Ko noobi napadejo (pNp)

DeletedUser

Guest
:Dza nasmejat se je::::::::::)))))))))---:D

Branilec: gorazdov hram
Cilj: Vas gorazdov hram (439|476) K44

Količina: 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 280
Izgube: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
a je to ta vas
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
:Dza nasmejat se je::::::::::)))))))))---:D


a je to ta vas

Tako je, samo ne igram več... Splo od začetka sem igral samo zato, da bi 1 lepi PnP naredil, nisem imel končnega cilja...

Redrose, ne ne, nisem jaz takšen, ti si edina zame ;)
 

DeletedUser

Guest
bemtiš flako, a tebi "rogeci" rastejo? Je mal hudiča v tebi :D :D

Ne moreš se tako iti, da celo pleme spuši vojsko na tebi...
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
:eek:fftopic:flatko ko sem reagiral na tvoje provociranje in da bo tvoj bratec mel več manir saj bo moj sin ali poštarjev si mi zato blokiral račun to je vaš smisel te vojne da zajebavate navadne igralce in jim pol blokirate račun vedi da nekateri igtajo za denar saj od tega mate pol vi korist sreča da med temi ki zapravljajo denar nisem jas
 

DeletedUser

Guest
:eek:fftopic:flatko ko sem reagiral na tvoje provociranje in da bo tvoj bratec mel več manir saj bo moj sin ali poštarjev si mi zato blokiral račun to je vaš smisel te vojne da zajebavate navadne igralce in jim pol blokirate račun vedi da nekateri igtajo za denar saj od tega mate pol vi korist sreča da med temi ki zapravljajo denar nisem jas

oprosti ampak večina tu nas ne govori noobščine, a bi lahko ponovil v slovenščini?
 

DeletedUser

Guest
ja pomoje je mislu tko:

flako!ko sem reagiral na tvoje provociranje in da bo tvoj sin meu več manir pa naj bo moj sin al pa poštarjev in ti si mi zato bloku račun.to je vaš smisu te igre da zajbavate navadne igralce in jim pol blokate račun,vedi da nekateri igrajo za denar(???) saj mate pol vi korist(logično :D).Še sreča da med temi nisem jaz!


Je bilo kaj bolje...:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz nisem nikogar blokiral, le prijavil žalitve. Kot sem rekel, dovoljena je provukacija, ampak prepovedano je direktno žalit, ipd. Če se z kaznijo ne strinjaš, piši podpori.
lp
 

DeletedUser

Guest
flako:pol morš pa ločit med provokacijo in žalitvijo,to je vlka razlika.
 

DeletedUser

Guest
Kaj je bil sploh namen tega PnPja?

Norcevanje iz zacetnikov oziroma iz igralcev ki ne znajo igrati?

Mislim da si kot forum mod tega ne bi smel dovolit, tvoje delo je moderiranje foruma, ne pa delat se budalo iz igralcev

PS: Pokazi malo profesjonalnosti ce tok resno jemljes svoje delo
 

DeletedUser

Guest
Kaj je bil sploh namen tega PnPja?

Norcevanje iz zacetnikov oziroma iz igralcev ki ne znajo igrati?

Mislim da si kot forum mod tega ne bi smel dovolit, tvoje delo je moderiranje foruma, ne pa delat se budalo iz igralcev

PS: Pokazi malo profesjonalnosti ce tok resno jemljes svoje delo

ehh, tole se mi pa le zdi da zelo pretiravaš.... :):)

Saj kot forum mod lahko sodeluje v igri na svetovih, še ingame mod lahko sodeluje, samo ne na tistem svetu, katerega ima čez.
 

DeletedUser

Guest
ehh, tole se mi pa le zdi da zelo pretiravaš.... :):)

Saj kot forum mod lahko sodeluje v igri na svetovih, še ingame mod lahko sodeluje, samo ne na tistem svetu, katerega ima čez.

mislim da je on mislil da glede na poziciji na kateri je se nebi smel delati norca iz začetnikov temveč jim pomagat z nasveti:D
 

DeletedUser

Guest
mislim da je on mislil da glede na poziciji na kateri je se nebi smel delati norca iz začetnikov temveč jim pomagat z nasveti:D

tako je. Na takšni poziciji kot je on, si nebi smel privoščit da se dela norca iz začetnikov in jih pripravi tako daleč da kršijo pravila ampak bi jim moral pomagat z nasveti.
 

DeletedUser

Guest
No ne tolčite po flakotu revčku no. Sej je sam forum hotu popestirt a je to nagrada zej.

JA flako kva je pa sta bo zej da se norca delaš hehe
 

DeletedUser

Guest
ehh, tole se mi pa le zdi da zelo pretiravaš.... :):)

Saj kot forum mod lahko sodeluje v igri na svetovih, še ingame mod lahko sodeluje, samo ne na tistem svetu, katerega ima čez.


Ne pravim da ni v skladu z pravili, pravim pa da ni primerno.....
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hm, glede primernosti, sem se pogovarjal z kolegi, in se jim je zdelo zelo smešno. In ja, namen je prikazati napake začetnikov in kako hitro posamezniki izgubijo živce.
AM, glede mene, jaz kot moderator ostajam profesionalen, kaj pa počnem v svoji igri, pa nikogar - niti motorke, čisto nič ne briga, sem upoštevan enako kot ostali uporabniki, če kršim pravila, sem bannan, itd, vse... Tako da nisem formalno nič prekršil svoja pooblastila, itd, to pa je tudi edino kar je pomembno. Če bi se tega vi držali, ne bi imeli problemov. Kot sem že večkrat povedal, naša(moderatorjev) naloga ni, da ugotavljamo ZAKAJ ste vi kršili pravila, ampak da ugotavljamo, ČE ste jih kršili... Veste jaz pa za tiste ,ki se trudijo z razlogi, izgovori, itd, pravim, da takšne stvari lahko razlagajo svoji mami in ne meni, kajti jaz ugotavljam kdo je kaj naredil, in ne zakaj je kdo kaj naredil...
In, če ste pozorni, nisem kršil niti enega pravila, in to je EDINO kar šteje...

ps. Part 2 je v izdelavi - naslov - Padajo maske!
 

DeletedUser

Guest
Hm, glede primernosti, sem se pogovarjal z kolegi, in se jim je zdelo zelo smešno. In ja, namen je prikazati napake začetnikov in kako hitro posamezniki izgubijo živce.
AM, glede mene, jaz kot moderator ostajam profesionalen, kaj pa počnem v svoji igri, pa nikogar - niti motorke, čisto nič ne briga, sem upoštevan enako kot ostali uporabniki, če kršim pravila, sem bannan, itd, vse... Tako da nisem formalno nič prekršil svoja pooblastila, itd, to pa je tudi edino kar je pomembno. Če bi se tega vi držali, ne bi imeli problemov. Kot sem že večkrat povedal, naša(moderatorjev) naloga ni, da ugotavljamo ZAKAJ ste vi kršili pravila, ampak da ugotavljamo, ČE ste jih kršili... Veste jaz pa za tiste ,ki se trudijo z razlogi, izgovori, itd, pravim, da takšne stvari lahko razlagajo svoji mami in ne meni, kajti jaz ugotavljam kdo je kaj naredil, in ne zakaj je kdo kaj naredil...
In, če ste pozorni, nisem kršil niti enega pravila, in to je EDINO kar šteje...

ps. Part 2 je v izdelavi - naslov - Padajo maske!

flako narobe si razumel, nikjer ni pisalo da si katero pravilo kršil. Le če si super mod, bi jim lahko vzgled dal, ti pa si jih postisnil tako daleč da so živce zgubili ;) Tam v staffu ste tak sami taki kot ti, tak da ni čudno da se vam je zdelo smešno ;)

PS: glede odebeljenega tvoja tud? ;) Bo Motorka jezen, ker mu kradeš stranke, s tem ko jih spravljaš ob živce ;)
 
Top