Kaj je bilo z Who?

cavaller

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Nekaj časa sem bil na ''počitnicah'' in pridem nazaj in vidim velike sprembe na si4. Ni več Who?-ja. Mene zanima nekaj stvari, če niso strogo tajne.

Flani in Grobi sta grozno pravla kaj bosta naredila in nato sta oba popušila. (Grobi ni imel časa, kaj pa Flani?)
Kaj se je zgodilo z Who?-jem.

Nevem ampak se mi samo zdi ali res prihajajo novi talenti na nove svetove, ki so boljši a manj poznani. (AtaSmrka so znoblali?)

LP
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni.

Nekaj časa sem bil na ''počitnicah'' in pridem nazaj in vidim velike sprembe na si4. Ni več Who?-ja. Mene zanima nekaj stvari, če niso strogo tajne.

Flani in Grobi sta grozno pravla kaj bosta naredila in nato sta oba popušila. (Grobi ni imel časa, kaj pa Flani?)
Kaj se je zgodilo z Who?-jem.

Nevem ampak se mi samo zdi ali res prihajajo novi talenti na nove svetove, ki so boljši a manj poznani. (AtaSmrka so znoblali?)

LP

#1 Who? je se združil z SHOP zarad tega, ker je vedno več članov postalo neaktivnih.
#2 Ata je nehal na 4ki že kar nekaj časa preden so znoblali tisto vas.
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Torej igralci niso bili aktivni? Sm pa mislil, da se nam obeta kakšna zanimiva statistika. Ampak mislim, da niso šli vsi Who?-jevci v SHOP ali se motim?
 

DeletedUser

Guest
Torej igralci niso bili aktivni? Sm pa mislil, da se nam obeta kakšna zanimiva statistika. Ampak mislim, da niso šli vsi Who?-jevci v SHOP ali se motim?

"Torej igralci niso bili aktivni?" nekateri so postali neaktivni, drugi so odnehali ker niso imeli več časa itd. "Ampak mislim, da niso šli vsi Who?-jevci v SHOP ali se motim?" Vsi aktivni so šli.
 

DeletedUser

Guest
@cavaller: sem imel zelo resne namen igrati zgolj 14 dni oz. mogoče še do prvega plemiča, vendar ravno takrat mi je RL prekrižal račune za 2-3 dni, kar je bilo usodno za dober rank. Vse kar sem naredil je to, da sem zlezel za nekaj časa na vrh ODA, to je blo pa tud vse na tistem svetu :(
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni.

Flani in Grobi sta grozno pravla kaj bosta naredila in nato sta oba popušila. (Grobi ni imel časa, kaj pa Flani?)
Kaj se je zgodilo z Who?-jem.

LP


SuperGrobis House Of Pain (SHOP) še vedno obstaja, Grobi še vedno igra (sicer bolj malo, ampak vseeno). Pleme je baje prvo po točkah, prvo po ODAju, prvo po ODDju in posledično prvo po ODju. Kje ti vidiš pušenje? :)
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Pušenje s strani Flanija in Grobija. Grobi ima nevem nekaj več kot 1.500 pik. Predvsem pa glede Who?-ja. Glede OD in ODD pa itak ninja pa JOHNY in ti dvigneste toliko.

LP
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Nekaj časa sem bil na ''počitnicah'' in pridem nazaj in vidim velike sprembe na si4. Ni več Who?-ja. Mene zanima nekaj stvari, če niso strogo tajne.

Flani in Grobi sta grozno pravla kaj bosta naredila in nato sta oba popušila. (Grobi ni imel časa, kaj pa Flani?)
Kaj se je zgodilo z Who?-jem.

Nevem ampak se mi samo zdi ali res prihajajo novi talenti na nove svetove, ki so boljši a manj poznani. (AtaSmrka so znoblali?)

LP
Očitno si bil na zelo dolgih počitnicah, ker večino tega je že zgodovina. Ne strinjam se, da sem "popušil", ker moje pleme uspešno stoji in je prav tako na prvem mestu (1.). Veliko svojega dela sem opravil pred prihodom sveta 4. Že takrat sem nameraval postali soigralec na enem računu (skrivnost), kar pa se žal zaradi pomanjkanja časa ni zgodilo. Prav tako, da ne omenim vseh teorij zarot, ki sem jih prejel na zasebna sporočila.

Ti pa lahko na kratko opišem kaj se je zgodilo. Zaradi pomanjkanja aktivnih članov pri Who? smo se združili in postali eno pleme. Uspešno smo se povzpeli na prvo mesto in prišli na prvo mesto po točkah, ODAju, ODDju in ODju. Je pa res, da je večina igralcev iz Who?-ja nehalo z igranjem.

Nevem ampak se mi samo zdi ali res prihajajo novi talenti na nove svetove, ki so boljši a manj poznani. (AtaSmrka so znoblali?)
Vsi so večinoma stari talenti iz si1 ali si2 samo za informacijo.

Prepričan sem, da tudi aktivni niso šli. Spomni se, gdo ni šel.
Vsi, ki so bili izbrani so prešli v SHOP.

Sm pa mislil, da se nam obeta kakšna zanimiva statistika.
Zakaj pa sedaj ni zanimiva statistika? Na tem svetu je še vedno veliko dobrih plemen in nekaj odličnih igralcev.

Lep pozdrav,
Grobi

PS: Sem nekadilec.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa imajo gasilci s tem???
Wtf?!?! :D
Svet 4 se je šele začel pa je že dinamičen! :)
 

cavaller

Member
Reaction score
0
PS: Sem nekadilec.

Ta izjava zmaga. :D

Ne govorim, da pleme ne funkcionira ampak, da tebi ne gre preveč dobro. (Glede razvitosti tvojega računa). Drugače za SHOP nimam kakšnih velikih opazk za povedat.

LP
 
Top