Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

Flako

Member
Reaction score
0
- Flako ali plemenski zmagovalca itak ne bo, ker tudi koh ima zelo dobre igralce na svoji strani kakor jih ima tmp... Vendar tudi oba plemena imata odvečne igralce
- ampak prej bo prišlo do kakega merga v neko tretje pleme in noblanje odvečnih igralcev, da se pride do zaključka serverja. ;)

Zakaj to izjavo razumem, kot priznanje, da ste v vojno zraven potegnili manjša plemena, samo za to, da odvrnete pozornost od sebe in da se "znebite" po tvojih besedah "odvečnih" igralcev?

Pa saj vseeno, vendar to mi potrjuje to, kar sem napisal odzgoraj. Lahkozačneš šteti dneve, predno bodo "manjsa" plemena ugotovila, da so "žive/premične" tarče in takrat se lahko KOH pazi :sekira::sekira::sekira::sekira::sekira::sekira:


Da ne boš rekel, da sva off topic, sem sam dal glas za koh. Presenečeni je tako? :D

Presenečen? Šokiran, sem mislil da bos glasoval za TMP...:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Mislim da lahko verjamem Mitji na besedo, bolj kot pa tebi.

Jaz pa tebi vse verjamem. Sem tvoj fan n1. ;) Lol...


Seveda ko pa je taka znanost najti nekoga da bo prevzel acc

Znanost ni najti, vprašanje je pa če ste ;) Me niti najmanj ne zanima.. .:D


Da motiš se.

A sem te užalil? :eek: S čim pa prilepi... :p


Flako vedel sem, da boste šokirani ;) Saj tudi sam sem bil, ko sem videl kaj sem storil :D


Sobota je fanj se imejte ;) Treba it kakega spit ne da se mi z ubijalcem razpravljati. Itak ima prav jaz se pač motim. ;)
Ajde.
 

DeletedUser

Guest
A sem te užalil? :eek: S čim pa prilepi... :p

Mislim da bi fajn bilo če bi vedel na kateri del svojega posta sploh vprašanje naslavljaš, ker zdaj si ravno dokazal da nekaj tja v tri dni pišeš. Vprašenje tvoje je bilo, če se motiš da ne kažeš slabega vedenja in moj odgovor je da se motiš. Ker ga kažeš(Norčevanje je slabo vedenje).

Drugače pa verjamem da te v resnici na vso moč vleče da bi vedel če smo našli novega lastnika ali ne.

In mislim da nikogar ne zanima za koga si glasoval.
 

DeletedUser

Guest
TMP ima več kvalitetnih igralcev kot KOH in zavezniki.V KOHU je pa več igralcev in če bi se organizirali bi jim šlo (še) bolje. (s tem mislim prevsem da bi s severa pošiljali pomoč na jug)Navijam za TMP, ker jih je manj :)

lp
 

DeletedUser

Guest
Moj prvi post (posledica provokacij)

Ljudje mislim da je zdej dovolj blatenja in vseh podobnih provokacij! Nekateri pišejo po forumu, pa sploh ne vedo o čem govorijo. Večina vas piše kar tako nekej v tri krasne. Predvsem pa v vsakem drugem komentarju zasledim blatenje KOH-a brez kakršnegakoli razloga! Je z vami ljudje vse v redu?:rolleyes:

Davor če že drži tvoja starost si me zelo razočaral, saj sem mislil, da imaš malo bolj polno glavo (sej ne pravim, da nimaš polne, vedar je po mojem mnenju napolnjena s slamo) :p
Pa hvala davor da si me blokeral, saj bi te v drugem primeru blokeral sam! (sam veš kje)
Drugače pa kot sem ti že velikokrat napisal nehaj blatit in raje najprej očisti svoj predpražnik, saj opažam da je zelo umazan!

Mi gre pa prav na smeh ko TMP z žaljenjem in provokacijami predvsem pa lažmi na svojo stran potegne takšne kot je hilary (sem si ga mislu za kosilo privoščit; vendar če smo realni se ne bi do sitega najedel) :D

PS. S tem se ni začela moja kariera komenteranja po forumu, kot jo ima davor...le dovolj mi je vseh laži!

Infra
 

DeletedUser

Guest
Moj prvi post (posledica provokacij)


Mi gre pa prav na smeh ko TMP z žaljenjem in provokacijami predvsem pa lažmi na svojo stran potegne takšne kot je hilary (sem si ga mislu za kosilo privoščit; vendar če smo realni se ne bi do sitega najedel) :D


Infra

Prosim povej mi nekaj LAŽI,ker jaz nisem na tekočem s tem ,tako ko ti :p

Provokacije in kakšno žalitev ni težko najti ,a LAŽI jaz tukaj nisem sposoben videti
 

DeletedUser

Guest
ojla!..dajte raje skupaj spravit pravo akcijo in zavzemite kaj za spremembo od mene;)

zahvaljujoč kohu, jb-u in praet-u sem pridobil prek 18 mio ODD v dveh dneh, zavzeli pa niste nič..upam, da se je splačalo..sicer pa sem mislil, da že veste, da na tux-u igra drug igralec, ki je prav tak noob kot je bil prejšnji igralec;)

no vseeno, hvala za dvig mojega ODD:) škoda edino, da me je atasmrk prehitel..baraba;)
 

hilary

Member
Reaction score
0
Moj prvi post (posledica provokacij)

Ljudje mislim da je zdej dovolj blatenja in vseh podobnih provokacij! Nekateri pišejo po forumu, pa sploh ne vedo o čem govorijo. Večina vas piše kar tako nekej v tri krasne. Predvsem pa v vsakem drugem komentarju zasledim blatenje KOH-a brez kakršnegakoli razloga! Je z vami ljudje vse v redu?:rolleyes:

Davor če že drži tvoja starost si me zelo razočaral, saj sem mislil, da imaš malo bolj polno glavo (sej ne pravim, da nimaš polne, vedar je po mojem mnenju napolnjena s slamo) :p
Pa hvala davor da si me blokeral, saj bi te v drugem primeru blokeral sam! (sam veš kje)
Drugače pa kot sem ti že velikokrat napisal nehaj blatit in raje najprej očisti svoj predpražnik, saj opažam da je zelo umazan!

Mi gre pa prav na smeh ko TMP z žaljenjem in provokacijami predvsem pa lažmi na svojo stran potegne takšne kot je hilary (sem si ga mislu za kosilo privoščit; vendar če smo realni se ne bi do sitega najedel) :D

PS. S tem se ni začela moja kariera komenteranja po forumu, kot jo ima davor...le dovolj mi je vseh laži!

Infra

pa niso me potegnali na svojo stran pač navijam za TMP je to kaj takšnega?
 

DeletedUser

Guest
Prosim povej mi nekaj LAŽI,ker jaz nisem na tekočem s tem ,tako ko ti :p

Provokacije in kakšno žalitev ni težko najti ,a LAŽI jaz tukaj nisem sposoben videti


Nikcola, če bereš forum še ne pomeni, da si na tekočem, tukaj je itak 99% sranja in nakladanja in 1% resnice ;).
Tistih par mesecev ko si živel na s1, te niti slučajno ne naredi vsevednega kot je ubijalec, on je posebna sorta veš :) (bolana sorta).

Lep večer še naprej :)
 

DeletedUser

Guest
Nikcola, če bereš forum še ne pomeni, da si na tekočem, tukaj je itak 99% sranja in nakladanja in 1% resnice ;).
Tistih par mesecev ko si živel na s1, te niti slučajno ne naredi vsevednega kot je ubijalec, on je posebna sorta veš :) (bolana sorta).

Lep večer še naprej :)

Žal te moram razočarat,ker svet 1 še igram :D mogoče res z 30 000 točkami ,a se pobiram. Ja saj zato pa sprašujem:D da ugotovim resnico. Ja težko je bit taka posebna sorta kakršna je ubijalec :rolleyes:

PS. KOH ni treba bit razočaran ,če hilary ni na vaši strani :)
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Žal te moram razočarat,ker svet 1 še igram :D mogoče res z 30 000 točkami ,a se pobiram. Ja saj zato pa sprašujem:D da ugotovim resnico. Ja težko je bit taka posebna sorta kakršna je ubijalec :rolleyes:

Veš ubijalec je čist kul (dokler ne odpre ust) :D hec ubijalec... ti kar lepo komentiraj saj nekaj kar drži te forume žive ;)
 

DeletedUser

Guest
Veš ubijalec je čist kul (dokler ne odpre ust) :D hec ubijalec... ti kar lepo komentiraj saj nekaj kar drži te forume žive ;)

morm te popravt ,ubijalec je najbelj kul,jst ga obožujem ,vse ve :rolleyes:
dokler ne bo prišel na forum in me napenu,tko kot vse
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
te niti slučajno ne naredi vsevednega kot je ubijalec, on je posebna sorta veš :) (bolana sorta).

To pa je resnično že žalostno!
Toliko žaljenja, in vsega.

Glejte, Pač eni so na eni strani, drugi na drugi. Provukacija je del igre, in jo podpiram, vendar odkrito me boli ko gledam žaljenje,.
Predvidevam da sem edini/eden izmed redkih, ki je šel po skypu vprašat lastnega vodjo, če on laže, torej razumite, da jaz se ne trudim pljuvati po ostalih ampak, pač nekaj je provukacija, nekaj je osebnega mnenja glede določenih situacij, vendar, to kar počnete določeni je daleč preko meje.
Vsi vi bi se morali zamisliti, jaz igram iz užitka, in tudi vi vsi bi morali.

Drugače pa še vedno, TMP je boljši in TMP vodi in TMP bo zmagal vojno!:sekira::sekira::sekira::sekira::sekira::sekira::sekira::sekira::sekira:
 

DeletedUser

Guest
Toliko žaljenja, in vsega.

To je pač Salah style. Ne zna povedat kaj pametnega in žali vse povprek...

Imaš na eni strani zajebancijo (ki je fajn da je) po drugi pa žaljenje. Lep primer žaljenja na forumu so igralci Salah, MUNGO, gumica68. Se opravičujem, če sem kakšnega izpustil.
 

DeletedUser

Guest
Ker očitno kljub temu, da naj bi bili vsi tukaj nadpovreprečno intelegentni, ne morete obdržati teme na nivoju normalnega človeškega komuniciranja, je tema do nadaljenega zaprta.

Lep Pozdrav,
Flaniger
forum moderator
 
Status
Not open for further replies.
Top