Kako bi ocenili revijo?

Kako bi vi ocenili revijo?

  • Odlična revija privlačnega izgleda

    Votes: 48 62.3%
  • Dobro

    Votes: 20 26.0%
  • Povprečno

    Votes: 2 2.6%
  • Lahko bi bilo boljše

    Votes: 4 5.2%
  • Revija mi ni všeč

    Votes: 3 3.9%

  • Total voters
    77

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Kako bi vi ocenili revijo!

Bi kaj spremenili ali dodali?

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Pogresam samo novice drugih svetov ( NPR. Na svetu 8 ....)
 

DeletedUser

Guest
Odlična ideja,zelo mi je všeč.
Sem pa kje kakšna napaka,ampak nič hudega.
Ste se potrudili kar se vidi.
Take popestritve vedno pašejo. :D
 

DeletedUser

Guest
dodal bi še malo več nagradnih iger drugače pa zelo dobro pohvale z moje strani :sekira:
 

DeletedUser

Guest
resnično pohvalno.
takrat ste se moderatorji izjemno potrudili.le tako naprej.KVALITETNO,UČINKOVITO,ZABAVNO!
POHVALA

me pa zanima,kdaj bo nova revija?
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Če bi spremljal situacijo so se vmes dogajale spremembe v ekipi vojne plemen, menjavali so se moderatorji, Grobi-ja več ni, Sotoflow-a več ni (onadva sta prispevala velik delež k prvi številki revije..) in ob tej poletni odsotnosti še od sedanjih modov ni enkrat enega drugič drugega ter je veliko težje sestavit novo revijo.
Morda se bo "nova" (sedaj že malo bolj stara :D) ekipa odločila sestavit kakšno novo revijo v bližnji prihodnosti, ampak nič ni garantirano.

Lp.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
no dajte...tudi sam sem pisal grobiju in sotu da če rabijo koga za pomoč, pa tudi če je brezvezno delo sem zraven, ampak ne...3/4 moderatorjev je tako polnih ponosa da jih bo razneslo...
 

DeletedUser

Guest
Če bi spremljal situacijo so se vmes dogajale spremembe v ekipi vojne plemen, menjavali so se moderatorji, Grobi-ja več ni, Sotoflow-a več ni (onadva sta prispevala velik delež k prvi številki revije..) in ob tej poletni odsotnosti še od sedanjih modov ni enkrat enega drugič drugega ter je veliko težje sestavit novo revijo.
Morda se bo "nova" (sedaj že malo bolj stara :D) ekipa odločila sestavit kakšno novo revijo v bližnji prihodnosti, ampak nič ni garantirano.

Lp.

zakaj raje ne poveš po pravici, da se vam(večini) enostavno neda še toliko malo, kolko maste za dokončat grobijevo delo naredit. Že tako ste za prvo številko rabili 2leti, pa še za to sta zaslužena soto in grobi. Vidim da se po vsem tem času odkar sem pustil vp še vedno nič spremenilo, staff ne drži obljub še vedno ne,nov forum admin spodbuja spamanje, grega je dobil 9k najmanj postov in še celo svoj edinstven naziv. Forum več ali manj mrtev, kaj naj še rečem lepo ste vso delo, ki ga je Grobi vložil v ta forum uničli.

Lp Klankon
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
no dajte...tudi sam sem pisal grobiju in sotu da če rabijo koga za pomoč, pa tudi če je brezvezno delo sem zraven, ampak ne...3/4 moderatorjev je tako polnih ponosa da jih bo razneslo...

Ravno o tem govorim, takrat sta še ustvarjala ona dva, po tem pa ni nihče več prevzel te naloge. Soto nam je še nekaj časa dal naloge izpeljat nekaj člankov, še sam sem prispeval en prispevek, ampak po njegovem odhodu ni bilo ne duha ne sluha o tem. Sem pa že pred nekaj dnevi dal pobudo o tem da bi se ustvarila nova številka ampak sam nisem mojster v kreiranju takih zadev tako da ni nič iz tega. In nevem na koga leti ta "poln ponos", če si mislil name te moram razočarat da se motiš.

zakaj raje ne poveš po pravici, da se vam(večini) enostavno neda še toliko malo, kolko maste za dokončat grobijevo delo naredit. Že tako ste za prvo številko rabili 2leti, pa še za to sta zaslužena soto in grobi. Vidim da se po vsem tem času odkar sem pustil vp še vedno nič spremenilo, staff ne drži obljub še vedno ne,nov forum admin spodbuja spamanje, grega je dobil 9k najmanj postov in še celo svoj edinstven naziv. Forum več ali manj mrtev, kaj naj še rečem lepo ste vso delo, ki ga je Grobi vložil v ta forum uničli.

Lp Klankon
Kot sem zgoraj omenil nisem mojster v takih stvareh, zato tudi kot posameznik nemorem narediti kaj veliko. V času ustvarjanja in izdaje prve številke pa nisem bil v ekipi, tako da s tem nimam kaj veliko. Glede razmer na forumu pa spet kot posameznik nimam kakšnega večjega vpliva.

nevem, al jest narobe vidm, al je res da so tud drugi soustvarjali revijo.. ko že samo 2 omenjate..

[SPOIL]Prispevki:
ubijalec124
Motorka
Chopper
-SoToFlow
Grobi[/SPOIL]
Sam sem omenil ta dva ker sta prispevala kar nekaj k reviji in ker jih že nekaj časa ni več v ekipi (sam nisem slišal ne duha ne sluha o njiju). Ostali ki si jih zapisal so še aktivni, ampak brez nekoga ki zna kreirat vse skupaj je težko ustvarit nekaj takšnega, ter kot večini sama logika pove bi po prvi izdaji morala priti še bolj izpopolnjena druga izdaja.
 

DeletedUser

Guest
Meni osebno se ne da nič več delat... xD
Me pa čudi, da ljudje še vedno obiskujejo forum in si še ogledujejo revijo...
:eek:
 

DeletedUser

Guest
škoda da imamo takšne ,moderatorje....oni morajo biti zgled in oni so nekdo ki nekaj zna in lahko naredi.
Ne pravim,da to ni lahko in da je preprosto,pač pa želim povedat,da pa bi lahko po tolkem času le nekaj skup spravili....saj vas je vendar kar nekaj no...če ne se pa še koga vpraša za pomoč,nasvet,tistega,ki nekaj zna.....tistega ki ni nujno moderator...

Sigurno bi se kdo našel,ki bi dodal delček k temu mozaiku...samo treba ga je najt,se zavzet in z veseljm in vztrajnostjo nekaj postorit!
 

DeletedUser

Guest
Če hočemo, da izide kakšna nova revija bi mogla Forum Ekipa stopit skupaj in se nekaj zmenit, žal administratorja še nekaj časa ne bo...
Sam se seveda takoj pri stvari, ampak moderiram tudi ostale spletne portale...
 

DeletedUser

Guest
Izgled revije mi je zelo všeč, idino kar mi ni všeč so napisani teksti saj so nekateri zelo ne zanimivi in bi mogli izbrati res nekaj posebnega ne pa za dodatek dat zravn še kakega igralca da imate kaj za napisat. Zato sem revijo ocenil z "Lahko bi bila boljša". Lp!
 
Top