KaraK

Status
Not open for further replies.

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Torak sm js..
In nisem preveč srečen..:(
Moje opravičilo. Ko se je zgodil napad, sem bil skbnik računa in sem zato organiziral bunker.

V čast mi je, da sva se spoznala. Tole vojno je treba končali in skleniti pravičen mir.

Poklon,

Sv. Bruno
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Naj ti nek povem..
Use bi blo uredu in fajn..sklenili bi mir..
a kaj ko vam ni za zaupat..Ponujali ste nam mir na začetku potem pa ste ponovno udarili..
kaj naj rečem?
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Moram priznati, da sem prav vesel, ker imam občutek, da sem vzpostavil stik s članom vašega plemena, ki je pripravljen poslušati in se pogovoriti o izvoru tega konflikta.

Na zasebno sporočilo ti bom poslal korenspondenco s vašim nekdanjim članom Črtomirjem, s katerim se je začela celotna zgodba.

Preberi in oceni ali je predstava vašega plemena o izviru tega konflikta dovolj premišljena, da lahko še naprej brez kančka dvoma moralno opravičujete napade na pleme KaraK.

Sv. Bruno
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Okej..Lepo use da si mi poslau bom prebral in ti po ZS-ju napisal mnenje..
Ampak ne še danes ampak jutri..ko bom zbran in bom temeljito vse prebrau..

In kot drugo te prosim da ne govori tok vljudno ker ti samo čas jemle..povej si kaj mislš in stisn enter..ne pa pazt kamboš vejcco postavu in kje bo vlka začetnica..


Lp..
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Sv. Bruno je človek ki se ga splača poslušat, ko sem se menil z njim sm ugotovil da ime pleme karak na s3 velikanske možnosti za preboj na vrh in če bi bilo pleme že od prvega dne serverja v igri in se od takrat razvijalo bi bili zelo nevarni sovražniki ali pa odlični zavezniki. Borijo pa se proti V-O-Movcem ki so bili tudi znani po odlični organizaciji ko je še črtomir igral, vendar nevem kaka je sicer sitacija sedaj.

Želim veliko sreče temu plemenu, čeprov smo si na nasprotnih straneh !
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Igralec black king-lord (V-O-M) je včeraj v napadih na KaraK izgubil 10.626 enot in 2 plemiča.

Hvala aljaz9999-u za lepe želje glede plemena KaraK. Potrudili se bomo po najboljših močeh, da bomo bodisi zelo nevarni nasprotniki bodisi odlični zavezniki.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top