iščem acc

DeletedUser

Guest
pa kaj a ti še ni jasno da od 1-100 igralcev na vseh svetovih ne boš dobil zastom mogoče če mu boš kupil pp in ti ga bo dau in ga bo čez par mesov sprmeno geslo in bo spet njegov račun lolek.
 

DeletedUser

Guest
ti pa ne cvili če nočeš igrat od začetka srček ;)

Kolega ;)
 

DeletedUser

Guest
sej pa ima mr. banshe popolnoma prav. Druga njegova tema v kateri moleduje za račun.
S tem ko pravi da nebi igral od začetka meni daje samo nekaj vedet. Nima blage veze o VP in o tem kako začet :)
 

svarci

Member
Reaction score
0
Mogoce res ni prav da naredi tolko tem. Sam jaz ga razumem neda se mu zacet od znova ker se mu enostvno nesplaca, drugace ga pa nepoznam pa nevem ce zna igrat vp al je pa sam en noob vec...jas ce bi vedel, da bo beer se na sv13 pa da bo tak glasen bi z veseljem igral , samo zaj se mi vec nesplaca in bi bil najbol vesel ce bi dobil racun z vsaj 5000 tockami pa 700-1500 lahkimi, ampak vem da tega ne morem dobit..pa verjem da nisem noob ;)

Pa lp iz Maroka,
Svarci
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Prosim, če se držite teme. Če kdo uporabniku želi podariti račun je to njegova stvar in poizkusit ni greh. Vsi ki nimate namena podariti računa, se prosim vzdržite komentarjev.

Lp, Chopper :)
 
Top