Karta

DeletedUser

Guest
Zakaj meni na noben način noče odpreti karte?

Pozdravljeni

Če potrebujete pomoč, boste morali napisati bistveno več podatkov, kot naprimer:
- Kdaj vam ne odpre karte
- kako jo poskušate odpreti
- kaj vam napiše računalnik (katero napako javi)
- kaj se zgodi, ko poskusite odpreti karto...

nasploh vse, kar bi pomagalo razumet vašo težavo in poiskat pravi odgovor

Lep dan
 

DeletedUser

Guest
Učeraj sem se prjavil gor na vojno plemen in sem bil v šoli in je vse delal normalno. Ko pa sem pršu domu pa mi ni več hotlo odret karte. kliknem na Karta in se nč ne zgodi. Sam nalaga ampak ne naloži do konca. Ne javi mi nobene napake ampak samo nalaga stran.
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Poskusite izbrisati piškotke v vašem brskalniku. Če vam še vedno ne deluje poskusite zamenjati brskalnik. Priporočam najnovejše različice Opere, Firefoxa ali Chroma.
 

DeletedUser

Guest
Sem zbrisal piškotke in probal na Firefoxsi ali Chromi in mi še vedno ne dela.
 

DeletedUser

Guest
Tut na operi mi ne dela. Probal sem tut na explore-ji pa mi tut ne dela.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni,
tovrstne težave se navadno odpravijo "same". Zelo verjetno gre tukaj za težavo na vaši strani, na katero mi nimamo vpliva.

Najprej se odjavite iz računa in pojdite po tem seznamu ter sproti preverjajte, ali se je stanje izboljšalo:
1. pobrišite piškotke (če ne znate, lahko najdete navodila tukaj)
2. pobrišite cache (če ne znate, lahko najdete navodila tukaj)
4. preizkus z drugim brskalnikom (preverite, če imate posodobljen brskalnik)
5. ponastavitev internetne povezave (prekinite povezavo z omrežjem, ter se ponovno povežite)
6. izklopite in ponovno vklopite usmerjevalnik (router)
7. preverite težave z računalnikom (okužen računalnik, zelo star in počasen rač...)

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
1.Sem naredu
2.sem naredu
4. Sem probal z 4. brskalniki posodobljenimi na zadnjo verzijo
5. Sem naredu
6. nimam ga
7. pred 1 tednom resetiran računalnik
Pozabu si 3. napisat.
Pa še vedno ne dela.

Mam pa Mobitelov internet prek USB-ja ker sem bolj na odročnem kraju. Je možno da je v tem problem?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Probate lahko še označiti "Preprosta karta: Onemogoči vlečenje karte in skočna okna " pod nastavitvami.

Lahko pošljete še zaslonsko sliko težave? In kako vam ne naloži karte? Se stran naloži, vendar brez karte?
 

DeletedUser

Guest
In kaka napaka na moji strani bi lahk bla. Sem skus na istem brskalniki, istem računalniki in na istem omrežji.
 
Top