Igralci na svetu 7

ninja

Member
Reaction score
0
sem ti ze povedal da sem ga namerno dal noblat,zakar sem bil tudi banan.To je bil tvoj osebni prijatelj,ki je imel vasi v sredini k55 in bi prestopil v shop.tega nisem mogel dopustit in koliko tebe poznam bi ravnal isto,zato se ne sprenevedaj sem isti diktator ...

preden si ga dal znoblat, si ga čuval in mu vso vojsko poslal na moje vasi, večina obrambe!! ko je minili dovolj časa, da ni mogel več preklicat, ste ga vsi iz plemena napadli z nobli in sočasno izključili....in ne govorit, da bi jaz naredil isto, ne me primerjat s takšnimi dejanji, ti si bil v tem primeru zločinec, ker si namerno, zavestno uničil račun, ki si ga čuval. Za čuvane račune imamo še večjo odgovornost, ker niso naši. Malo razmisli, potem pa delaj primerjave.
 

DeletedUser

Guest
Ja oblastnost ti je stopila v glavo in to konkretno. Kakšen je bil tvoj način dela. Od začetka si se skrival za Templarji in počasi gradil svoj imperij. Še vsakdo, ki je bil s tabo v zavezništvu si ga izkoristil. So mi dovolj povedali xmigx, bumbar12, doc33, črtomir, paradox, atasmrk... Dokler si jih rabil so bili ok potem pa si začel izvajato svojo bolno tiranijo, ki preseda vse.

Kot čuvaj računov si se menil v imenu drugih ljudi se šel dvojno igro. Pošiljal si okrepitve sovražnikom zavezniškega plemena.
Zate kekec mi povsem dol visi, ampak žal mi je vseh tistih poštenih ljudi, ki jih izkoriščaš zase in za svoje prisklednike.

Drugače pa se ne delaj finega, da nisi imel gesel od večine računov, ki so bili v KOH.

DoC mislim da nima razloga, da mi tvezil neresnico.


Samo eno stvar ti povem nf. OZDRAVI SE! S tabo je nekaj hudo narobe in upam, da boš to tudi sam enkrat opazil.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
salah paradox je za tebe profesor in se kaj drugega.Ninja vsi diktatori so zlocinci,tako,da si tudi ti marsikdaj si noblal na isti nacin racune sam spomni se kaj si naredil z xmigx racunom.Ko sem bil na1 v vojni z TMP si tudi marsikaj obljublal,zal sem ti sveto verjel in si me na led peljal.Na 4 ti lastno pleme v startu ni posiljalo defa (SHOP),mi smo te zalagali z defom predvsem viola in hijena in ti za zahvalo si prvo zacel njukat violo,ki te redno zalagal z defom,ma sram te je lahko ninja,pa se tu prodajas za nekega devicnika in postenjaka.
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
To pisemo zato da spoznate kaksno je pleme KOH in njihov vodja ninja in odpadniki iz JB,ki so pravi muckarji in radi se skrivajo za drugimi,pazite se zavezniki vse obljube ninja pridoma izkorisca,a se ni komu napisal,da v njegovem vrtu ni preporocljivo farmat:confused::eek::D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Samo eno stvar ti povem nf. OZDRAVI SE! S tabo je nekaj hudo narobe in upam, da boš to tudi sam enkrat opazil.

barttot.gif


Just enjoy .
 

DeletedUser

Guest
salah paradox je za tebe profesor in se kaj drugega.Ninja vsi diktatori so zlocinci,tako,da si tudi ti marsikdaj si noblal na isti nacin racune sam spomni se kaj si naredil z xmigx racunom.Ko sem bil na1 v vojni z TMP si tudi marsikaj obljublal,zal sem ti sveto verjel in si me na led peljal.Na 4 ti lastno pleme v startu ni posiljalo defa (SHOP),mi smo te zalagali z defom predvsem viola in hijena in ti za zahvalo si prvo zacel njukat violo,ki te redno zalagal z defom,ma sram te je lahko ninja,pa se tu prodajas za nekega devicnika in postenjaka.


Prvo kot prvo..


1. Ne bi rekel, da je boljši ne morem pa sodit ker nisem mel še z njim opravka. Definitivno pa ne moreš ti (noob) soditi.

2. ČE bi malo bolje prebral, ja res, da je govora o računu paradox. Ne pa o istem originalnem igralcu, ki je že davno zapustil s1. Račun sedaj upravlja zipo in o njem je bilo tudi govora.

Saj je samo malo bolje treba prebrat in si ni treba delati sramote..
Plus, da ti nimaš pravice sploh obsojati kateregakoli vodjo sploh pa ne ninje, ki je milje pred tabo in vedno bo. Ti si poraz kot igralec, kot vodja in kot slišim tudi kot oseba iz rl. Lahko je ODD kazat na svetu kjer praktično ni nikakršne konkurence..

Če bi te bilo malo moža bi se registriral na s7 pa, da potem vidimo tvoje neznanje. Saj ne, da nimaš časa sej skos spammaš po forumu..
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
To pisemo zato da spoznate kaksno je pleme KOH in njihov vodja ninja in odpadniki iz JB,ki so pravi muckarji in radi se skrivajo za drugimi,pazite se zavezniki vse obljube ninja pridoma izkorisca,a se ni komu napisal,da v njegovem vrtu ni preporocljivo farmat:confused::eek::D


ti stvarno trosiš milo rečeno budalaštine
samo tolko od mene, ker v tele debate se nebom spuščal
 

calimero

Banned
Reaction score
0
enako kot salah sem ti ze napisal,da si sultanov dvorski norcek,namerno sem to napisal,da bos razumel,od tam ko prihajas ni dvorskih norckov,temevec sultanove igracke
 

DeletedUser

Guest
To pisemo zato da spoznate kaksno je pleme KOH in njihov vodja ninja in odpadniki iz JB,ki so pravi muckarji in radi se skrivajo za drugimi,pazite se zavezniki vse obljube ninja pridoma izkorisca,a se ni komu napisal,da v njegovem vrtu ni preporocljivo farmat:confused::eek::D

Hmm - preko foruma ga hvališ, kritiziraš, mu lezeš v rit, se z njim primerjaš - pa dober, odloči se že, kaj je zate ninja.

Kakšno je pleme Koh na S7 nimaš pojma, če veš, kakšno je na S1, piši to na forumu za S1 in tam sproščaj svojo negativno energijo. Sultanove igraćke, norčke in vse tvoje neprimerne izjave.... Kdo že je napisal malo višje tale stavek?

pa da te vec nisem slisal,da kvasis bedarije

Najprej je potrebno pred svojim pragom pomesti in šele nato lahko metlo kje drugje uporabiš.
 

DeletedUser

Guest
pa ti ubijalec neki pokazi,kaj si ti naredil vsaj neki vec od tega,da tu usta odpiras,napisi nekaj kaj si v igri naredil

Očitno je težko kliknit na tisti gumbek pod mojim avatarjem:rolleyes: Brez da bi sploh kaj moral povedat se že vidi da sem veliko več od tebe naredil. Pred tabo se pa res ni treba nikomur zagovarjat in dokazovat, še najmanj pa maš pravico kateregakoli igralca na vp obsojat ker so vsi ali boljši od tebe ali pa enaki kot ti.
 

DeletedUser

Guest
pa ne tako grdi kot ti in tako zaljiv prvo seboj resi

kaj ma veze z vp če sem jaz grd ali lep? In po pravici povedano mi je čisto vseeno kaj si ti misliš o meni. Glede žaljivosti, pa prvo sebe in tvojega predragega duala poglej pa potem pridi nazaj. Če pa ne preneseš resnice, pa ti tu nihče nemore pomagat pač pa obstajajo za to v rl rešitve. Obsojaš igralce ki 100X boljši od tebe in jim niti do kolen ne sežeš, hkrati pa si ti najslabši igralec kar sem jih kdarkoli videl na katerikoli jezikovni različici te igre in verjami da sem videl veliko igralcev. Na 7mico pa si tako ali tako neupaš prit ker veš da nebi mel osnovne šanse za preživetje.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Kaj narediš, če si član plemena KOH in se ti zgodi, da nimaš surovin.

Imaš dve šanse.
Prva je ta, da ti jih nižji podložniki trejdajo na tržnici. ( ups saj res to je porihtano )

Druga možnost je, da enostavno pokličeš in prispejo po žici.
( dostava je zelo hitra cca minutko se potrebuje in surovine so takoj )
Surovine lahko naročite na www.surovinetakoj.si
Študenti in dijaki 20 % popusta penzionisti 10% dražje.
Napolnjeno skladišče vas stane 1€.

Kako to poteka:

Prvi korak: P&P ( pokliči & plačaj )

ninja-21.png


Počakaš približno minutko:

ninja-2332.png


Hvala za zaupanje in Lep pozdrav!

* za zabavo
 
Top