Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

hilary

Member
Reaction score
0
Malo bi lahko pogledali katero pleme ima več kao (oboževalcev) upam da bo čim več odgovorov ;)
Jaz bi rekel TMP

Lp Hilary ;)
 

DeletedUser

Guest
Malo bi lahko pogledali katero pleme ima več kao (oboževalcev) upam da bo čim več odgovorov ;)
Jaz bi rekel TMP

Lp Hilary ;)

No, jast nisem oboževalec nobenega plemena.. :D

Dvomim, da se bo našel kakšen oboževalec, razen tistih, ki so v plemenu.
 

hilary

Member
Reaction score
0
... nisem mislil (oboževalec) mislil sem da mu je pač pleme fajno ;) omg čist sm zmeden :D
 

DeletedUser

Guest
jaz sem obozevalec!!!!!!!! koga ze? caki da grem nazaj got pogledat, ker me je vrglo na tvoj post, ko sem tam stisnil...
aja TMP ? eh, te pa ne... sami noobi... lol

bistvo je da,... hm... pleme kot tako ne more imeti obozevalcev, mogoce so doloceni ki si zelijo priti v kaksno pleme, vendar, taksni so vedno dvoumni, kajti veste kako pravijo? pravi profesionalec si sele ko si tega vec ne zelis... al nekako tako...

tak da kao top slovensko pleme... ni to - to,....
drugace pa po mojem mnenju, je gx15 dva taksna top plemena opisal pod si5... idi pogledat :)
 

hilary

Member
Reaction score
0
... nisem mislil (oboževalec) mislil sem da mu je pač pleme fajno ;) omg čist sm zmeden :D

ne zastopiš da ne oboževalec pač fajn mi je npr. ni kakšnih noobov no3 ok v KOH tudi ne samo TMP nimajo akademije tako kot je mi Joker$ nebi rabili toda so jo imeli že ko sem prišel v pleme ... zdi se mi da KOH nebi rabili PraET-ovcov na pomoč če so že tako dobri TMP nimajo nobene pomoči čisto sami so šli proti KOH. KOH so pa 1. pa rabijo pomoč PraET-a ki je njihova akademija(no tako so mi rekli). Tako da se mi zdi TMP malo boljšo kot KOH. To sem mislil ;)
 

DeletedUser

Guest
glej jaz cisto razumem kaj hoces povedati...
vendar kot sem rekel, nobenega plemena ne poznam osebno, tak da o njihovem karatkerju ne morem komentirati... lahko povem, da sem slisal da so v obeh plemenih zelo dobri(najboljsi) igralci slo .si VP.
Glede tega kdo ima akademijo in kdo ne... Sam se proti akademijam, vendar se je si1 ze razvil do te meje, da bi znala kaksna akademija tudi uspeti... ceprav to se na .si dogaja redko... vendar...

Kdo je boljsi igralec,... to je dvoumno, kaj ce njihovega(od kateregakoli plemena) vodjo povozi avto, in je to lahko za pleme usodno... Kdo je do sedaj ves pokazal? enako, kajti oba sta tak tak velika da sta se morala oba dokazati da sta prisla tako dalec... res je koh po tockah vecji, vendar... situacija se lahko hitro obrne :)
Moje mnenje je da ne bi moral soditi o boljsem ali bolj izkusenem... (ce bi - bi izbral TMP(please dont hate me now :( )) ampak gre za 2 preprosto zelo mocna plemena, katera bosta pac poskrbela, da bo server malo bolj zanimiv... in to je to... bistvo igre :)
 

DeletedUser

Guest
ne zastopiš da ne oboževalec pač fajn mi je npr. ni kakšnih noobov no3 ok v KOH tudi ne samo TMP nimajo akademije tako kot je mi Joker$ nebi rabili toda so jo imeli že ko sem prišel v pleme ... zdi se mi da KOH nebi rabili PraET-ovcov na pomoč če so že tako dobri TMP nimajo nobene pomoči čisto sami so šli proti KOH. KOH so pa 1. pa rabijo pomoč PraET-a ki je njihova akademija(no tako so mi rekli). Tako da se mi zdi TMP malo boljšo kot KOH. To sem mislil ;)


hilary neveš kakšna je situacija, tako da najbolje da nehaš kar nekaj na slepo govorit... Ta reč se dogaja že zelo dolgo, in vsaka stran samo svoje nabija, kaj je res pa živ bog ne ve. Mogoče bi blo najbolj fajno da vprašaš vodje, pa še to ti bo do plemena do plemena prišla drugačna informacija. Glede akademije, je neuradna, tak da ni kaj flancat tu. Če bi bla uradna bi pisalo na profilu glavnega plemena. V vojni niso čisto sami, kaj pa .Q. (spet kar nekaj v prazno)... Do vojne je pa prišlo zaradi njihove 'politike'... Pa da ne bo spet cel plaz kako kaj ni res pa kako je kdo goljufal... To je vse z moje strani.
 

DeletedUser

Guest
hilary neveš kakšna je situacija, tako da najbolje da nehaš kar nekaj na slepo govorit... Ta reč se dogaja že zelo dolgo, in vsaka stran samo svoje nabija, kaj je res pa živ bog ne ve. Mogoče bi blo najbolj fajno da vprašaš vodje, pa še to ti bo do plemena do plemena prišla drugačna informacija. Glede akademije, je neuradna, tak da ni kaj flancat tu. Če bi bla uradna bi pisalo na profilu glavnega plemena. V vojni niso čisto sami, kaj pa .Q. (spet kar nekaj v prazno)... Do vojne je pa prišlo zaradi njihove 'politike'... Pa da ne bo spet cel plaz kako kaj ni res pa kako je kdo goljufal... To je vse z moje strani.

i beg your pardon, ampak to ni res. Si lahko lepo pogleda vsak v temi JB vs TMP(mislim da je tam) zakaj je prišlo do voje
 

DeletedUser

Guest
i beg your pardon, ampak to ni res. Si lahko lepo pogleda vsak v temi JB vs TMP(mislim da je tam) zakaj je prišlo do voje

Lepo da si me tako prijazno popravil, ampak jaz sem povedal tako kot jaz vidim z mojega stališča. V temi JB vs TMP pa nevem če je ta podatek, no vsaj v prvem postu, poleg nofearovega flancanja.
 

DeletedUser

Guest
Opa, ta je bla moja napaka. Sem mislil za vojno z JB.

za tisto si bi se pa lahko reklo da je politika bila kriva. Natančneje pa lahko kdo drug napiše, jaz nevem čisto vseh razlogov, a vem da je pripomoglo že to, da je JB bil ustanovljen z namenom da bi šli v vojno s TMP.
 

DeletedUser

Guest
za tisto si bi se pa lahko reklo da je politika bila kriva. Natančneje pa lahko kdo drug napiše, jaz nevem čisto vseh razlogov, a vem da je pripomoglo že to, da je JB bil ustanovljen z namenom da bi šli v vojno s TMP.

Točno tako... sej je vse povezano: EoW< ŠB;:: polovica EoW -->ŠB;:: ExEoW iz ŠB -->TMP...

To je vzrok vojne JB- TMP, kar je pa tudi nadaljni povod za KOH - TMP. O podrobnostih pa mislim da vejo vsaj tisti ki to morajo, za naprej ni važno.
 
Status
Not open for further replies.
Top