Greasemonkey

cotl

Member
Reaction score
0
A je greasemonkey dovoljen na tribalwars? Slučajno mi je en dal link od ene skripte, ki fejka opcije premiuma. Zatrdil mi je, da je legalno in da on ni bil baniran po več letih.
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
§10) Boti in skripte
Igra se lahko igra le z normalnim brskalnikom./.../
Vse Greasemonkey (mastnaopica) skripte so prepovedane.

V pravilih igre piše da niso dovoljene - sam ne vem če bi jih zaznal.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ja ravno s tem je fora. Ne vem kako je možno zaznati greasemonkey. Vsaj tega, ki mi je za to povedal niso odkrili.
 

DeletedUser

Guest
Ne vem kako je možno zaznati greasemonkey. Vsaj tega, ki mi je za to povedal niso odkrili.

Vse se razvija, tudi načini odkrivanja kršitev. Morda boste imeli srečo, v nasprotnem primeru pa se ne pritožujte nad morebitnim banom.

Lep dan
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
GreaseMonkey kršitelje blokiramo že zelo dolgo, in imamo tudi dobre avtomatske načine za lovljenje kršiteljev. Če tvoj prijatelj še ni bil blokiran je to samo zaradi tega, ker je imel do sedaj veliko srečo. Bo pa toliko bolj bolelo, ker bo blokiran račun večji, ko bo blokiran.
 

DeletedUser

Guest
To uporabljajo noobeki ki mislijo da so admini po ''župi'' priplavali... Če ti bo od začetka uspelo boš prišo do 20k točk pa bo tvoj račun trajno banan... potem pa boš dobo ponoči račun pa se boš zjutraj zbudo ko boš mogo izbrat stran na zemljevidu kje boš anredil novo vas s 36 točkami :p
 

cotl

Member
Reaction score
0
To uporabljajo noobeki ki mislijo da so admini po ''župi'' priplavali... Če ti bo od začetka uspelo boš prišo do 20k točk pa bo tvoj račun trajno banan... potem pa boš dobo ponoči račun pa se boš zjutraj zbudo ko boš mogo izbrat stran na zemljevidu kje boš anredil novo vas s 36 točkami :p

Sej maš alarm za napad. Pa se zbudiš, če te kdo rukne. Tale greasemonkey res zgleda kul. Ne vem, če ga je možno ugotovit pa naj admini govorijo kar čjo.
 
Top