izsiljevanje

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
aki25 me izsiljuje je v plemenu ki smo zavezniki prosil sem kdo bi mi pomagal uničit enga igralca pol me pa ta igralec izsiljuje ker sem mu omenil da naj si prebere forum in da nisem kje omenil o napadu na barbare ampak da bom jas zavzel barbarsko vas določenga igralca in da kdo naj napade ostali 2 vasi namest tega so ga sprejeli v podpleme ta aki me pa sedaj izsiljuje
 

DeletedUser

Guest
če prav razmem tej je aki25 začel izsiljevat.zakaj?za denar?surovine?premium?
drugače ga pa prijavi
 

DeletedUser

Guest
aki25 me izsiljuje je v plemenu ki smo zavezniki prosil sem kdo bi mi pomagal uničit enga igralca pol me pa ta igralec izsiljuje ker sem mu omenil da naj si prebere forum in da nisem kje omenil o napadu na barbare ampak da bom jas zavzel barbarsko vas določenga igralca in da kdo naj napade ostali 2 vasi namest tega so ga sprejeli v podpleme ta aki me pa sedaj izsiljuje

mislim da je veliki večini tu na forumu vseeno za to in tebe -.- Glede na obliko izsiljevanja ga lahko prijaviš podpori.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Jaz Akija zelo dobro poznam...in kako izsiljevanje od njega bi me zelo presenetilo,
na kak način te pa izsiljuje to še mene zanima
 

DeletedUser

Guest
Eh verjetno kaj v slogu: Če narediš to ali to te ponoblam ipd. Tako izsiljevanje je dovoljeno..
 

janci89

Member
Reaction score
0
mah to so mi vedno ble bedne fore...da ti je močnejši z tem grozil da si ti rabu neki proti svoji volji naredit, če ne te je ponoblal,
če se pa nisi ustrašu in mu kaj lepega nazaj povedo si je pa napolnil hlače
 

janci89

Member
Reaction score
0
no men se še kaj takega ni zgodilo...sem pa dostim rabu pomagat glede takih situacij
 

DeletedUser

Guest
mah to so mi vedno ble bedne fore...da ti je močnejši z tem grozil da si ti rabu neki proti svoji volji naredit, če ne te je ponoblal,
če se pa nisi ustrašu in mu kaj lepega nazaj povedo si je pa napolnil hlače

potem si že mel srečo da si naletel na nooba, tisti izkušeni ponavadi držimo svoje obljube ;)
 

janci89

Member
Reaction score
0
veš mene je zelo težko prestrašit ali da bi mekdo probo kako drugače name fplivat in na mojo igre,
če pa me hoče znoblat naj me, saj je sam igra
 

Aki25

New Member
Reaction score
0
ahhahahahahhaha, prav lepo litl youn, samo nevem zakaj nisi napisal, resnico, ne pa se zlagal,
"kako si grozil ti meni da me boš uničil če bom napisal na forumu, nekaj kaj sploh ni bilo za tebe"
in te nisem izsiljeval, samo sem hotel opravičilo
litl youn dne 01.07. ob 13:40
KA SE BUNIŠ POBA ČE SEM DAl da skupaj napademo do dotičnega igralca dal sem gor da napadete v ostale vaDSI JAS PA DA zavzemam barbarsko vas in ta vas je bila od igralca LEJ PRAVILO IGRE TUD MOČNI UMIRAJO TAK DA PAZI KLAJ PIŠEŠ NA FORUM KE V BODOČE NEBOM UPOŠTEVAL IN TE BOM NAPADEL KER TAKIM SEM TUD POBIRAL VASI


če kdo želi mu naredim sreenshot od vsega :D
 
Last edited:

naxez

New Member
Reaction score
0
litl youn, po mojem, da če že na našem forumu čist nič nobenega ne briga kako ti hočeš uničit neke igralce s tremi vasmi, in tega ne moreš naredit sam, kaj mislš, da boš tu najdu nekoga kateremu se boš smilil? Mi smo te dni zgubili po stotine nukov in prejeli po stotine napadov, ti se pa s tem goniš...
in kako lahko rečeš, da te je izsiljeval? Za kaj te je izsiljeval??? za to da sprejmeš da ti noče pomagat nekih barbarov tam napadat, drugače te znobla?
jaz bom umru od smeha :)
 

Jernej Mikuz

Member
Reaction score
0
mislim za eno ubogo stvar je treba pisat na forum in drgač si še enkrat preber pravila. PA ŠE AKI25 TI JE POVEDU DA TE NI IZSILJEVAL. VSE PIŠE KAR SI NAPISAL TI.
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Temo bi morda lahko prilepil v klepet. Sem absolutno ne sodi. Na vsakem svetu so razni spori in igri dopustna izsiljevanja zato ti mi na forumu ne moremo čisto nič pomagati. Obvesti svoje vodje o situaciji.

Temo zaklepam.

Lp M.[/mod]
 
Status
Not open for further replies.
Top