Komentarji na temo "Ekipa se predstavi"

DeletedUser

Guest
Vsekakor pohvala vsem, ki ste tako konkretno prijeli za delo.Verjamem in sem prepričan, da bodo projekti in vse kar ste si zastavili uspešno delovali in tako sčasoma spreminjali igro na bolje.Optimizen,dobra volja ter volja do uspeha naj vas ne zapustijo!
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Zelo pohvalno. Res fajn videt da so se začele stvari premikat. Kar tako naprej.

P.S. Naj vam zlobni jeziki in slabe kritike ne vzamejo volje do tega. Veliko nas že komaj čaka, da vidimo kaj ustvarjate :)

Lp
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Tuds sam močno upa mje vojna plemen že dosegla nanižjo točko in da gre sedaj lahko samo še nagori. Tudi sm opatu večjo aktivnost
 

DeletedUser

Guest
Vem, da je off topic ampak kot piše da bo pleme pred začetkom vseta 14, lahok vprašam KDAJ se bo okvirno začel svet 14 ? Obupno čakam ker sem 13 zamudli -.- (budala jaz)
 

DeletedUser

Guest
Vse boš zvedu v pravem cajtu nekje v septembru 7 dni prej bo pa seveda predregistracija ane in ne boš nič zamudo.

Lp,
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
No ker malo brskam po forumu in ne najdem nobene primerne debate bi pa kar tukaj vprašal vas ustvarjalce.

A se že da kaj okvirno napovedat kdaj bo izšla nova številka revije? Če se ne motim jo pripravljate. Ful komaj čakam da jo preberem :)

keep on the good work ;)

lp, Ragnarok
 
Top