JB vs TMP... aka... Alica v čudežni deželi.

nofear

Member
Reaction score
0
Dolgo je tega, ko sem se jaz nazadnje tle gori oglasil in že zelo dolgo je tega, ko sem imel kakšen sovražni, nestrpen ali hujskaški govor.
Zaenkrat se raje pogovarjam z vojsko, ker mislim, da govori najbolje in vedno utiša nasprotnika.

Prav vse člane JB lepo pozdravljam in se jim zahvaljujem ker bodo igro naredili zanimivo in pestro.
Trenutno se verjetno počutite kot Alica, ki vstopa v Čudežno deželo... prosim vas brez strahu, ker mi smo samo TMP, ki se vam ga ni potrebno bati...

Mogoče ni ravno prav da jaz to napišem pa bom vseeno napisal: Vsi skupaj se obnašate kot neumni otročaji, ki se ne znate več fino podjebavati in špikati. Nekje je vseeno meja dobrega okusa in mnogi med vami ste jo prešli. Dajte se malce zamislit !!!

Če vam jst to rečem pol morate resnično vedet da ste neokusni.

XmigX ne vem zakaj si odšel v KOH in me tudi ne zanima, očitno je na severu mraz pa kompas ne deluje najbolj točno in so malo zašli s smeri... upam da ne bo treba meni kazat kje jim je mesto ( joke ).
 

hawbix

Member
Reaction score
0
sm vedu da edini k me ima jajca napast je nofear ;) sam nism pa vedu da upa napast edino vas ki nima cerkve, ostale pa pusti na miru :D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
hihi sasuke...

sicer pa nofear, a ti umaknem vojsko, da ne boš tolk nukov izgubu?
 

nofear

Member
Reaction score
0
hihi sasuke...

sicer pa nofear, a ti umaknem vojsko, da ne boš tolk nukov izgubu?

Potem si itak na nivoju munga, ker si ne more privoščit fajta pa samo umika... sedaj bo stvar malce drugačna in umikanje vodi v destrukcijo
its your choice...
 

DeletedUser

Guest
oj..js sm trenutno brez računa na si1..je mogoče kdo voljan igrati duala z mano?
 

deveti

Member
Reaction score
0
hehe ce smo ze u te temi:)
bom pa se jas malo pokomenteral:)
hawbix
Obrtnik

hawbix's Avatar

Datum pridružitve: Nov 2009
Pošlji sporočilo prek MSN uporabniku hawbix

Staro #5 12.09.10 Na vrh Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
hihi sasuke...

sicer pa nofear, a ti umaknem vojsko, da ne boš tolk nukov izgubu?
ce bi bilo toliko vojske potem matjazinho nebi padal po lestvici dol oz z vasmi ...tako kot tudi mungo:)
ces mo pa ze pri mungotu kot ste kao vi tako zvesti in pridni in nic nedelate ne zalite...je zame ze njegov profil zaljenje oz otrocarija:)sploh pa tole:
ČESTITAM NF..končno si dobil funkcijo, ki si jo želiš že od otroštva..no še eno pleme ki ga boš uniču..juhuhuhuhu
zelo lepo povedano mungo svaka ti cast:)sedaj upam na lepe odgovore:)
lp deveti
 

DeletedUser

Guest
zelo lepo povedano mungo svaka ti cast:)sedaj upam na lepe odgovore:)
lp deveti

Nevem kaj tebi ni jasno... :D
MUNGO in Matjazinho pač propadata samo sta dokazala, da se znata celo sama boriti proti "kao" Eliti TMP... :p
Nevem za lasek vam je uspelo prebiti njuno obrambo...

S tem se ne bi hvalil...
Sam sem prenehal z igranjem pred vojno tak, da ste mene z lahko prevzeli, če nas ne bi pri JB 1/2 nehal nevem, če bi se že končala vojna in ne na tak način... :p
Itak pa vsi vemo resnico... :D
 

DeletedUser

Guest
Nevem kaj tebi ni jasno... :D
MUNGO in Matjazinho pač propadata samo sta dokazala, da se znata celo sama boriti proti "kao" Eliti TMP... :p
Nevem za lasek vam je uspelo prebiti njuno obrambo...

S tem se ne bi hvalil...
Sam sem prenehal z igranjem pred vojno tak, da ste mene z lahko prevzeli, če nas ne bi pri JB 1/2 nehal nevem, če bi se že končala vojna in ne na tak način... :p
Itak pa vsi vemo resnico... :D

Jp, vsi vemo rasnico, samo dvomim da je takšna kot si jo ti domišljaš. Vojna se ni končala, saj so vaši "zvesti" člani prebežali v Praet, tako da nevem o kakšnem koncu govoriš.
 

DeletedUser

Guest
Jp, vsi vemo rasnico, samo dvomim da je takšna kot si jo ti domišljaš. Vojna se ni končala, saj so vaši "zvesti" člani prebežali v Praet, tako da nevem o kakšnem koncu govoriš.

Saj, o tem ti pravim, če nas polovica ne bi nehalo nekaj k vam šlo nekaj k KOH in nekaj k Praet, potem bi se dalo nekako vojno lepo spelat, kot se zanjo spodobi, vendar ne nekateri so raje obrnili hrbet plemenu, nevem zaradi tega tudi več ne mislim igrati na .si serverju...
Konec bi bil drugačen, ne moreš si predstavljati a resnica katero sem mislil je ta, da sta lepo zasluženo zmagal... :D
Heroja JB plemena pa sta MUNGO in Matjazinho in tega nobeden ne more zanikati!
 

deveti

Member
Reaction score
0
Saj, o tem ti pravim, če nas polovica ne bi nehalo nekaj k vam šlo nekaj k KOH in nekaj k Praet, potem bi se dalo nekako vojno lepo spelat, kot se zanjo spodobi, vendar ne nekateri so raje obrnili hrbet plemenu, nevem zaradi tega tudi več ne mislim igrati na .si serverju...
Konec bi bil drugačen, ne moreš si predstavljati a resnica katero sem mislil je ta, da sta lepo zasluženo zmagal...
Heroja JB plemena pa sta MUNGO in Matjazinho in tega nobeden ne more zanikati!
zate je polovica 5 od 30 ?
pa ce bi ze nehala polovica nebi bilo tako....
pa ce sta tako zvesta onadva zakaj se ti nisi ustal tam da bi bili sveta trojica?
 

DeletedUser

Guest
zate je polovica 5 od 30 ?
pa ce bi ze nehala polovica nebi bilo tako....
pa ce sta tako zvesta onadva zakaj se ti nisi ustal tam da bi bili sveta trojica?

žal je to že zasedeno, in matjaža ni v njej.
 

DeletedUser

Guest
zate je polovica 5 od 30 ?
pa ce bi ze nehala polovica nebi bilo tako....
pa ce sta tako zvesta onadva zakaj se ti nisi ustal tam da bi bili sveta trojica?

Preden kaj govoriš bodi del tega in ne kar naprej komentirat z smešnimi komentarji...
Pleme je zamenjalo veliko članov tak, da o čem govorim najbolj vedo oni... :D
 

DeletedUser

Guest
Deny moram priznati, da se motiš... Nisem noben heroj, en igralec me je premagal in imaš tudi tlele citat:

matjazinho dne 02.11. ob 14:23
Čestitke za zmago oziroma za moje noblanje ;)


Kar se pa tiče ostalih v tmp, ciljam na žabo, plemenski itd... Kakor je nekoč rekel atasmrk za jb, da nimamo genitalij bi jaz povdaril za njiju oziroma še marsikoga iz tmp... Res je že en teden ne branim več vasi vendar nesposobnost poslati plemiče v eni minuti za igralce, ki imajo 2 miljona in več pik lahko poimenujem samo simčkanje. Če me nofear oziroma jances (čeprav z težkim srcem priznam) nebi napadel bi še danes imel najbrž vse vasi. Čeprav me on ni noblal me je ujel v nepravem trenutku in pobil večino vojske.
Nesposobnost ostalih se vidi v tem, da sem z malo vojske jim pobil veliko plemičev. Saj niso sposobni niti fejkati, če bi imel celotno vojsko najbrž ne plemenski ne žaba nebi niti ene vasi še prevzela.. Ob 21ih pa se res ne gre pošiljati plemičev... Ker ni težko označiti jih...

Kakorkoli še tlele naj bo javno: Tmp čestitke za zmago nad enim igralcem... ali raje Jances in Manc, čestitam vama... Tle imate vso kvaliteto na k65 ostalo bi rekel zgolj nesposobni ali neaktivni igralci.
Nažalost sem pa to moral priznati mojemu nekdanjemu sovražniku številka 1 na s1... ;)

No deny raje vprašaj kaj preden poveš nisem heroj, heroj bo lahko le mungo, ker se mu da igrati jaz sem se malček hecal z njimi dokler je bilo vojske potem pa prenehal...


Sedaj pa vprašanje, da malček ati naredi sive lase.... Zrcalce zrcalce povej kje Matazinho skriva se v tmp sedaj? ;) (žal nisem ugotovil nobene lepe rime... )


Lep pozdrav vsem...


zate je polovica 5 od 30 ?
pa ce bi ze nehala polovica nebi bilo tako....
pa ce sta tako zvesta onadva zakaj se ti nisi ustal tam da bi bili sveta trojica?


P.s: Ja le zakaj, ker je bil prvi med prenoblanimi ;)
 

DeletedUser

Guest
No deny raje vprašaj kaj preden poveš nisem heroj, heroj bo lahko le mungo, ker se mu da igrati jaz sem se malček hecal z njimi dokler je bilo vojske potem pa prenehal...
Glej mislil sem, da sta vidva ostala kjer sta začela vojno in ne v drugih plemenih, kot ostali, če si nehal je nekaj drugega, če pa govoriš, da ostaneš do konca pol pa greš v druga plemena?!?
Nevem, heroj je napačna beseda potem za vas...
Sem hotel reči požrtvovalna! :D
Mah, resno me ne zanima več svet 1, ker ni več kar je bil...
 

deveti

Member
Reaction score
0
Glej mislil sem, da sta vidva ostala kjer sta začela vojno in ne v drugih plemenih, kot ostali, če si nehal je nekaj drugega, če pa govoriš, da ostaneš do konca pol pa greš v druga plemena?!?
Nevem, heroj je napačna beseda potem za vas...
Sem hotel reči požrtvovalna!
Mah, resno me ne zanima več svet 1, ker ni več kar je bil...

mogoce zato ker si izgubil bitko:)na zalost mene ni bilo takrat:)glede matjazinha ga ne mislim zalt ne nobenga tu samo zanima me ce jih tako hvalih zakaj ima pol mungo tako lep odnos sploh pa an svojem profilu?
pa zakaj sem nasel vec zalitev iz vase stani kot nase:)razlog prosim?
aja ga ni:)

hm svet ena mi je bolj zanimiv kot s4 saj tam je itka shop prvi:)kle je pa moc enaka:)samo ta problem je da nisi zdrzal:)
 
Top