Kje ste izvedeli za igro Vojna plemen?

Flako

Member
Reaction score
0
No, pa odpiram debato, kje ste izvedeli za igro VP?
Jaz, se spomnim... Uf, takrat sem bil še mlad (rofl) . Skratka, eden prijatelj je začel igrati, in mi je povedal, in sem jaz začel igrati samo z namenom, da njega "zrušim", in sem si mislil, da ga ponoblam, pa neham, ampak... Ni se končalo kot sem predvideval, in sedaj me morete vsi vi prenašat, četudi vam nisem všeč :cool::D . Skratka, kaj pa vi?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ste vedeli, da če povabite prijatelja, in ta doseže cca 500 točk(ne vem točne cifre) vam VP podari 5 dni zastonj premiuma? Ko že omenjate prijatelje, sem se spomnil...
 

DeletedUser

Guest
Za .net se izvedel že kar nekaj let nazaj v osnovni, ko so vsi začeli to špilat. Za slovenski server pa se mi zdi da mi je povedal prijatelj, takrat se je ravnokar odprl svet 3.
 

DeletedUser

Guest
Ste vedeli, da če povabite prijatelja, in ta doseže cca 500 točk(ne vem točne cifre) vam VP podari 5 dni zastonj premiuma? Ko že omenjate prijatelje, sem se spomnil...


Komerciala, komerciala :rolleyes:

Men je pa isohunt torrent tracker vsakič zaspammal z vp reklamo tak, da sem moral probat :)
 

jurejereb

New Member
Reaction score
0
Ste vedeli, da če povabite prijatelja, in ta doseže cca 500 točk(ne vem točne cifre) vam VP podari 5 dni zastonj premiuma? Ko že omenjate prijatelje, sem se spomnil...

sedaj to vem ampak takrat pa tutdi moj prijatelj ni vedel :D:lc::lc::sekira::ram:
 

DeletedUser

Guest
Videl sem mojega sošolca, ko jo je špilu pa me je zanimal in sem probal. Mislim, da je bilo to nekaj časa po odprtju s1.
 

DeletedUser

Guest
na miniclipu sem eno igro igral in sem videl ta prispevek in sem kliknu in začel igrat
 

DeletedUser

Guest
za igro sem zvedel leta 2005 al 2006 ( se ne spomnim več ), preko oglasov se mi zdi :p moj prvi svet je bil s3 na mednarodnem.
 

DeletedUser

Guest
meni je priatelj povedal pa smo pol cel razred igrali,nato so usi nehali razen mene ki mi je uspelo kot noob pridet do 200.000 točk :p,pol sem pa nehal iponovno sem začel igrat zadnjega avgusta 2010,ker mi je bilo dolgčas :D
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
dolga veriga. Prijatel mi je povedal za bitefight (kar neki)pa sm ga hotel razbit tam. Potem sem ob strani videl oglas za kingsage. Malo sem po surfal po googlu za slike ipd. pa se mi je zdel dober. Čez čas pa v mojem plemenu v kingsage (al karkoli je že bilo) je nekdo omenil vojno plemen. Spet se prišel pogledat, kakšna je in sem začel igrat.

Bitefight -> Kingsage -> VP
 

DeletedUser

Guest
za vojno plemen sem slišal oz videl ko sem iskal igrice na netu. naletel sem vp in se odločil da igram
 
Top