Hlapci - Pleme

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi skupaj!

farmer.gif

[No, kot prvič bi omenil, da po dolgem času se spet preizkušam v igrici. Vendar teoretičnega znanje mi vsekakor ne manjka, ker le tega nisem pozabil (pošiljanje fake napadov, pošiljanje noble-trainov, dodganje napadov, pošiljanje back-fire napadov, itd. -> Se opravičujem, ne poznam slovenskih izrazov za te operacije).]

Kakorkoli že, začenjam novo pleme z imenom Hlapci. Nimam posebnih zahtev, le da se zabavamo, tudi če nas 'pokoljejo' vsa druga močnejša plemena. Edino si želim, da ste nekje na RIM-u, ne preveč v notranjosti, saj vem ne želim uničiti igre. Če ste v notrajosti, pomeni, da se bojujete že z močnejšimi vasmi, kjer pa vam pleme ne bo uspelo pomagati.
V plemenu se boste lahko tudi marsikaj naučili, saj imam kar nekaj izkušenj v igrici TribalWars.


Če kdo želi, kontaktirajte me v igrici, ali pa napišite kar tu!
Za vprašanja sem na voljo prav tukaj.

Sasuke..

 
Last edited:

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Tako je, na Svet 6. Pleme naceloma je ze ustanovljeno, kdor zeli in je v K55 ali kje v blizini, mi naj pise, pa ga dodam. Se bomo malo zabavali, morda tudi kaj naucili.

LP,
Sasuke..
 

janci89

Member
Reaction score
0
No jaz sem že na sv6 pa sem tud na K55...sam že mam svoje pleme, sam nikol pa neveš kam bo vodila pot
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Me je FamilyFrost prehitel. Točno to je povezava, s katero si tudi sam pomagam pri legah kontinentov. Nisem pogledal te povezave, vendar se mi zdi, da je K55 lociran v smeri Jugo-Vzhod. Preveri še sam.


Lp,
Sasuke..
 
Top