjetno ga je nekdo pošteno nategnil, dobr da niso kot posebne enote všeti še škratki, sneguljčica, palčki in rdeča kapica - in seveda ostržek kot paladin.

Lepo si napisal, Aljaž :)
 

DeletedUser

Guest
Seveda nam izkušenejši igralci povejo svoje izkušnje, in nam noobom pomagajo z sestavo vojske v vaseh
[SPOIL]
pnp-4.png

[/SPOIL]

Uff, le od kje je jemal tele izjave o vojski - verjetno ga je nekdo pošteno nategnil, dobr da niso kot posebne enote všeti še škratki, sneguljčica, palčki in rdeča kapica - in seveda ostržek kot paladin.

Lepo si napisal, Aljaž :)

Kaj pa veš mrbit pa je sam je na Skrivnem forumu;)
 

DeletedUser

Guest
hahaha....majo neke taktike ja, predvsem da ne rabiš ramov in da rabiš katapulte za ubi axe:p no saj v času od kar poznam to igro sem že dostih "velikih generalov" ko niso meli za burek.

no če rabite na k44 kakega igralca, ki zna igrat(poglejte stats na .net) vam sporočam da ištem tribe.

aja, pa vsem z S1 TMP lepe pozdrave, kolko še vas pač je od začetka, kr sem sam bil tud član in soustanovitel triba :D
 
Top