Istočasni napadi

DeletedUser

Guest
Ojla !
Zanima me, kako je mogoče iz istega naselja poslati 3 napade na naselje nasprotnika tako, da pridejo natanko ob isti uri, ista ura, minuta in sekunda. Mislim, da to ni mogoče, brez pripomočkov, ki pa verjetno niso dovoljeni. Vprašanje me še posebej zanima, ker imam take napade nakazane !
Hvala za odgovor in kam se lahko pritožim,. če to ni dovoljeno !:mad:
lp
PINOKIO
 

DeletedUser

Guest
1sekundni napadi so povsem dovoljeni =)..kar pa vrjetno pomeni da boš kmalu brez vasi ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja to zdaj ni panike, če bom brez vasi ali ne ? Samo rad bi pojasnilo kako je mogoče iz iste vasi poslati v eni sekundi 3 napade ?? Ročno to vsekakor ni izvedljivo !
lp
 

DeletedUser

Guest
obpreš tri ali štiri brskalnike nastavš vojsko pa hitr posod poklikaš pošlji napad
 

DeletedUser

Guest
še laži je to izvest, če je vojska drugač sestavljena in ima drug čas hoje. potem klikneš prvega, ob določenem času drugega,...
 

gistro

Member
Reaction score
0
Ja to zdaj ni panike, če bom brez vasi ali ne ? Samo rad bi pojasnilo kako je mogoče iz iste vasi poslati v eni sekundi 3 napade ?? Ročno to vsekakor ni izvedljivo !
lp

je, izvedljivo je. in za to ne rabiš nobene scripte - hitri prstki so vse kar rabiš.

vse kar je pod 0,150 sec je ilegalno (misli se na 4 napada) - naj me kdo popravi če ima drugo informacijo.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
mene zanima če je dovolem zato uporablat programe k ti sami miško premikajo
 

DeletedUser

Guest
hvala

tnx vsem za pojasnilo !
Pa veliko užitkov pri igri !:)
lp
PINOKIO
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
pozabili ste edino še na eno pravilo, ki pravi, da v eni sekundi ne sme prispeti več, kot 5 napadov. iz iste vasi seveda.
 

DeletedUser

Guest
ka jih je možno poslat več kot 5 v eni sekundi?
men že četrti ponavadi pade v naslednjo sekundo.

drugo pa je vprašanje zakaj bi sploh poslal več kot 5 napadov na eno vas?
 

DeletedUser

Guest
@PINOKIO: nekaj si pozabil. Tu se napadi vodijo v milisekundah. Torej tebi se zdi da pridejo vsi istočasno, kar ni res. Pridejo že v eni sekundi, ampak če klikneš posamezen napad in pogledaš milisekunde, boš videl da ne pridejo istočasno. Primer:

Nov 01, 2009 20:30:54:148
Nov 01, 2009 20:30:54:304
Nov 01, 2009 20:30:54:438
Nov 01, 2009 20:30:54:683
Nov 01, 2009 20:30:54:903

Sicer ti je motorka napisala pravilo.

mene zanima če je dovolem zato uporablat programe k ti sami miško premikajo
Ne.


Zakaj bi sploh naredu po 4 napade se je en dost
Ni res. Saj veš da plemič naenkrat zniža lojalnost vasi samo za maksimalno 35. Kar pomeni da potrebuješ minimalno 3 napade za prevzem naselja, običajno 4. Zakaj bi potemtakem "šetal" plemiča gor pa dol 4- ali petkrat, če mu lah pošlješ "četri komada iznenada" :D :D :D

ka jih je možno poslat več kot 5 v eni sekundi?
men že četrti ponavadi pade v naslednjo sekundo.

drugo pa je vprašanje zakaj bi sploh poslal več kot 5 napadov na eno vas?

Ne moreš več kot pet ker te sistem opozori nekako takole:

"You cannot send more than 5 attacks per second".

Zakaj več kot 5 napadov? ja jst tud ne vem zakaj :)
 
Last edited by a moderator:
Top