Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja to je namerno, da nam mal fore pustijo da nebi nehali. Nič druzga. Ker drugače bi nas prelahko pa prehitro, pa si morejo sami mal igro 'pozanimivit' ;)

Vidiš na to pa nisem niti pomislil ;)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
kak ste bedni na totem forumu, sploh več nem gledo gor ko sami debili visite tu gor pa neke v prazno glumite. debili eni.

ajde grobi, briši pa blokiraj. boli me kurac za toti bedn forum.
 

hilary

Member
Reaction score
0
kak ste bedni na totem forumu, sploh več nem gledo gor ko sami debili visite tu gor pa neke v prazno glumite. debili eni.

ajde grobi, briši pa blokiraj. boli me kurac za toti bedn forum.


ajde grobi, briši pa blokiraj prej te bo pomoje banu za takšne žaljivke še jaz ne žalim tako!
 

DeletedUser

Guest
kak ste bedni na totem forumu, sploh več nem gledo gor ko sami debili visite tu gor pa neke v prazno glumite. debili eni.

ajde grobi, briši pa blokiraj. boli me kurac za toti bedn forum.

bi lahko malo natancneje opredelil zakaj smo bedni in debili? ali to samo zato reces, ker te mama ni imela dovolj rada, in se sedaj izzivljas nad ostalimi?
malo vec tolerance, kulture in bo.. vrjemi
glede bednih izjav...
saj jaz nimam osebno nic proti nobenemu... samo pac provukacija malo pozivi igro... ce je ze sovrazniki nena... hehe
 

DeletedUser

Guest
ajde grobi, briši pa blokiraj prej te bo pomoje banu za takšne žaljivke še jaz ne žalim tako!

Ajd, hilary ne pametuj, nekej se greš pametnega si pa en zelenec, ki samo nekej bluzi. Ko bi bil star 10 let.

Je pa res vsaka tema takoj offtopic, z mojimi komentarji vred xD
 

hilary

Member
Reaction score
0
Ajd, hilary ne pametuj, nekej se greš pametnega si pa en zelenec, ki samo nekej bluzi. Ko bi bil star 10 let.

Je pa res vsaka tema takoj offtopic, z mojimi komentarji vred xD

Ne pametujem samo povem mu da FUL žali
pa nisem zelenc
Je pa res vsaka tema takoj offtopic
hvala ker si priznal
 

DeletedUser

Guest
Ne pametujem samo povem mu da FUL žali
pa nisem zelenc
Je pa res vsaka tema takoj offtopic
hvala ker si priznal

Ne me smejat xD
Misliš da ne ve sam da žali?
Si zelenec, maš 90k točk, ko sem te enkrat napadel, si takoj jokal. :rolleyes:

Konec, raj nebom več spamu na to temo :D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Če ne želite, da se tema zaklene, vam svetujem, da dvignete nivo komunikacije in se vrnete na rdečo nit teme. Moderiranje foruma pa lahko prepustite moderatorjem.

Lep pozdrav,
Grobi
forum administrator
 

DeletedUser

Guest
Tmp ima neki višji standart od koha in njenih zaveznic, ampak ima preveč igralcev ki imajo 3+ fronte...
 

Flako

Member
Reaction score
0
ne vem zakaj tako noro glasujete za tmp,če bo zmagal koh.

Oprosti domen, nisem vedel da igraš na si1 in da poznaš situacijo tako dobro.
Saj če ne bodo oni zmogli, bodo dali vse račune tebi in nas boš ti sam ponoblal vse. :sekira::sekira::sekira::sekira:
 

DeletedUser

Guest
jst mam itak 100 računov na vsakem svetu.

sam kaj če te na vsakem zownajo.:D:devil: Za tvojo informacijo je vojna še daleč od konca, in dokler zadnja vas na katerikoli strani ne pade vojne ne bo konec.
 

hilary

Member
Reaction score
0
Nisi prav nič drugačen...



Drugače pa... ankete ne bijejo bitk...

Lp

uh hvala saj vem da nisem pp sry za off topic pa prosim da se vrnemo na topic Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?
plz

(to bi lahko bila tema o meni :D:D::D:D::D)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
glejte...ajz se strinjam s Tribuno-m,ankete pač ne bijejo bitk...naj se sčasoma pokaže,kako bo,kdo je boljši...ja,vrnimo se nazaj k temi,o kateri naj bi tukaj govorili...nehajmo se že kregati,vedno bodo nasprotja med ljudmi...sploh pri tovrstni igricah...so pripadniki te,te,te...strani!TAKO JE BILO,JE IN BO!
Lep dan usem :D
 

maribor83

New Member
Reaction score
0
Ne me smejat xD
Misliš da ne ve sam da žali?
Si zelenec, maš 90k točk, ko sem te enkrat napadel, si takoj jokal. :rolleyes:

Konec, raj nebom več spamu na to temo :D

Vitez12 očitno hillary profi proti tebi glede na to da ma 90k pik ti pa samo 28K
 

maribor83

New Member
Reaction score
0
najbolši izgovor je da rečeš da si jih prepusto ja .... rajše priznaj da so te napadali igralci 90k+ pa je ziher bil dovol vlki razlog za prenehanje :D
 
Status
Not open for further replies.
Top