Hram slave - svet 2

DeletedUser

Guest
brez-naslova2.png

"Zmagovalci niso rojeni,
so izklesani.
"


Zaključil se je drugi slovenski svet, na katerem so lahko igralci prevzeli vsega kar 57,045 vasi.
Zmagovalec sveta je igralec Diablos, ki je osvojil 1,325 vasi, skupno 13,411,881 točk. Zmagal je ob pomoči plemena ~NR~,
ki je osvojilo prvo mesto med plemeni s skupno 298,931,197 točkami.

Čestitamo vsem zmagoslavnim članom plemena ~NR~.

brez-naslova.png


Dostop do sveta je na spodnji povezavi.
[naslov]Dostop za goste[/naslov]

Ekipa vojne plemen se zahvaljuje vsem sodelujočim in ostalim,
ki ste ostali z nami do konca. Želimo vam veliko sreče tudi na drugih svetovih.
Lep pozdrav,
ekipa Vojne Plemen​
 

DeletedUser

Guest
[naslov]Najboljših 5 plemen[/naslov]

brez-naslova.png


[naslov]Najboljših 40 igralcev[/naslov]

brez-naslova.png

2.png

 

DeletedUser

Guest
čestitke vsem igralcem, ki so odigrali svet 2 do konca, se posebaj pa zmagovalcem.sam sem mnenja da se je svet prahitro zaključil, saj je bilo pleme SS se dokaj mocno.

čestike
 

DeletedUser

Guest
PhoeniX ApokalipsE...prehitro se je zaklučo?nisi vido da je še prepozno se zaklučo server=)sej nismo več folgali zavzemat sovraznike..ni blo plemičev=)pleme SS pa tak so bli kot barbari..nevem od kot tebi misel da je blo močno pleme še=)prelahko smo ji zavzemali da na koncu se nam splo več ni dalo=)
 

DeletedUser

Guest
no ja fantje lahko bi pustli sexbeer prvo mesto, ker si jo je zaslužila. Bom pa reko, da server bi lahko bil dosti bolj zanimiv, če nebi -NR- sprejel večino boljših igralcev od sovražnikov, od te so zmagali. (res škoda za to dejanje in uničenje zanimivosti servera)

123 noga vsaka čast, da si zdržal do konca.
Urša zate pa upam, da si premisliš pa še prideš kaki server odigrat :)
 

DeletedUser

Guest
Klemzy...koga smo pa te nr sprejeli?=)sej smo sami isti bli=)tisti dobri so ponoblani bli;)
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
in kaj si je noga zaslužil in da je zdržal sej ima imel samo obrambne vasi pa je 300+ barbarske vasi pobiral po eni strani po drugi je pa bil predaleč za napad.

meč je 15mil premaganih čestitke res :D
 

DeletedUser

Guest
Klemzy...koga smo pa te nr sprejeli?=)sej smo sami isti bli=)tisti dobri so ponoblani bli;)

ezzy-a pa lev11 pa še nekaj komadov. Do te je bil server bomba, ker je bila moč enakomerna. Res škoda.
ezzy nwm nisem gledal statov, je pa vredi tip za pogovor pa v celoti je ostal.
 

DeletedUser

Guest
Klemen..smešen si=)2 tedna si špilo na svet2 pa kao ze vse veš?lev11 je biu v plemenu čist al kaj so bli..lev11 je od nekdaj ze biu pri nam..preden smo zaklučli svet.druga pa je biu na meji v celoti.tak da preden rečeš da smo sprejeli koga se prepričaj raje malo=)od njih nobenga nismo hotli sprejet.in tuji nismo;)do zadnjega smo ji mislili zavzet sao škoda da ni blo cajta=)
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
ezzy-a pa lev11 pa še nekaj komadov. Do te je bil server bomba, ker je bila moč enakomerna. Res škoda.
ezzy nwm nisem gledal statov, je pa vredi tip za pogovor pa v celoti je ostal.

preden kej rečeš mej podatke.

sem hotel nehat vmes pa se začel talati moje vasi okrog ki so bile na drugemu koncu sveta in niso bile nobena strateška točka, pa me je noga označil za izdajalca, pred tem je pa robi prenehal igrat v NOB in je noga prevzel vodenje po 3 tednih ko sem jaz istopil iz NOB je noga razpustil pleme ker ga noben ni jemal resno in ker nobenemu ni zaupal, pač je razpustil pleme ni so nastala 4 manjša plemena.

Jaz pa ko se prestopil sem z seboj odpeljal vse bivše člane ČISTa in takrat se je začel konec sveta 2, trajal je eno leto.

Če te zanimajo statsi si jih poglej...
 

c0fko

New Member
Reaction score
0
Tako ... pa je bilo nakazilo PT pred 3 dnevi :) tako, da vsi gledat pa porabit :) Drugače pa čestitke našem plemenu ~NR~ in vsem ki so igrali do konca ta server :)

Tukaj se je moja pot končala z igro VP za nekaj časa :) ... Srečno vsem v realnem življenju :)

Lp
 
Top