Odgovorjeno hack

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nwm če je to sicer pravi forum ampak bom že začel.

Meni se je na si2 zgodilo da sm sam začel napadat zaveznike...To sem opazil po poročilih,ko sem se vrnil z morja.Se pravi da me celi vikend ni blo doma.Potem pa so mi začel "težit" še drugi člani plemena...

Potem sem šel pogledat zadnjih 20. prijav in sem opazu da ni bil nobeden na mojemu acc-ju.
A je možno da je to kaka napaka(čeprav dvomim).Kukr jst vem nisem nič poslal dobil pa sem velikooo poročil o napadih:eek:
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
- Si mogoče nastavil sitterja za čas odsotnosti?
- Kakšni geslo imaš? Ne povej gesla, ampak imaš dovolj zakomplicirano? Če bi imel geslo kakšno "neobstoječo" besedo, npr. windsor582 nihče ne bi mogel uganit gesla.
- Si kadarkoli komu povedal svoje geslo? To je prepovedano.
- Piši podpori, le oni lahko ugotovijo, kaj se je v resnici zgodilo.
 

DeletedUser

Guest
Saj ti je ravnokar povedal, da je preveril, da ni bilo nobenega na računu ;)
 

DeletedUser

Guest
- Si mogoče nastavil sitterja za čas odsotnosti?
- Kakšni geslo imaš? Ne povej gesla, ampak imaš dovolj zakomplicirano? Če bi imel geslo kakšno "neobstoječo" besedo, npr. windsor582 nihče ne bi mogel uganit gesla.
- Si kadarkoli komu povedal svoje geslo? To je prepovedano.
- Piši podpori, le oni lahko ugotovijo, kaj se je v resnici zgodilo.

1.nobenga sitterja ni bilo
2.gesla je zakomplicirano.
3.nobenemu nisem povedal gesla.vem da je prepovedano
4.bom pisal ampak bom čakal (ho,ho,ho)

sej če bi vedu kdo moje geslo bi mi pokazal zadnjo prijavo ampak je kazal da ni blo nbenga gor tak da...nwm
 

DeletedUser

Guest
žal ne


ja to je res čudna zadeva

ej pa si preveril use kar bi lahko bi lo??


a je gdo že najdel odgovor
 

Flako

Member
Reaction score
0
Temo zaklepam, uporabniku patriki je bilo odgovorjeno, tebi turbo geni pa nismo dolžni odgovarjati, prav tako je na forumu prepovedana razprava o takšnih stvar. Napake se urejajo na zasebni ravni med podporo in uporabnikom in vsekakor ne javno.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top