Ko noobi napadejo (pNp)

Flako

Member
Reaction score
0
Skratka, lep pozdrav!
Na si7 je bila zadnje dni ena zelo smešna situacija, ki zahteva, da o njej naredim PnP in ga delim z vsemi vami!

Torej zgodba je, da je nekoč si7 igral eden noob, z nickom >gorazdov hram<
[SPOIL]
1.png

[/SPOIL]

In ta noob je imel veliko smisla za humor - z razliko od ostalih igralcev... Začel je vabiti člane drugih plemen v svoje pleme...
[SPOIL]
2.png

[/SPOIL]

Ampak, ta noob se tukaj ni ustavil... Šel je še malo naprej...
[SPOIL]
3.png

[/SPOIL]

In če se zavedamo, da je bil ta igralec sam(ostali člani plemena so kr nekaj, kajti sem jih povabil le, da lahko napovem vojne in so noobi), si lahko predstavljate kako se bodo stvari odvijale naprej!

Ampak vsi ti politični pritiski iz levice in desnice, našega nooba niso ustavili!
Šel je še 1 korak naprej, začel je prijateljstvo ponujati sovražnikom, ki so ga napadali...

[SPOIL]
4.png

[/SPOIL]

In, tudi to še ni bilo vse, ko takšna nebesedna komunikacija ni zalegla, sem se odločil za besedno...
[SPOIL]
5.png

[/SPOIL]

In posledica je bila, da eni so na takšne stvari odreagirali malo pretirano...
[SPOIL]
7.png

[/SPOIL]

Ampak, pustimo takšne, niso vredni naše omembe, raje se osredotočimo na pravo vojno - KO NOOBI NAPADEJO!

Tukaj imate par reportov... Da vidite kaj se je dogajalo v tej hladni vojni - gorazdov hram VS: Prepare for Glory , Scotland The Brave , Braveheart

Na začetku seveda previdno - skavtanje ni odveč!
[SPOIL]
14.png

[/SPOIL]

Potem pa v boj!

[SPOIL]
8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

[/SPOIL]

Ampak, ta noob - gorazdov hram, je ostaj heroj, še več, zaradi vseh teh napadov je dobil sredeče odličje:

[SPOIL]
13.png

[/SPOIL]

Veste kaj pa je ob vsem tem najbolj žalostno? da ne grem čez 300 točk, torej, sem premali in se me ne splača noblat in sem premočen in se me nesplača farmat(milica+lastna vojska) . Torej, če bi hotel, bi vas lahko v nedogled zabaval... Ampak ok, vsaj potrudili ste se...
Sedaj pa pomislite! Na začetku je vojska zelo pomembna, za farmanje in razvoj, koliko vojske ste vi spucali na meni in od tega ni bilo nobenega efekta... Smešno!


Lep večer še naprej in flako vas ima vse rad! (Razen big bossa, njemu smrdijo noge...) :cool:
 

DeletedUser

Guest
Kaj te lažeš, ti nas vse sovražiš ;) Ti nepoznaš pomena besede rad :D

Drugače pa ti moram povedat da se mi oni smilijo, ko so te morali prenašat.

PS: Tvoj smisel za humor je čuden :O
 

Flako

Member
Reaction score
0
Moj smisel za humor čuden? To sem naredil kot projekt poživitve foruma, ker je bilo zadnje dni vse mrtvo... Veš kako dolgo sem se zabaval , da sem naredil 1300 Sulic, da me potem v 1 dnevu z obrambo premagajo! Hahaha, jaz sem zraven umiral od smeha... Hahahaha
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
on se je trudo nato si ga sprovociro ti je mal kletvice napisau pa si ga še prijavil ti si pravi borec za resnico ahaha
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vem ja... Zdaj me mogoče razumete, vi mene vsak dan provucirate, itd, pa vas ne smem poslati k vragu, ampak moram biti tiho... Včasih je bolje, če bi bili tudi vi tiho... ;)
 

DeletedUser

Guest
Moj smisel za humor čuden? To sem naredil kot projekt poživitve foruma, ker je bilo zadnje dni vse mrtvo... Veš kako dolgo sem se zabaval , da sem naredil 1300 Sulic, da me potem v 1 dnevu z obrambo premagajo! Hahaha, jaz sem zraven umiral od smeha... Hahahaha

kaj te lažeš, zadnje dni je ravno blo glasno.
 

DeletedUser

Guest
Vem ja... Zdaj me mogoče razumete, vi mene vsak dan provucirate, itd, pa vas ne smem poslati k vragu, ampak moram biti tiho... Včasih je bolje, če bi bili tudi vi tiho... ;)
to rihr zato ker nas veliki šefe v sanjah:p(flako) nadzoruje:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Odvisno kaki dan imam... ;) Raje ne, ker potem boš ti potegnil takratko... Tako me lahko kličejo le tisti, ki so igrali z menoj...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vem, takšen pač sem, saj brez skrbi, tudi ti imaš prostor v moji domišliji ;) , le zakaj ne odgovoriš na zs?
 

Kapsi

New Member
Reaction score
0
pol pa pričakujejo da plačujemo premium, nevem zakaj bi, res pa je da pač tudi eni padajo na fore k se jih nekateri izmislijo...;)
 

DeletedUser

Guest
heeh flako dobro si to naredil če že poživlaš forum napiš kakšnbo število še te pogrešamo tam

ah torej ti lahko rečem z največjim užitkom noob

torej a boš hmal vse poslal k vragu samo še zaradi tega sme tukaj ker to čakam

smisel za humor res ja res maš dobrega( te ka so te napadal so bli najbrž še večji noob-i od tebe) smejal sem se pa ka crknena miš
 

DeletedUser

Guest
pol pa pričakujejo da plačujemo premium, nevem zakaj bi, res pa je da pač tudi eni padajo na fore k se jih nekateri izmislijo...;)

Kaj? :confused:

Plačujmo premium zaradi moderatorjev in adminov, ja! :rolleyes:
 
Top