ki mam lopato?!????????!!!!!!!!!!

DeletedUser

Guest
ki mate lopate pubeci... namesto vojne plemen se gremo spilat v peskovnik z onimi malimi vojacki...
jaaaaaaaaaaaa
wanna be gangsta!!!!!!!!!!!!!!!
stari mi spila v glavi, vsaka cast tistemu modu kaj je to spremenil... res... koncno neka popestritev ki osrecuje tudi nas spammerje!
 

DeletedUser

Guest
ne vem ce ves... deny je sosed od sanje grohar... lol... gremo se na njen "peskovnik" spilatttttttt jaaaaaaaaaaaaaaa

se enkrat, dragi modi.. cisto odkrito, resnicno ste mi popestrili bozic... ni blo lepsega darila... vsaj za mene ne
 

DeletedUser

Guest
hahahhahah ........res lepo darilo haha najbolje bi bilo ,da bi bilo to smetišče
 

DeletedUser

Guest
ja... prej sem bil spammer, kaj te zdaj, bom smetar? ja hvala... to je grobijevo skrito sporocilo...
 

DeletedUser

Guest
double post, im untouchable!!!

joj, med tem ko sem jedel, sem ugotovil... kaksen bum je na enkrat bil v peskovniku... joj... tako ze dolgo ni bilo... deny ne ve kaj zamuja... torej ekipa, vidite kako preprosto je poziveti stvari ;)

aja pa rokometas, ni lepo da reportas spammerje, pravi spamerji se ne reportamo med sabo... sicer pa, odlocitev vsakega posameznika
 

d00men

Member
Reaction score
0
ki mate lopate pubeci... namesto vojne plemen se gremo spilat v peskovnik z onimi malimi vojacki...
jaaaaaaaaaaaa
wanna be gangsta!!!!!!!!!!!!!!!
stari mi spila v glavi, vsaka cast tistemu modu kaj je to spremenil... res... koncno neka popestritev ki osrecuje tudi nas spammerje!

ŠE KR SI SPAMER,KVA DELAŠ NOVE TEME?KOKR VEM TEME NI ZAŽELJENO USTVARJAT,ČE NI ZELO PAMETNA,DOBRODOŠLA itd.
 

DeletedUser

Guest
domen, joj... VEN IZ MOJE TEME! in v peskovniku je dovoljeno ustvarjat kakrsne koli teme... drugje ne... ampak v peskovniku pa lahko delamo kar hocem.. in se enkrat VEN IZ MOJE TEME!
 

DeletedUser

Guest
tako se govori gospod vn d00men pa še lopatke nisi prnesu js sm varnostnik v peskovniku
 

DeletedUser

Guest
z stirimi... pa velika vrata more imet... taka da se bom lahko jaz prisel skozi(nisem ravno suh;) ) jaaaaaaaaa
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
ok..
Dej začniva iskat vojake,da bodo branli stolp da ga nebo kak Otroček podru..(npr.d00men;))
 

DeletedUser

Guest
uzivaj v bg.
pa ne zabavat z nasim gradom... mam kmetijo 15, torej 300 milice!
 

DeletedUser

Guest
filkoncow kot prvo, ti bi mi lahko povedal da se poznama... ne pa da to morem izvedet od drugih...
glede lopat, pa... grobi je iz spama naredil "peskovnik" in te pac smo zaceli z lopatami.. .saj poglej si kaj pise... da je za vse dovolj lopatk, itd...
samo vredi je to spremenil... tebi ni vsec? meni je legenda...
 
Top