Ko noobi napadejo (pNp)

Flako

Member
Reaction score
0
@Ubijalec, ti mene ne razumeš, jaz tebe popolnoma razumem, vendar pravim, da to kar trdiš ti in določeni ostali posamezniki je irelevantno. Edino kar šteje so pravila, drugo pa ni pomembno.
Rdeča vrtnica, pusti se presenetit, ko se mi bo dalo naredim...
 

DeletedUser

Guest
Kaj je bil sploh namen tega PnPja?

Norcevanje iz zacetnikov oziroma iz igralcev ki ne znajo igrati?

Mislim da si kot forum mod tega ne bi smel dovolit, tvoje delo je moderiranje foruma, ne pa delat se budalo iz igralcev

PS: Pokazi malo profesjonalnosti ce tok resno jemljes svoje delo


Se podpišem pod tole.

Če se ostalim v ekipi zdi smešno, še ne pomeni, da je primerno. Ekipa bi morala delovati profesionalno (vsaj navzen, če že drugače ne), in to, da se norčuješ iz (verjetno nepolnoletnih) uporabnikov vojne plemen vsekakor ni profesionalno. Kot član ekipe si upravičen do premiuma, ki je financiran s strani uporabnikov vojne plemen (ne samo tistih, ki kupujemo premium, ampak tudi tistih, ki ga ne (oglaševanje v igri)), in tudi uporabniki, iz katerih se delaš norca so en majčken prispevali k tvojemu "brezplačnemu" premiumu.

Očitno si zelo ponosen na dejstvo, da "nisi kršil niti enega pravila", kot si se izrazil, ampak po mojem skromnem mnenju si ga. Sicer verjetno res ne v igri, ampak kar lepo tule na forumu, kjer si ne samo mod, ampak celo super mod, kar naj bi pomenilo, da si podkovan v pravilih foruma. Točka 7 (ja, sem šla gledat :p) pravil foruma diktira, da je objavljanje necenzuriranih sporočil iz igre prepovedano. Sicer je res malo nejasno, kaj točno bi moral cenzurirati v kolikor bi objavil sporočilo iz igre, vendar v tvoji temi vidim cel kup necenzuriranih sporočil, izbrisal nisi niti sogovornika, niti očitnih kletvic. No, pa bom presojo o tem, kaj bi moralo biti cenzurirano v teh sporočilih prepustila tebi. Nenavsezadnje si ti tisti, ki si strokovnjak na tem področju in ne jaz ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ne gre za sporočila, ampak za PnP slikice.
Am, glede ostalega, ne igram VP, torej ne koristim PP, am...kaj še? Aja, grobi@vojnaplemen.si - nestrinjanja z mojimi dejanji imajo ta naslov ;) .
In z nikogar se ne norčujem, samo prikazujem razmišljanje določenih uporabnikov, hm, glede tega kako izgubijo živce, daj dnevno prenašam takšne stvari, pa živcev ne izgubim, pa me nikoli nihče ne vpraša kaj si mislim, torej, s kakšno pravico nek uporabnik izgubi živce in krši pravila?
Hm, malo smešno ampak lahko bi mi rekli hvala, da sem vse te žalitve prevzel nase, ker nekdo s takšnim obnašanjem in načinom reakcije je tempirana bomba, in s tem ko so žalili mene, so bili kaznovani, torej v prihodnje ne bodo žalili drugih...
 

DeletedUser

Guest
aha najbolši... nočem govort s kere strani k se itak ve
 

DeletedUser

Guest
Ne gre za sporočila, ampak za PnP slikice.
Am, glede ostalega, ne igram VP, torej ne koristim PP, am...kaj še? Aja, grobi@vojnaplemen.si - nestrinjanja z mojimi dejanji imajo ta naslov ;) .
In z nikogar se ne norčujem, samo prikazujem razmišljanje določenih uporabnikov, hm, glede tega kako izgubijo živce, daj dnevno prenašam takšne stvari, pa živcev ne izgubim, pa me nikoli nihče ne vpraša kaj si mislim, torej, s kakšno pravico nek uporabnik izgubi živce in krši pravila?
Hm, malo smešno ampak lahko bi mi rekli hvala, da sem vse te žalitve prevzel nase, ker nekdo s takšnim obnašanjem in načinom reakcije je tempirana bomba, in s tem ko so žalili mene, so bili kaznovani, torej v prihodnje ne bodo žalili drugih...

Ja, izjave v stilu "Oz. kako pa bi ti lahko vedel kaj lahko ženska naredi če še nikoli nisi.." res niso niti norčevanje, niti provokacija ampak popolnoma nevtralna izjava, ki si je nihče ne more vzet osebno. Seveda se vsi ki igrajo, smo igrali in bodo igrali stalno spuščamo na raven "supermoda" z uporabljanjem takih, popolnoma nevtralnih, izjav zato res ni čudno, da so vsi igralci tempirane bombe, ki samo čakajo da ostalim razložijo s koliko člani njihove družine spolno občujejo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ne gre za sporočila, ampak za PnP slikice.

Hvala za pojasnilo, očitno nisem zadosti šolana, da bi videla to izjemo v pravilih, ki pravi, da v kolikor gre pa za PnP, da točka 7 ne velja. Me mogoče lahko napotiš na točno tisto točko, kjer to piše?

Zame je sporočilo ena zadeva, ki vsebuje vse bistvene sestavine sporočila (kar jih v tvojem konkretnem primeru vsebuje, vse od pošiljatelja, vsebine do datuma in ure), pa naj si gre za .jpg, .png, .tiff ali pa navaden .txt. Kontekst v kakšnem je predstavljen ni važen, pravilo je jasno.

flako said:
Aja, grobi@vojnaplemen.si - nestrinjanja z mojimi dejanji imajo ta naslov .

Res ne bi, hvala, sem prepričana, da ima Grobi pametnejše stvari za počet ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sačuvaj me bože, kakva djevojka!
[SPOIL]§2.3 Jezik
Na forumu je dovoljeno pisanje samo v slovenskem jeziku. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Moderatorji lahko v nasprotnem primeru spremenijo ali brišejo prispevek in/ali tudi kaznujejo avtorja prispevka. Na forumu je izrecno dovoljena samo angleščina, ki je namenjena tujcem.[/SPOIL]

Samo zate! - Plešeš latino plese? Z menoj sem prepričan, da bi plesala... ;)

Torej, če se premaknema v tvoje vprašanje, tukaj ne gre za objavo pogovorov, jpg in podobne formate, itd, temveč za preprost PnP.

[SPOIL]
§12 Medsebojni odnosi
Izzivanje in smešenje nasprotnikov je dovoljeno samo v temi Politika in propaganda, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.
[/SPOIL]

No, skratka, sedaj pa še bi jaz želel nekaj povedati,... Navdušen sem, res, presrečen, da imamo na VP.si tako moralne igralce. Uf, res, človek ostane brez besed... Samo potem pa se mi poraja vprašanje, kdo pa so potem tisti , s katerimi se jaz ukvarjam...

Click - click Odkrito, nikoli nisem razumel slovenske mentalitete...

In imate prav, naredil sem napako. In ta je bila, da sem PnP objavil kot moderator, kajti če bi ga pod katerim drugim acc(ja, imam več acc...) se ne bi nihče pritoževal... Ampak ok, vse to je šola za naslednjič! ;)

Sedaj , pa smo že skoraj pri koncu, potem pa kot stvaritelj teme vlagam prošnjo za zaprtje teme in si istočasno kot moderator prošnjo odobrim in temo zaklepam, ker vidim, da se nikamor ne bomo premaknili... Mladina, malo odprtosti, smisla za humor ipd vam manjka... Zakaj ste tako jezni? To ni lepo, še posebaj za uporabnike ženskega spola, boste dobile gube ;) .

Aja, pa še res zadnja stvar... Določeni uporabniki, ki me poznajo tudi na skypu, vedo , da sem že 1 mesec nazaj(nekaj takega...) vložil prošnjo za premestitev v ingame team, tako da v kratkem me boste na forumu rešeni! Jupi! Zdaj pa kanister šnopsa, golica, pa party! In potem bom na forumu upoštevan kot navaden uporabnik, torej bom lahko bannan, torej bom lahko te stvari počel, saj vsake 3 mesece ob odprtju novega svetova me bodo že unbannali za 1 dan(imam zveze ;) - šala! ) da postam PnP in potem nazaj v bannovce,...
Skratka, mladina, radi se imejte, in žačnite sprejemat svet kot je in ne kot bi moral biti... In iz tega kot je poizkušajte potegniti največ!
Flako vas ima še vedno vse rad!
 
Top