Kmetija

DeletedUser

Guest
Mene zanima zakaj ,ne povečate farme z 25000 na 50000 kot imajo kingsage...kjer bi bilo več vojske?
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Že večkrat sem to rekel in še 1x bom rekel.

TribalWars je tribalwars,
kingsage pa kingsage....

Kapiraš?

Lep pozdrav, Uroš
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
res da sta se komaj začela kregati, a vseeno nehajta! onavljam za njem!

TribalWars je tribalwars,
kingsage pa kingsage....

Kapiraš?
 

DeletedUser

Guest
Na forumu je prepovedano oglaševanje drugih iger... sploh pa... uno je kr neki tribalwars rox!
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
če bi bilo 50k, bi lahko imel vojske toliko, da bi izropal dva popolna skladišča.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
pa lih v soboto je bila akcija očistimo sloenijo. dost hecov.

Jaz sem igral kingsang. res da je grafika boljša, a je tukaj veliko realnejše.
 

DeletedUser

Guest
jaz mam tud eno vprašanje glede kmetije...
npr. da dobim 4 napade z plemiči iz ene vasi...pol pa napadem tisto vas z katapulti in zrušim kmetijo do npr.10 stopnje...katapulti pa pridejo prej kot 4 napadi z plemiči...Ali mu vojska umre in se napad zbriše, ali kako?
 

DeletedUser

Guest
vojska ti po takem kot si ti napisal nemore ostat če catsi kmetijo poškodujejo za tolko, saj če bi še vojska not bila je nebi mogli.
 

DeletedUser

Guest
pa če bi ble vasi pune obrambe bi tak tezko zavzel vas npr 15000 sulic 15000 meč pa 15000 lokov pa 5000 delavcev
 

DeletedUser

Guest
pa tudi jaz recem vojna plemen je vojna plemen
kingsage pa je kingsage
 

DeletedUser

Guest
vojska ti po takem kot si ti napisal nemore ostat če catsi kmetijo poškodujejo za tolko, saj če bi še vojska not bila je nebi mogli.

V bistvu so meni porušili kmetijo na 10k popa, mel sem vojske za 24k pa mi je vse ostalo, torej sklepam da ostane enako
 

DeletedUser

Guest
V bistvu so meni porušili kmetijo na 10k popa, mel sem vojske za 24k pa mi je vse ostalo, torej sklepam da ostane enako

kolko je meni znano to ni mogoče, razen če si jo imel zunaj. Če pa je vojska znotraj vasi pa je morala umreti da so catsi lahko naredili škodo. Vojska ne zgine če se kmetija zruši, če je bilo tako mišljeno.
 

DeletedUser

Guest
Škoda zaradi katapultov: Zgradba Kmetija je bila poškodovana in podrta s stopnje 30 na stopnjo 25

Trenutno ko sem že malo nadgradil:
21880/17469

Vojska je bila doma v obrambi
 
Top