HEDONI vs W-P

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Vsemogočni HEDONI a.k.a EROS so se odločili napovedat vojno šele nekaj dni oz. tednov nastali W-P.

hedoniiizem.png


vs-logo.jpg

qwolfwpack.png



Mislite, da se bomo kar tako zlahka predali? Da dosežete vaš cilj?? Keep Dreaming.

report1.png

scarry-child.jpg

Pogovor z njihovim vodjo glede vojne.... :rolleyes:

[SPOIL]
GrMeeK dne 25.02. ob 17:15
Pozdravljen!

Če ste že napovedali vojno želim, da se le-ta odvije pošteno! S tem želim povedat, da ne vabite naših oz. članov [ally]W-P[/ally] med svoje čete. Če se že igramo se igrajmo po načinu fair play.

Saj ste "favoriti" v tej zmagi in vam ni treba še dodatnih "okrepitev" z naše strani ali pač?
No hočem Vam povedat le, da naših članov ne sprejemajte medse! Vsaj v času vojne ne!

Hvala!

Lp
[player]GrMeeK[/player]

vrgoles dne 25.02. ob 17:19
jih sprejmemo, zato ste dobili vojno, če nočejo zlepa pridejo ko ugotovijo kaj je boljše za njih

GrMeeK dne 25.02. ob 17:24
Strahopetna poteza pa vendarle... Kaj se ne počutite dovolj močni, da bi nas sami pokončali?
A to je vaš smisel vojne? Naše člane na vašo stran pridobit pa, da se bojujemo?
hehe smešno se mi zdi vse skup...
Reporti so pa lepi ni kaj... Je to vse kar imate? Oz. STE IMELI.

vrgoles dne 25.02. ob 18:53
proti vašim se bori le ena skupina, nimam reportov.

cilj je dobti dobre igralce k nam

GrMeeK dne 25.02. ob 18:57
Ok... Srečno potem!

Lp
[/SPOIL]


HEDONI, ne nebomo se kar tako predali! Malo nas je, majhni smo, a združuje nas volja do igranja in teamski duh! Bojevali se bomo do zadnjih naših vojakov pa naj nas stane kar hoče! FIGHT FOR BETTER TOMORROW !


1revcekprotivecini.jpg
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Dober PnP, pohvalno.
Če želiš, še link do tega foruma posreduj in game nasprotniku. Pa da vidimo, kako bodo reagirali.. hehe
 

DeletedUser

Guest
Lep pnp, samo žal nimate šans. Številčna in točkovna razlika je preprosto prevelika. Edino če ne bo FVA prej pojedel HEDONE :).
 

DeletedUser

Guest
Lep PnP pohvalno :) Samo kot je rekel Salah imate zelo malo možnosti oz. skoraj nič.
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Hvala na pohvalah za PnP...
Mi se več ali manj branimo in do zdaj kar uspešno glede na to kdo so HEDONI in kdo W-P. Nikoli nisem rekel, da lahko to vojno zmagamo. Težka bo vsekakor toda mi se ne damo! In vsaka čast vsem tistim, ki vztrajajo v našem plemenu in v vojni proti njim! :)
 

DeletedUser

Guest
@ Salah: se nas boste že z kaiem usmilili...

sicer pa, lep report, ampak če že kažete lahko kažete vse? Obramba vasi je uspela zaradi izdajanja, nekdo je izdal ko je bila OP v organizaciji, tako ni pol noben problem stuckat vasi ane :)

http://si5.vojnaplemen.si/public_report/f95e9d13b02a33977b3afeb4bfd71c99

sej ne pravim da je kaj posebnega, ampak vidiš kako zgleda če ni planirano in noben nima kaj izdat :p Srečno
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lepo si naredu!
Evo takoj se pohvalil!
Naše pleme je bilo polno izdajalcev itak so že odšli tak, da...
Kdor je ostal je pripravljen na vojno!
Seveda ste pozabili, da sem jaz v tem plemenu, ne bodo kam daleč prišli pri njih, ker delajo samo na točkah! :D
Jap, glede napadanja pa:
"Napada nas le manjšina njihovega plemena!"
 

DeletedUser

Guest
Kak je zdaj, ja kar konec vsega? Vidim da vas je šefe zapustil in ustvaril novo pleme, al mogoče še sodeljujete?
Še mal statistike do zdaj:

Side 1:
Tribes: EROS
Side 2:
Tribes: WP

Timeframe: Forever


Total conquers against opposite side:

Side 1: 3
Side 2: 0
Difference: 3

chart
 

Gabry-Ponte

New Member
Reaction score
0
Mah EROS je zbežal k THORU :D Nikoli se nebodo znali igrati fer igre ;) Pa so bli 10 x močnejši od nas pa smo prišli med top 20 sedja so se pa razbežali ;)
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: WP
Side 2:
Tribes: EROS

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 23
Side 2: 10
Difference: 13

chart

Zgleda so EROS v težavah...

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 0
Difference: 2

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 31,883
Side 2: 19,613
Difference: 12,270

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 6,793
Side 2: 0
Difference: 6,793

EROS ima probleme...
 

Gabry-Ponte

New Member
Reaction score
0
Še nekaj dni pa bo stanje povsem drugačno ;)

In to je to ;)
Naše ime nekaj velja! WP 4ewer!!! Volkovi se nepredajo nikoli!!! :D

No pa smo jih pojedli ;)
 
Last edited by a moderator:

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
No mogoče bi bilo zanimivo dodati, da so bili EROS pred nekaj več kot 1 mescom rank 16 na drugi strani W-P pa rank 41. Vse to lahko vidite že na začetku po prilepljeni slikici.

Zdaj pa je stanje tako... EROS rank 27 ( in še padajo po lestvici ), WP pa rank 15 ( rastejo po lestvici ).
Tak, da mislim, da je zmagovalec vojne že oćiten in to so WP.
Fantom in dekletom lahko le iskreno čestitam za pogum in, da so prišli tako daleč. Bravo!
 

DeletedUser

Guest
Ni, če nebi vsem primanjkovalo časa, se nebi zdajle tak ko se hvalite. Jaz sem v celoti zaključil s svetom 5, tak da ne vem kaj je zdaj z mojim bivšim računom. Pa samo btw, rank ni vse, po zapustitvi vodje so se pač ljudje odločili da grejo raje k 'močnejšim'. Sicer pa to sploh ni vaša stvar. Ko oste ponoblali vse EROSovce in tudi tiste ki so odšli, čeprav bi raje osteli tam pol vam čestitam. Prej pa predlagam da niste preveč glasni. :D
 

DeletedUser

Guest
no pa še malo statistike:

Side 1:
Tribes: WP
Side 2:
Tribes: EROS

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 6
Side 2: 6
Difference: 0

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 18,070
Side 2: 12,887
Difference: 5,183

chart
 
Top