Kje ste izvedeli za igro Vojna plemen?

DeletedUser

Guest
Dobil povabilo za "štame.de" od soigralca na Travianer.de (FRP) nekje 2007/08
 

deveti

Member
Reaction score
0
nevem kam nj to napisem ampak se enkrat se bom pritozil cez motorko mogoce mu bo le enkat kaplno kaj dela.
vem da je to obujanje starih tem vendar bom malo ubdil:D
no tko svet 10 vsak tedn ce ne skoraj vsak dan najdemo napake podpore motorke velikokrat pisali odgovori ne jasni nevem zakaj se motorka ne potrudi ce bi se moral saj je on zadolzen za slovensko igro ki izumera... kljub temu se vedno polni zepe, ampak envem zakaj kaj vidi od tega ? mi lahko pomagas motorka das lahko kako odgovor?

vedno so bile komplikacije z nastavitvami igre danes pogledam kake so nastavitve sveta 12 radovednost pac in potem mi razlozite kok se bi na ta svet prijavil ce se navadnih nestavitev nezna motorka par napipsat kaj sele nastimat... primer:

Dragi igralci, prihaja svet 12! Svet ne bo imel cerkve, bodo pa na voljo lokostrelci.

enote:
lokostrelci neaktivno

motorka kaj potem aktivno ali neaktivno? ali en tedn neaktivno drug tedn aktivno?

res prosim da bi naredil posteno in odstopil svoje mesto nekomu ko bi dokaj normalno oz posteno upravljal svoje delo

pricakujem v roku 1 uri zbrisan komentar vendar se vednu u upanju da bo motorka rascistil stvari v sebi....

lp deveti
 

DeletedUser

Guest
Moj prijatelj (stari 58 let) mi je povedal...Pa sem probal zdaj in mi je kar všeč postalo...:)
 

DeletedUser

Guest
Prijatli so mi povedali da je dobra igra, te.pa sem pac moral probat :p
 
Top