Iščem pleme!!!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem

iščem pleme med top 5, ki bi me sprejelo medse :)

imam 114 pik sem na sv in na dan igram 20min VPja. Sem ponosen simcity igralec :)

imam 1 suličarja in mojga paladina jožeka, ampak že razmišlam kako zgledajo Lahki konji, saj še do njih nisem prišel

prosim za čimprejšo povabilo

lp Kl3mzy
 

DeletedUser

Guest
No sma že dva če bi naredila pleme bi bila ziher med top3 ne?
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
kl3mzy žalostno je da si res opisal svoj način igre...če bi to napisal kak ubijalec124 bi razumel to kot sarkazem tle pa bl težko =)
 

DeletedUser

Guest
in zraven vojske ni pametno povedat.. itd...
ker sedaj si lahka tarca.. in koliko gledam kako se pogovarjajo o tem svetu, in kdo vse bo tukaj igral... pricakuj napade.. hahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
ja neki tam bi že bla :)

@aljaz9999 ne pozabi da se še nisma srečala, tak da raje pošli celo pleme na mene kot pa da sam prideš :)
 

DeletedUser

Guest
ja neki tam bi že bla :)

bla? punca? hja... odkrito imas sreco da sem dal na s4 izbrisi racun(mislim da sem bil prvi... to bi lahko bla kaka medalja?) ker drugace bi te napadel... sem si vedno zelel napast kako zensko.. da vidim, kako se je spopadat z osebo nasprotnega spola... pa se nisem dobil moznosti...
 

DeletedUser

Guest
bla? punca? hja... odkrito imas sreco da sem dal na s4 izbrisi racun(mislim da sem bil prvi... to bi lahko bla kaka medalja?) ker drugace bi te napadel... sem si vedno zelel napast kako zensko.. da vidim, kako se je spopadat z osebo nasprotnega spola... pa se nisem dobil moznosti...

komentiral sem odzgoraj od davya :)

pomoje si bil zraven mojga računa, ki se je brisal, če pa si bil zraven pa bi te z paladinom že spucal :)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
klemzy js se ubadam s takimi s katerimi se mi splača ubadat, če bi ti malce spremljov zadeve na s3 kot si jih takrat bi opazil zakaj te nisem napadel jaz osebno, sm ti tudi opisal v ZS kje imam kakšne vasi. Tak da če misliš da bi pošiljov 50 ur stran nuke na igralca ki mi ni nevaren se lepo motiš=)
naj raje pleme poskrbi za take igralce.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem

iščem pleme med top 5, ki bi me sprejelo medse :)

imam 114 pik sem na sv in na dan igram 20min VPja. Sem ponosen simcity igralec :)

imam 1 suličarja in mojga paladina jožeka, ampak že razmišlam kako zgledajo Lahki konji, saj še do njih nisem prišel

prosim za čimprejšo povabilo

lp Kl3mzy

hehe stari dobri kl3mzy :)

sam imena pa nisi dosti spremenu :)


a je jožek na poti na barbarko ?
 

DeletedUser

Guest
pomoje si bil zraven mojga računa, ki se je brisal, če pa si bil zraven pa bi te z paladinom že spucal :)


hehe,... hja sem bil na k 44, v plemenu k 44, katero je s4 razlicica plemena k53 iz sveta 2, kjer sem diplomat in sem bil tudi organizator in pobudnik da se na s4 ustvari isto pleme z isto ekipo...
samo jaz nisem tam hotel igrati... mi je VP zelo vsec, vendar dolocene stvari v igri so mi prisle... do zivega bi lahko rekel... prevec je ze vsega..
aja pa jaz sem zelo obrambni igralec... tak da, tega tvojega paladincka, hja, nebi dalec prisel.. hehe
 

DeletedUser

Guest
@aljaž9999 hehe pozablaš pa kak ste zmagali :) sramotno ne, dopustu sem bil+ izkoristli ste dogovor z enim. Še enkrat, nisma se še srečala pa upam da se boma, da zbijem vaš vlki ego
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
veš da mi je useno kje si bil, če si na štirki se bova zagotovo srečala, in bi rad videl da mi moj ''veliki ego'' zbiješ, sedaj pa nebom spammov bo Forum Mod zakleno temo -.-':D
 

DeletedUser

Guest
hehe stari dobri kl3mzy :)

sam imena pa nisi dosti spremenu :)


a je jožek na poti na barbarko ?

hehe valda da je, dela ko nor :) sej vidiš da sta že z micko(suličar) nad 10.000 surovin prinesla. in ki si se ti zgubo?
 
Status
Not open for further replies.
Top