Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

maribor83

New Member
Reaction score
0
farma ostane farma, najdi se v tem .... vtikam se tolko kolko se ti vtikaš v nekaj kaj se te ne tiče
 

DeletedUser

Guest
no comment, kako so nekateri pritegnjeni + na tem svetu nisem bil nikoli farma, če bi znal pogledat sem mel kar nekej točk... pa ne pametuj... glede vtikanja pa raje tiho bodi

točk si mel ja, vosjke pa bolj bogo saj ti je šepalo že ko so te EOW napadali, seveda jim je mungo pomagal ko ti je pravil da so na tebe samo fake poslali, na njega pa gredo sami pravi:rolleyes: In še in še bi se dalo razpravljat o takih in podobnih stvareh.
 

DeletedUser

Guest
Oh, še ti. Okrog EoW, takrat sem se šele začel učit igrat, farma nisem bil nikoli. Tut name je kak napada priletel, ziher več kot nate. Ampak mam vas že dost provokatorjev, samo da ljudi zajebavate. Prav dopolnjuješ TMP.
Nevem zakaj sem se sploh odzval na vaše bedne provokacije. Komentarji grejo v bris vi si pa zapišite še eno namišljeno provokatorsko zmago, pa ko vas j... Saj mate itak zmeraj prav.

EDIT: Ubijalc, nič neveš o meni, kar je blo po forumu, to pa še zdaleč ni to, tako da raje ... Jaz ne govorim o nikomer ničesar ker nisem ziher, za Hilary sem bil ziher, enkrat en nuk pa ko pridem nazaj 20 sporočil nabitih. Ampak ne mislim se več z vami prerekat, k mislite da vse veste, pa sori če sem koga užalil, samo večina vas je takih

Hint: če bi meni en rekel da dopolnjujem TMP bi bila to zame žalitev.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Oh, še ti. Okrog EoW, takrat sem se šele začel učit igrat, farma nisem bil nikoli. Tut name je kak napada priletel, ziher več kot nate. Ampak mam vas že dost provokatorjev, samo da ljudi zajebavate. Prav dopolnjuješ TMP.
Nevem zakaj sem se sploh odzval na vaše bedne provokacije. Komentarji grejo v bris vi si pa zapišite še eno namišljeno provokatorsko zmago, pa ko vas j... Saj mate itak zmeraj prav

hvala lepa, to je zamene kompliment. Jaz sem samo odgovoril na tvoj post mariboru da neve o tebi nič, jaz pa vem več kot zadost.

EDIT:provokacijo mešaš z preteklostjo,ki se je dejansko zgodila.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
EDIT: Ubijalc, nič neveš o meni, kar je blo po forumu, to pa še zdaleč ni to, tako da raje ... Jaz ne govorim o nikomer ničesar ker nisem ziher.

Hint: če bi meni en rekel da dopolnjujem TMP bi bila to zame žalitev.

To si ti misliš, drugače pa ti čisto dopolnjuješ JB, ignornce is blis. Eden bolj ignoranten od drugega.
 

DeletedUser

Guest
To si ti misliš, drugače pa ti čisto dopolnjuješ JB, ignornce is blis. Eden bolj ignoranten od drugega.

kaj pa boš s takimi bedniki, naj se na vsako vašo provokacijo odzovemo??? Tisti ki so vredni besede bodo že vedli kako je v resnici - samo da te razsvetlim. Zdaj pa adijo pa uživaj v svojih blodnjah :p

Aja pa JB je zakon ;)
 

maribor83

New Member
Reaction score
0
ej matjazinho a ni delo moderatora da je napristranski??? zakaj pol miriš samo ene ne pa vseh ko še kaj hujšega napišejo??! sramota kaki moderatori tu delajo!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ej matjazinho a ni delo moderatora da je napristranski??? zakaj pol miriš samo ene ne pa vseh ko še kaj hujšega napišejo??! sramota kaki moderatori tu delajo!!!!!!!!!!!!!!!

A zato ker resnica boli B Nima nobene pravice mirit kogarkoli v tem forumu, saj je tu le navaden uporabnik in nima pravice moderirat.

@Matjazhino prvo vaše poglej pa še sam sebe in potem pridi nazaj pa še mi 1X reči isto če upaš, pravtako si prosim navabi slovar da boš vedel kaj je žaljenje drugič(laho tudi na internetu poiščeš).

Pa da gremo nazaj na temo za zdaj zgleda da jih več drži z TMPjem,zgleda da le KOHovci niso tako priljubljeni kot si mislijo.
 
Last edited by a moderator:

hilary

Member
Reaction score
0
ja haha to niso hoteli izdati ninji ker jih bi potem uničil pa so to naskrivaj naredili :D so še KOH potegnili zraven TMP-ja :D (joke al)
 

DeletedUser

Guest
ej matjazinho a ni delo moderatora da je napristranski??? zakaj pol miriš samo ene ne pa vseh ko še kaj hujšega napišejo??! sramota kaki moderatori tu delajo!!!!!!!!!!!!!!!

Kdo si sploh ti? Moje mnenje ne vpliva na igro, sem forum moderator. Ubijalca sem opozoril ker s tem, ko žali jb žali mene, če bo žalil viteza ni to moja zadeva in me ne zanima, dokler bo pa jb pa bom komentiral kolikor mi paše.



A zato ker resnica boli B Nima nobene pravice mirit kogarkoli v tem forumu, saj je tu le navaden uporabnik in nima pravice moderirat.

@Matjazhino prvo vaše poglej pa še sam sebe in potem pridi nazaj pa še mi 1X reči isto če upaš, pravtako si prosim navabi slovar da boš vedel kaj je žaljenje drugič(laho tudi na internetu poiščeš).

Pa da gremo nazaj na temo za zdaj zgleda da jih več drži z TMPjem,zgleda da le KOHovci niso tako priljubljeni kot si mislijo.



Ubijalec ignorant je žaljitev. Je sicer beseda, ki se uporablja v vsakdanu. Vendar če nekoga imaš za ignoranta pomeni, da je to zate nevedna, omejena oseba... Na kratko povedano na lepši način nekoga užališ z besedo ignorant. Lahko bi pa jo zamenjal z katero koli drugo, ki je smatrana za kletvico oziroma žaljivko in ima isti ali podoben pomen. Tako, da oglej si slovar ti bo pomagal.

p.s.: Ti pa vse veš. Mam lahko tvoj avtogram? ;)

Kar se tiče priljubljenosti je vseeno kdo zmaga. Saj tle se gre samo na zmago neglede na sredstva (popoln dokaz tmp-ja)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kdo si sploh ti? Moje mnenje ne vpliva na igro, sem forum moderator. Ubijalca sem opozoril ker s tem, ko žali jb žali mene, če bo žalil viteza ni to moja zadeva in me ne zanima, dokler bo pa jb pa bom komentiral kolikor mi paše.
kot sem rekel drži se pravil, ti nisi moderator tega foruma in tako nimaš nobene pravice opozarjat kogarkoli. A se temu ne reče nadomeščanje moderatorja?

Kar se tiče priljubljenosti je vseeno kdo zmaga. Saj tle se gre samo na zmago neglede na sredstva (popoln dokaz KOH-a)
sem popravil namesto tebe.

Pa da vidimo:
KOH supporta Praet, ki so bili v vojni z TMP, zavezniki z obema a se odločijo da ker jim je TMP prevelika grožnja in še nimajo poguma da bi odkrito vojno napovedali bodo jim na skrivaj pošiljali okrepitve,
KOH rekrutira vsakega nooba ki je kdaj bil na si1 in sovraži TMP,
KOHovci se poslužujejo igranja večih računov
itd.
A ni to lep in neizpodbiten dokat da igrate na zmago ne glede na sredstva?

PS: Kako dolgo preden bo še katero pleme propadlo zarad tebe?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
saj glih to da si forum moderator je dovol žalostno ja .....

si se mogel ti prijavit pa bi lahko ti bil ne? Kdo pa bi mogel biti namesto mene? ;) Ti? :p


Ubijalec ne vem načrtujem konec jb-ja. Tako, da lahko kar hitro razpade... Zaradi mene je razpadel EoW, pa takrat mi je vsaj delovalo, da te niti najmanj ni motilo, da je razpadel... Al si bil res izdajalec kot so pravili mungo itd..? ;)))) Pa ti preveč ni odgovarjal razpad.. haha.:)

In boš rekel, da vi vsi igrate en račun? Že vaše vodstvo je kupilo račun no naredilo izmenjavo pp pik na računu od xmigx torej tudi pri vas se igra po 2 računa, najmanj ;)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec ne vem načrtujem konec jb-ja. Tako, da lahko kar hitro razpade... Zaradi mene je razpadel EoW, pa takrat mi je vsaj delovalo, da te niti najmanj ni motilo, da je razpadel... Al si bil res izdajalec kot so pravili mungo itd..? ;)))) Pa ti preveč ni odgovarjal razpad.. haha.:)
seveda sem bil izdajalec /sarkazem Mislim poleg bumbarja sem vložil največ truda v pleme, in mugo & co me seveda gredo obtožit da sem izjdajalec. Če bi bil izdajalec ne bi toliko truda vložil v pleme. Ampak Mungo & co seveda nemorejo vedet kolko truda sma z bumbarjem vložila v pleme, ker so seveda bili preveč zaposleni z pritoževanjem namesto da bi pomagali, ah da ne pozabim bili so tudi prezaposleni z razdiranjem plemena.

In boš rekel, da vi vsi igrate en račun? Že vaše vodstvo je kupilo račun no naredilo izmenjavo pp pik na računu od xmigx torej tudi pri vas se igra po 2 računa, najmanj ;)

Jaz sam za sebe vem da igram samo 1n račun, drugi pa tudi vedo za sebe če igrajo ali ne. In zamenjava pp ni enaka kot če kupiš račun in se mi zdi tudi pošteno(seveda je to beseda, ki je vi v KOHu ne poznate).

PS: A naj nebi ti kot moderator moral bit vzgled ostalim članom?:rolleyes:

EDIT:Sem pozabil omenit v prejšnjem postu, kako kdo lahko žali tebe, če žali JB ko pa si pobral šila in kopita v KOH, ko so ti račun ponudili. Ali priznaš da igraš 2računa?
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Pa da gremo nazaj na temo za zdaj zgleda da jih več drži z TMPjem,zgleda da le KOHovci niso tako priljubljeni kot si mislijo.

Tukaj te bom dopolnil in izrazil svoje mnenje :cool::cool::cool:

Dejstvo je, da na začetku, je bila to res vojna vseh vojn na slovenskih serverjih, vendar takrat je bilo za TMP pomembno. da se ne prestraši.
Kajti sedaj, ko so se čustva in začetna pričakovanja malo "ohladila" se je prikazalo realno stanje.
KOH&co. so po točkah zelo močni, in tudi dosti bolj številčni ter dosti bolj "vse" VENDAR pozabili so na 1 stvar, in le to stvar imaš tudi ti, Matjazinho napisano v svojem podpisu - "Če ostaneš zvest svojemu srcu, tudi če ti ga iztrgajo, boš zmagal.".
Saj ne rečem, KOH ne bo kar tako padel, vendar ostala manjša plemena na jugu, bodo hitro začela izgubljati člane (določeni bodo ponoblani, določeni bodo preprosto nehali, in takrat več neboste imeli dovolj ljudi, da bi vse sittali, in še izgubljali zraven. Kaj se bo zgodilo? Brani se "matično pleme" torej KOH,...) Posledica bo, da bodo to določeni KOHu zelo zamerili, ampak dobro, če rečemo , da to ni pomembno (?), takrat bosta imela KOH in TMP bitko 1 na ena, in ker se bo marsikdo zavedal, kaj je že TMPju uspelo, ga bo postalo strah in... To bo ponovno zelo močan udarec za KOH.
V TMPju je res da smo proti vam "mali", imamo čudne člane /aka. me and the killer (no hard feelings :p)
vendar držali smo skupaj in borili smo se z ramo ob rami, ter predvsem bistvo da smo združeni premogli kr nekaj znanja o igri, zato vrjamem, da na koncu vseh koncev, ali bo zmagovalec TMP ali pa zmagovalca ne bo,... Kajti v tej vojni TMP ne more izgubit.

Moje mnenje vsaj.
Lp,
Flako aka. Plemenski/TMP

EDIT:
Pa to kar počneta je off topic, hm... Še nikoli nisem prijavil moderatorja? ah, saj ne bom, vendar se malo umirita, saj imata zs nabiralnik
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
seveda sem bil izdajalec /sarkazem Mislim poleg bumbarja sem vložil največ truda v pleme, in mugo & co me seveda gredo obtožit da sem izjdajalec. Če bi bil izdajalec ne bi toliko truda vložil v pleme. Ampak Mungo & co seveda nemorejo vedet kolko truda sma z bumbarjem vložila v pleme, ker so seveda bili preveč zaposleni z pritoževanjem namesto da bi pomagali, ah da ne pozabim bili so tudi prezaposleni z razdiranjem plemena.



Jaz sam za sebe vem da igram samo 1n račun, drugi pa tudi vedo za sebe če igrajo ali ne. In zamenjava pp ni enaka kot če kupiš račun in se mi zdi tudi pošteno(seveda je to beseda, ki je vi v KOHu ne poznate).

PS: A naj nebi ti kot moderator moral bit vzgled ostalim članom?:rolleyes:

No torej ne moreš obtoževati kohovcev, da igrajo 5 računov, če ne veš... ;) Lahko nekdo nekoga vleče okoli nosa, ko reče, da igra 3 račune dokler ne vidiš z lastnimi očmi tega ne moreš vedeti.
Saj sem se popravil v mojem postu samo brisati se mi ni dalo za nazaj in sem pustil kot je bilo. To nisem rekel, da ni pošteno le, da nekdo od vas očitno igra dva računa, če ga je kupil član vodstva... ;)

Ps: Res je, sem zato morda bil žaljiv do tebe? Ne. Sem morda kogarkoli žalil? Ne. Zgolj repliciram na tvoje poste in mislim, da z njimi ne kažem nobenega slabega vedenja, ki bi bil za slab vzgled ostalim. ;) Al se motim?? :confused:



Flako ali plemenski zmagovalca itak ne bo, ker tudi koh ima zelo dobre igralce na svoji strani kakor jih ima tmp... Vendar tudi oba plemena imata odvečne igralce ali take ki se enostavno šlepajo, so sittani, se logirajo na 10 dni itd... Če se bo nekomu dalo skrbeti za 20m račun in obenem še sittati enega takega in pošiljati napade ali ga braniti svaka mu čast ampak prej bo prišlo do kakega merga v neko tretje pleme in noblanje odvečnih igralcev, da se pride do zaključka serverja. ;)

Da ne boš rekel, da sva off topic, sem sam dal glas za koh. Presenečeni je tako? :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No torej ne moreš obtoževati kohovcev, da igrajo 5 računov, če ne veš... ;) Lahko nekdo nekoga vleče okoli nosa, ko reče, da igra 3 račune dokler ne vidiš z lastnimi očmi tega ne moreš vedeti.
Mislim da lahko verjamem Mitji na besedo, bolj kot pa tebi.

Saj sem se popravil v mojem postu samo brisati se mi ni dalo za nazaj in sem pustil kot je bilo. To nisem rekel, da ni pošteno le, da nekdo od vas očitno igra dva računa, če ga je kupil član vodstva... ;)
Seveda ko pa je taka znanost najti nekoga da bo prevzel acc

Ps: Res je, sem zato morda bil žaljiv do tebe? Ne. Sem morda kogarkoli žalil? Ne. Zgolj repliciram na tvoje poste in mislim, da z njimi ne kažem nobenega slabega vedenja, ki bi bil za slab vzgled ostalim. ;) Al se motim?? :confused:

Da motiš se.
 
Status
Not open for further replies.
Top