Iščem igralce na si6

DeletedUser

Guest
Torej kot je iz naslova razvidno iščem igralce na si6, ki bi bili pripravljeni pristopiti k mojem plemenu


min točke: 64 (če jih imaš manj se sploh ne oglašaj!)
Izkušnje: moraš znati premikati miško, in poznati osnove delovanja tipkovnice
Aktivnost: vsakih 14 dni za 5-10 minut (TO JE MINIMUM! ČE BOŠ AKTIVEN MANJ BOŠ ODSLOVLJEN!)
ODA: moraš imeti 0 ker iščem miroljubne igralce s katerimi bi igrali simcity!
Ime plemena: F*CK THE WHAT?
Kratice plemena: FTW
Pogoj za vstop v pleme je tudi da moraš s sabo pripeljati še najmanj 5 članov (da nas bo več v istem čolnu saj veste več glav več ve pa še točke hitreje rastejo)
Smo zelo ambicijozno pleme in naredili bomo vse, da se svet ne bo nikoli končal (NNP in zavezništva z vsemi plemeni na si6 je naš primarni cilj)

Kdor se je pripravljen pridružiti mojemu ambicijoznemu über plemenu in kdor je pripravljen ponavljam igrati minimalno 1x na 14 dni za 5-10 minut naj mi prosim piše ingame. (Pišite mi jutri, če zamudite vam odgovorim torej pošljem povabilo v pleme že čez 14 dni).

Lep vojnoplemenski pozdrav vaš ljubljeni Tribuno!

Čimveč paktov, miru in vsega dobrega pa seveda veliko objemčkov in poljubčkov

PEACE OUT! ;)
 

DeletedUser

Guest
Upam,da ti pleme uspe in,da ga boš pripeljal vsaj do 100.mesta. :D
 

DeletedUser

Guest
Aja?Mogoče sem se zmotil in zamešal številke ali pa eno 0 preveč napisal ;)
 

DeletedUser

Guest
6916.jpg

;)
 

DeletedUser

Guest
a jaz lahko pridem? Mam 0točk pa 0ODA ;)

Torej kot je iz naslova razvidno iščem igralce na si6, ki bi bili pripravljeni pristopiti k mojem plemenu


min točke: 64 (če jih imaš manj se sploh ne oglašaj!)
Izkušnje: moraš znati premikati miško, in poznati osnove delovanja tipkovnice
Aktivnost: vsakih 14 dni za 5-10 minut (TO JE MINIMUM! ČE BOŠ AKTIVEN MANJ BOŠ ODSLOVLJEN!)
ODA: moraš imeti 0 ker iščem miroljubne igralce s katerimi bi igrali simcity!
Ime plemena: F*CK THE WHAT?
Kratice plemena: FTW
Pogoj za vstop v pleme je tudi da moraš s sabo pripeljati še najmanj 5 članov (da nas bo več v istem čolnu saj veste več glav več ve pa še točke hitreje rastejo)
Smo zelo ambicijozno pleme in naredili bomo vse, da se svet ne bo nikoli končal (NNP in zavezništva z vsemi plemeni na si6 je naš primarni cilj)

Kdor se je pripravljen pridružiti mojemu ambicijoznemu über plemenu in kdor je pripravljen ponavljam igrati minimalno 1x na 14 dni za 5-10 minut naj mi prosim piše ingame. (Pišite mi jutri, če zamudite vam odgovorim torej pošljem povabilo v pleme že čez 14 dni).

Lep vojnoplemenski pozdrav vaš ljubljeni Tribuno!

Čimveč paktov, miru in vsega dobrega pa seveda veliko objemčkov in poljubčkov

PEACE OUT! ;)

Žal ne 64 točk je minimum =D Poleg tega sploh obvladaš premikanje miške in osnove delovanja tipkovnice ? hmmm
 

DeletedUser

Guest
Osvežitev imam že 74 točk tako da spodnja meja točk sprejemanja je sedaj 74!
 
Top