Odgovorjeno Igralci in računi

Status
Not open for further replies.

kowalsky

Member
Reaction score
0
Tole je iz pravil:

§1) En račun na igralca

Vsak igralec ima lahko le en račun na igralni svet. To ne vključuje čuvanih računov. Izdajanje svojega gesla komurkoli je prepovedano. Legalne načine, kako prevzeti račun na istem svetu lahko najdete tukaj.

Kar mene zanima je, če lahko igrata 2 igralca na 2 računih?
 
Last edited by a moderator:

kowalsky

Member
Reaction score
0
Tudi jaz samo mislim tako, zato raje vprašam. Včasih, ko sem še travian igral, sva s sošolcem tako igrala (2 računa sva imela, na obeh sva igrala oba), bila sva tudi prijavljena, ampak nikoli nisva imela problemov zaradi tega.

Ne vem kako je s tem tu.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kako 2 igralca igrala 2 računa? Razloži natančneje,... hm, primer, če ti igraš 2 računa, boš blokiran, pa četudi 2 skupaj igrata oba računa je to prepovedano. Am, prepovedano preprosto, iz tvojega računalnika se lahko prijaviš samo na 1 račun, drugače boš blokiran(izjema čuvanje, skupna povezava) .
Opredeli vprašanje bolj natačno, če ti nisem odgovoril.
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Jaz igram 2 računa, prijatelj pa tudi igra ista 2 računa (igrava dual na obeh računih). Na 1 računu sem lastnik jaz, na drugem pa prijatelj. Računa sta prijavljena pod skupno internetno povezavo. Je to dovoljeno ali ne?
 

DeletedUser

Guest
Jaz igram 2 računa, prijatelj pa tudi igra ista 2 računa (igrava dual na obeh računih). Na 1 računu sem lastnik jaz, na drugem pa prijatelj. Računa sta prijavljena pod skupno internetno povezavo. Je to dovoljeno ali ne?

ne, oba skupaj masta lahko samo 1n račun na svet.
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Ufffff

Mislim, da zej morš še sam ime povedat pa si blokiran :) (drugič ne objavlji takih zadev)...

Če bo meu flako kej srčka ti bo oprostil in ti izbrisal en račun (z njim se pejt zment)

Drgač pa vidi pod kirime ip-jem si prjavljen na forum in s tem ip-jem najde tvoj račun... Takoj te bo izbrisal/a
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
hehe, saj nisem še ničesar prekršil:D

Samo vprašal sem kako je s tem, ker včasih sem tako na travianu igral, pa nisem bil nikoli kaznovan. Zanimalo me je samo kako je s tem tukaj na VP:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz igram 2 računa, prijatelj pa tudi igra ista 2 računa (igrava dual na obeh računih). Na 1 računu sem lastnik jaz, na drugem pa prijatelj. Računa sta prijavljena pod skupno internetno povezavo. Je to dovoljeno ali ne?

Vseeno je kdo je lastnik, gleda se s katerega računalnika si bil prijavljen. In ja, to je prepovedano kar si vprašal, glede ostalih iger, nimajo tako aktivne podpore kot mi ;) .
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
zakaj pa pol na svetu 2 lahko imajo igralci iz nr po več računov to vem ker so mi ponujali račune od neaktivnih igralcev
 

DeletedUser

Guest
mam eno vprašanje če z igralcem združis acc in igraš dual... čez čas pa ti spremeni geslo acc pa je na njegov mail... kaj lahko naredim?
 

rfaric

Member
Reaction score
0
mam eno vprašanje če z igralcem združis acc in igraš dual... čez čas pa ti spremeni geslo acc pa je na njegov mail... kaj lahko naredim?

nič,posloviš se od računa zato pa je dobro,če že igraš duala da ga igraš s takim,ki mu res zaupaš
 

DeletedUser

Guest
mam eno vprašanje če z igralcem združis acc in igraš dual... čez čas pa ti spremeni geslo acc pa je na njegov mail... kaj lahko naredim?

Odgovornost je tvoja, ker si mu dal geslo. Podpora je tu brez moči, razen če imaš utemeljene dokaze prevare, ki ji ga lahko posreduješ preko listka.
 

DeletedUser

Guest
račun se je združeval moj acc simoncek123 in račun od lol111 ... vidi pa se tudi po prijavah na acc in po zavzetih vaseh rfaric kontaktiraj prosim lol111 ker me zanima razlog tega zakaj je spremenil geslo kaj je vzrok ker na skayp ne odgovori...... ker premium in vse stvari sem kupoval jaz... prvo s psc pol pa iz visa... in to je mislim da dovolj vlki dokaz da sem bil polovični lastnik acc... čene drugo naj se račun blokra!!!
 

DeletedUser

Guest
račun se je združeval moj acc simoncek123 in račun od lol111 ... vidi pa se tudi po prijavah na acc in po zavzetih vaseh rfaric kontaktiraj prosim lol111 ker me zanima razlog tega zakaj je spremenil geslo kaj je vzrok ker na skayp ne odgovori...... ker premium in vse stvari sem kupoval jaz... prvo s psc pol pa iz visa... in to je mislim da dovolj vlki dokaz da sem bil polovični lastnik acc... čene drugo naj se račun blokra!!!

lastnik je tist,od katerega je e-mail. Bom ga jaz kontaktiral.
 

DeletedUser

Guest
Račun boš težko dobil nazaj. Piši podpori, na forumu ne boš dobil odgovora.

Temo zaklepam.
 
Status
Not open for further replies.
Top