Katero pleme bo prvo izginilo...

Katero bo prvo izginilo?

  • SHOP

    Votes: 13 24.5%
  • SPQR

    Votes: 10 18.9%
  • Legacy

    Votes: 30 56.6%

  • Total voters
    53
  • Poll closed .

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Za oseben obračune imamo na forumu in v igri "zasebna sporočila". Prosim, da pogovori potekaj preko le teh.
gdo pa si ti da bos meni diktiral,preberi si moje komentarje ki izkljucno govorijo o tej temi dokler spletkar ni skrenil iz teme in ne pametuj več in odpiraj teme na svetu2 kjer igras lp
matjazinho je forum moderator in ima vso pravico te opozoriti. Mislim, da je te zelo lepo opozoril in nespoštovanja ne bom prenašal ne do moderatorja niti do drugih igralcev. matjazinho prav tako uživa mojo 100% podporo kot forum moderator, zato vas še 1x opominjam, da pazite na svoj jezik.

V naslednjih komentarjih se vrnite nazaj na temo. Ne želim nikakršnih komentarjev na moj prispevek. Vse mi lahko sporočite preko zasebnih sporočil.
 

itiito

New Member
Reaction score
0
V kolikor se tvoji komentarji ne navezujejo na temo jih piši na zs, ker delaš samo delo s takimi neumnimi komentarji moderatorju, ki ureja tale forum...

Moderator foruma naj bi tele zadeve urejal ne pa se spuščal na raven tistih, ki žalijo druge.

Brutesque ne čisto možno je imeti tudi 10 računov, daš skupno povezavo in jih igraš le paziti moraš na skupne akcije, napade, surovine, trgovanje itd... Pač sej imaš lahko 10 bratov ne?

Nagovarjenje k goljufanju in usmerjanje k temu. Vsak igralec naj bi imel le en račun, sedaj pa vsi vemo, kako je možno zadevo legalno izkoriščati v svoj prid. Jaz igram sam in tudi pomislil nisem, da bi lahko imel 10 bratov prijavljenih, ko se odpre naslednji svet, jih bom imel 12, kdo pa lahko ve koliko jih imam. Bravo moderator, dej še kaj kakšen nasvet.

Vidim, da tudi moderatorji niso kar so včasih bili ali naj bi bili, sedaj so jim osebne zamere in spletke pomembnejše od samega urejanja foruma.

PS moderator: tema je "katero pleme bo prvo izginilo" in ne bockanje o tvojem početju.

Tema: KATERO PLEME BO PRVO IZGINILO
Glede na to, da se igralci med sabo že kar dobro poznate in večina misli, da bo to Legacy, se pridružujem mnenju.
 

DeletedUser

Guest
Kot vedno pravim:"Držite se teme in ne delat spame!"
A kaj se vidi?
Ma, kot povsod žaljenje, borba za "pravico", kdo ima prav, off topic ipd.
Vse kar bi rabli je povedat:
Prvo pleme bo padlo:
A: SHOP
B: SPQR
C: Legacy
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Se strinjam z Itiitojem, glede na to da ''modreator'' se naj nebi spuščal na raven tistih ki žalijo druge.

Drugače pa pleme SHOP se bo zagotovo zadržalo na vrhu še kar nekaj časa :)
 

DeletedUser

Guest
hmm..js pa ne bi vnaprej pisal, kako se bodo plemena zvrstila..ker je od dejanske totalne vojne še zelo daleč in zdajšnja mnenja so zgolj špekuliranja in prave osnove še ni..vse je odvisno od aktivnega vodstva in sodelovanja igralcev..zmagalo pa bo pleme z izkušenimi igralci..to lahko povem že zdaj..kdor igra ta svet prvič, bo po moje kar hitro popustil pod pritiskom par sto napadov..:)

mene so pa ponoblali..vragci eni;)
 

vuki

Member
Reaction score
0
Mislim da je malo prehitro še kalkulirat kdo od teh plemen bo prvi izginil z scene, vsako od njih ima nekaj dobrih članov ki imajo izkušnje. Po moje bo o tem odločalo katero vodstvo je bolj sposobno in kdo bo naredil prvo napako pri izbiri kakega sovražnika ali zaveznika,..... Mislim da se bodo vsa tri še nekaj časa obdržala na sceni.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Seveda je prehitro komentirat kdo bo zmagal.
Poglejte za primer s1,na začetku plemena OMG, OMG2, Ghetto, 300, Izklop,..
Ta plemena so bila med boljšimi pa so razpadla, tako da približno sliko se bo videlo čez okoli leto, pa še to ni sigurno :)
 

DeletedUser

Guest
veliko plemen se je obrnilo proti SHOP ampak mislim da bodo kar zdržali.
 

DeletedUser

Guest
Smo mal zresili temo?
Drdac se lahko ta tema zapre, saj je Legacy padu pod Top20...
 

DeletedUser

Guest
Legacy NI čisto War če prav piše da so njihovo podpleme poznam politiko obeh plemen... in nikakor ni ista...
 
Top