igrate se kakšno igro polek vojne plemen

DeletedUser

Guest
uprašanje je prerposto. js igram npr. combat arms. če igras lahko napišeš preprosto ja ali pa zraven napišeš tudi ime igre
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Sicer ne spada med brskalniške igre je pa strateška - Civilization IV. Precej dobra igra s katere sem se tudi veliko naučil o posameznih stvareh v zgodovini, o zloglasnih vodjih posameznih civilizacij, itd. :)
 

DeletedUser

Guest
Igral sem vsaj 30 browser iger pa grepolis še probal nism.... Smešno ja... Ampak žal nimam več časa... -.-
 

DeletedUser

Guest
Sicer ne spada med brskalniške igre je pa strateška - Civilization IV. Precej dobra igra s katere sem se tudi veliko naučil o posameznih stvareh v zgodovini, o zloglasnih vodjih posameznih civilizacij, itd. :)

Najjača strategija ever!!! ...pred 2 dnevoma sn glih zaključil en špil z etiopijci z spacerace victory! :D

Igram še trophy maneger.....

ime kluba?
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Najjača strategija ever!!! ...pred 2 dnevoma sn glih zaključil en špil z etiopijci z spacerace victory! :D

Res je dobra igra ja.. Jaz sem ravno danes s portugalcem zmagal po času sodeč za ice age špil. Všeč mi je tudi dodatek ko igraš v vesolju. Kar fajna igra za krajšanje časa.
 

DeletedUser

Guest
Jaz igram miscrits na FB-ju , če gdo igra bom dal link mojega fb-ja
 

DeletedUser

Guest
Igra kdo od vas erepublik oz. ga je igral?

Erepublik igrajo mnogi izvrstni igralci .. Tudi jaz sem ga ze igral ampak zal nehal :) Grega94 še vedno klika :) Mogoče pa spet začnem :) Zdaj je le odvisno v kateri namen igraš Erep :) Zaradi golda, zato, da bi pomagal svoji državi al zaradi sebe :)
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
če bi kdo rad igral erepublik, mi naj piše ZS mu bom poslal referal link in mu potem pomagal s hrano, orožjem in denarjem. Še šiht vam dam :)
 

Kapsi

New Member
Reaction score
0
jst pa ne poznam igre e-rep ali e-sim ali je to isto?
poznam sam kraljestva, sem probal e-rem pa mi ni jasno kej preveč
 

DeletedUser

Guest
Jz sicer ne igram več LoLa, ampak ga vodim v Sloveniji. ;)
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Deny, ti vodiš LoL v Sloveniji, meni pa noben Riot Graves skin ali pa kaksno VIP clanstvo! No no, to so ti pa 'stari' kolegski odnosi. ;)

Hehe.
Lp,
Sasuke..
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Jas igram Lol, Warrock, Uberstrike... Kaj je pa zaj s slovenskim kingsagem? Sploh ga ne najdem:)
 
Top